suòa kodiens

Aizsāka sakostâ 

sakostâ
suòa kodiens
04.09.2005 23:50
Man riktîgi iecirta paðas rotveilers rokâ (apakðdelmâ) zobus, biju pie deþurçjoðâ íirurga, viòð teica, ka suòa kodumus neðuj? Vai tâ ir taisnîba, tomçr dziïas tâs rçtas, nav pirmais kodiens, tâpçc zinu, ka rçtas paliek. Vai nebûtu labâk, ja bûtu ðuvîte? Varbût tad tâs bûtu mazâk uzkrîtoðas?
Un vçl, ko man labâk pielikt, tâ sâp, ka pat ar datoru nevaru rakstît, jo katra pirkstu kustîba izraisa sâpi lîdz plecam. Man ieteica tikai ðòabja kompresi, es lieku, bet sâp tik un tâ traki. Nevaru iedomâties, ka varçtu grîdu mazgât vai veïu gludinât. Labâ roka. Paldies, ja lîdzçsiet!
Mîïakâ
Re: suòa kodiens
05.09.2005 00:21
Kur tu biji? Vispar jau ðuj gan, jo no suòa kodumiem neglîta rçta paliek.Pielikt neko tieðâm izòemot ðòabja kompreses vairâk nevar, vienîgi padzert kâdu pretsâpju lîdzîkli. Man, kad sensen atpakaï draudzenes suns ieíçra kâjâ, gan slimnîcâ saðuva - pirmajâ.
Re: suòa kodiens
05.09.2005 00:28
Viss jau atkariigs no taa kaads tas kodiens izskataas. Ja gabals atpleests tad protams ka shuj bet ja ar ilknjiem iedurts tad tur vareetu nebuut ko shuut.
sakostâ
Re: suòa kodiens
05.09.2005 01:55
Es biju Ziepniekkalna traumâs, tâ laikam ir otrâ slimnîca. Vispâr man ir kâ Ku raksta - iedurts ar ilkòiem, tikai tam velnam rotveileram tie ilkòi gana resni. Jâ, plçsts nav. Ja kâdam suns ir iekodis, tas noteikti zinâs kââââ sââââp:((((((( Un ne jau tie robi âdâ, bet tieði trieciens ar zobiem. Vçl ilgi pçc tam zem âdas tâdi kâ bumbuïi, kas sâp, tad niez.
Tagad neieðu rupuci glaust kâdu nedçïu. Viòam jau 11 gads, ðirmis aizvçrâs, íçra sveèturi, kas nokrita no galda, bet es viòu turçju aiz âdas(taèu neko sâpîgu nedarîju), tad nu sapratis, ka nenosargâs nokrituðo mantu, cirta rokâ:(((( Man tagad kauns no kaimiòiem, laikam daudzi dzirdçja kâ kviecu:)))))))
autors
Re: suòa kodiens
05.09.2005 03:10
rotveileri vispaar ir psihisi nestabili sunji.ar vinjiem labaak mazaak dariishanu,probleemu ljoti daudz un biezhi.
Mîïakâ
Re: suòa kodiens
05.09.2005 14:13
Man ari bija iedurts ar "vilka" iljknjiem, gabals izrauts nebija - bet nu riktigi caurumi 4 bija un viss zili sarkans un briesmîgs. Sakumâ izskatîjâs, ka nav nekas traks, aizgâju ez eksâmenu, bet kâja ïoti sâpçja un tad, kad ieraudzîju...ui, ui, ui. Iegâju pirmaja slimnicâ uzòejmðanâ (tas gan bija gadus 20 atpakalj) un viòi gan man ðuva, gan arî potçja pret trakumsçrgu, neskatoties uz to, ka pazîstams suns.
Bet tavâ gadîjumâ nu tad gan suns, vispârîgi, ir izlaidies un sevi par karali uzskata, ja ðitâ saimniecei koþ rokâ. Lai gan man liekas, ka vienai daïai suòu, tâpat kâ cilvçkiem, piemetas senîlâ demence.
sakostâ
Re: suòa kodiens
05.09.2005 15:00
Mîïâkajai - ðitam ir viss kopâ: gan izlaidies, gan uz vecumu ðîbers brauc. Nç, nu pati vainîga, vajadzçja maziòu nolikt pie vietas, viòð jau tad centâs gût virsroku. Tagad vairâk neko, pârâk vecs, lai audzinâtu:))
Jâ, man arî roka izskatâs baisa, sâp, bet ïoti satrauc rçtas. Redzama vieta tomçr. Iedomâjos rokassprâdzes(kuras man tik ïoti patîk) Un ðitâdi caurumi...
Bet es daru visu, ko man te iesaka un vçl dzîvnieku sadaïâ. Cerams, ka sarçtosies smuki, bet vispâr man ir no ðî velna vçl èetri kodumi un visi redzami, kaut pagâjuði 10 gadi:(((((
Re: suòa kodiens
05.09.2005 15:54
Nav ko tadu suni turet majas. Tas tomer ir ierocis. Vai pat ar vecu minu var salidzinat, nezinasi kura mirkli uzsprags. Es ceru jums vismaz mazu bernu nav? Es loti ceru ka nav...
..,
Re: suòa kodiens
05.09.2005 15:55
Ko Raimît baidies nebûs vairs ko buèot ?
Re: suòa kodiens
05.09.2005 16:04
Es arî neriskçt tâdu suni mâjâs turçt. Mûsu rotveilers nekad nevienam (kur nu vçl saimniekam) nav pat mçìinâjis kost. Dikti mîïð un zina savu vietu. Pirms tam bija mîlîgs bokseris.
Bet ne par to tçma;)))
Re: suòa kodiens
05.09.2005 16:12
1) esmu suòu draugs, viòi man mâjâ ir bijuði vienmçr, gan lieli (dogs) gan mazi, tas ievadam , lai mani nelamâ
2) neredzot brûci, neviens nevar pateikt vai vajag ðût
3) suns , kas râda zobus (neiet pat runa par kosðanu ) saimniekam ir jâiznîcina , tas nav diskutçjams , nâkoðreiz var netîðâm kâds kaimiòa bçrns viòam ne to izdarît

Savu dogu tieði tâpçc arî iemidzinâju 7 gadu vecumâ, kad viòs kïuva nîgrs, viòð pat nebija nevienu sakodis, tikai zobus parâdîja un noklabinâja vienu reizi pret 2 gadîgu kaimiòu meiteni
Re: suòa kodiens
05.09.2005 16:54
to ..,
aga )))) Man saveja nepietiek )))) Laikam vajadzes otro bebi laist pasaule )))

Bet ja nopietni, vairak baidos par mazo bernu psihi, veselibu un dzivibu. Un kapec ir ta mode uz kaujas suniem?

Man ari bija suni (2), bet nu tie bija divanu sunisi. Vienu nozaga (loti skaists bija), otra mira 15g vecuma.

Piebiedrosos otto teiktajam



Ziòojums rediìçts (05-09-2005 16:55)
...
Re: suòa kodiens
05.09.2005 18:04
Otto, Tu esi IDIOTS!!!
Re: suòa kodiens
05.09.2005 18:08
...

Varbuut paskaidrosi kaapeec otto ir idiots? Es pilniiba piekriitu otto viedoklim.
Re: suòa kodiens
05.09.2005 18:15
tâpat lamâ :)
þogvâvere
Re: suòa kodiens
05.09.2005 18:17
pilnîgi piekrîtu Otto,jo esmu pati tam gâjusi cauri.
Luuk!
Re: suòa kodiens
05.09.2005 18:32
Man 15 gadus atpakaï sakoda ìimenes suns ( jagterjers), rçta ir manâma un uz sejas. Toreiz suni paþçlojâm un neiznîcinâjâm. Bet beidzâs tas viss pçc apm. 5 gadi tik un tâ ar suòa iemidzinâsanu. Tikai tas zvçrs paspçja sakost arî pârçjos ìimenes locekïus...
Secinâjums- negaidi kamçr Tavs suns sakoþ vçl kâdu. Sunîtis ir pagarðojis cilvçku un tici man - ðî nebûs pçdçjâ reize. UN ir jau arî ,,puisis,, padzîvojis, 11 gadi ir daudz.
Re: suòa kodiens
05.09.2005 18:36
Pirms gadiem 30 kad iegâdâjos pirmo suni, tad iegâdâjos arî grâmatu , izdota Vâcijâ - 1000 padomi suòa audzçtâjam.
Tur bija jautâjums,
ko darît ar suni, kas râda zobus saimniekam ?
pçrt kamçr pârtrauc
ja nepârtrauc ?
piesiet un pçrt kamçr pârtrauc
ja nçpârtrauc ?
likvidçt

suns ir bara dzîvnieks ar visâm no tâ izrietoðâm sekâm - cenðanâs bût lîderim un pakïauðanâs stiprâkam.
es to sapratu jau 17 gados, kad iemidzinâjâm dogu, jo vçlreiz negribçju redzçt kaimiòu meitenes galvu viòam mutç

ïoti skarbi, un nav jâattiecina uz maziem sunîðiem, kas nav bîstami, bet suns, kas var nodarît ïoti nopietnus miesas bojâjumus un izrâda agresiju pret saimnieku ir jâiznîcina,
Rîgas parkos var visâdus brînumus redzçt , ap Raiòa pieminekli staigâ maza tantiòa ar kaukâzieti un skaïi bïauj - nenâciet tuvâk, es nevaru viòu noturçt.
Par to vajag domât òemot suni.
nikna
Re: suòa kodiens
05.09.2005 18:43
Otto tevi pasu pie staba piesiet, pert un dirsaa sprici iespraust.
Sadists kaut kads !!! :(((((
þogvâvere
Re: suòa kodiens
05.09.2005 18:46
arî man bira asaras,kad suni aizveda,bet nebiju pratusi to audzinât un rezultâts bija tâds ,kâds nu bija.Suns ir nâvçjoðs ierocis nemâkuïu rokâs,tas nu ir fakts.
Luuk!
Re: suòa kodiens
05.09.2005 19:23
Nabaga Otto... man ðíiet, ka Jums ir bijuði arî labâki laiki! Mieru, tikai mieru!

to Nikna...

ne jau nu Otto ir sadists.... bet cilvçks, kuram ir agresîvs suns.Tu vienkârði nezini par ko runâ...
...
Re: suòa kodiens
05.09.2005 23:24
Iemidzinât vajag saimnieku, kas neprot suni audzinât. Sunim nav jâatbild par sveðâm kïûdâm.
sakostâ
Re: suòa kodiens
05.09.2005 23:36
Nu, izteikðu ðajâ sakarâ arî savas domas.
1. Bçrnu man nav, ja bûtu, nenoliedzu, potenciâlâs briesmas pastâv.

2. Suni vadâju ar uzpurni, ïauju skraidît pirms tam izvçrtçjot situâciju. Vispâr suns ir civilizçts, apbraukâta visa Latvija, Lietuva, Igaunija. Piemît agresivitâtes izpausmes, zinu, kâdos gadîjumos tas notiek, spçju kontrolçt situâcijas. Kâpçc tad iekoda? Îstenîbâ zinâju, ka pasâkums beigsies ðâdi, jo bija jau nokaitinâjis un es izdomâju, ka jâpacînâs. Neuzvarçju:))))

3. kâ jau rakstîju, sunim rit 11 - ais gads. Tas nozîmç, ka tajâ laikâ, kad kucçnu pirku vçl nebija modç selekcionçt neagresîvus, lîdzsvarotus un t.t. metienus. Vispâr tad par to vçl îpaði nedomâja. Jau èetru mçneðu vecumâ iekampa rokâ. Apzinâjos situâciju, taèu nekâdi ðo viòa dabu nespçju izskaust, likâs, ka nu ir apguvis mâcîto, bet bija situâcija, kad redzçju, nç - suns rîkojas instinktîvi, bet citâdi ir ÏOTI GUDRS. Kaut arî suns ar papîriem, iespçjams visi viòa senèi ir bijuði ar ðâdâm rakstura iezîmçm.

4. Par midzinâðanu. NEKAD neatïautos atòemt dzîvîbu, ja vainîga esmu pati. Ja nespçju iemâcît, ja nespçju atrast ðajâ punktâ vajadzîgo mâcîðanas metodi, kas man ir devis tiesîbas par savu neizdarîbu SODÎT SUNI, KAS IR MÛSU SPOGULIS. Ja mûs apzog, jo zagli provocçjam ar viegli attaisâmu somiòu, vai tad kâds mûs soda?
Nevaru pat iedomâties tik ilgi man kalpojoðu suòa dvçselîti vest uz nobendçðanu. Sçdinât maðînâ, ieskatîties acîs... ah, Dievs, vispâr es esmu diezgan ciniska bûtne attiecîbâ uz cilvçkiem, bet dzîvnieki - tâ nu ir lieta, ko mîlu ar visâm piemîtoðajâm maòâm.
otto - uzskatu, ka tâ bija pârsteidzîga rîcîba. Tu esi ârsts, ticu, ka emocijas notrulinâs, katru dienu visâdi 50% - gie pacienti, nu bet SUNS... Tas nav cilvçks, tas ir kaut kas stipri augstâks. Salîdzinât cilvçku ar suni nevar, jo tâds cilvçks nav dzimis. Un tikai parâdîtu zobu dçï aizvest suni, jo, redz, nâkotnç varçtu bût tur sazin kas... Vai tad ârsti mçdz ZÎLÇT nâkotni. Varbût, jâ, bet varbût, nç, taèu suòa vairâk nav.

5. Mançjais nevienu sveðu cilvçku vai suni nav sakodis un tâda iespçja viòam arî netiks dota. Es darîðu visu iespçjamo, lai tâ nenotiktu, jo, neskatoties uz to, ka ðo lietu neieaudzinâju, par suòiem un viòu uzvedîbu zinu ïoti daudz, esmu lasîjusi neskaitâmas grâmatas. VIÒA RÎCÎBU SPÇJU PROGNOZÇT! Un kâ jau rakstîju arî ðo kodienu, bet... sveèturis man bija svarîgâks par roku...:))) Sods materiâlistam:))))

Pçcvârda vietâ. Tâ ir mana filozofija, nevienu nevçlos pârliecinât, bet nezinu, kam jânotiek, lai es mainîtu savas domas... Pie ðâdâm atziòâm neesmu nonâkusi vienas dienas laikâ.
Re: sakostâ
05.09.2005 23:49
RESPECT!!!
Pilnîgi visos punktos.
sakostâ
Re: ineshuks
06.09.2005 00:01
Paldies, es zinâju, ka man ir un bûs domubiedri:)))))) Tas priecç, jo mûsu noteikti ir daudz. Un uz vispârçjâs agresijas, cietsirdîbas un arî stulbuma fona, tas ir ïoti, ïoti svarîgi!
sakostâ
Re: otto
06.09.2005 00:19
Jâ, aizmirsu piebilst, ka tâ grâmata, kuru tu lasîji, laikam ir izdota faðistiskajâ Vâcijâ, bet izdevçjs pat Hitlers. Gribçtu redzçt, kas no tâda suòa sanâk, bailîgs, nelîdzsvarots radîjums. Vai arî otrâdi - agresîvs meþonis. Un, ja kâds tâdu vçl pieíçdç...
Re: suòa kodiens
06.09.2005 00:35
Es domaaju ka otto ir riikojies gudri un viirishkjiigi. Nevar saliidzinaat sunja dziiviibu ar cilveeka dziiviibu. Es saprotu ka sunju miilji tuudalj iebildiis bet sunja dziiviiba nav nekas un vinju var izdzeest taapeec vien ka taa vareetu apdraudeet kaada nevainiiga cilveeka dziiviibu.
sakostâ
Re ku
06.09.2005 01:18
jebkura dzîvîba ir KAUT KAS
cilvçks jau piedzimstot vairs nav nevainîgs, jo tapis ieòemts grçkâ:)
vîriðíîba manâ izpratnç ir pilnîgi kaut kas cits
pçc ðâdas loìikas - ir jâiznîcina puse cilvçces, jo tie ir galvas tiesu bîstamâki par suòa zobiem. Kurð gan labâk par ârstiem zina, cik daudz tâdu biedu staigâ riòíî.
Tik un tâ teiksi, ka tie ir cilvçki. Nu, piedod, bet daþam labam maza lîdzîba, gan izskatâ, gan uzvedîbâ ïoti attâlas pazîmes. Un, lûdzu, nesalîdzinât, mans suns jau apvainojâs:))))))
Re: suòa kodiens
06.09.2005 10:38
Pa manam- ar retiem izòçmumiem jâiznîcina tad bûtu tie saimnieki, kuri nevar/negrib tikt galâ ar zvçru, ko paði izvçlçjuðies. bet tas jau mediía mutes atkal nav humâni...
sakostâ
Re: ineshuks
06.09.2005 12:11
Vienmçr esmu deklarçjusi vârds vârdâ tieði tâ.
Vçl bûtu smagi jâsoda, kas pâro un pârdod suòus, labi apzinâdamies iespçjamâs problçmas. Tad daudzi apzinîgi un patieðâm dzîvnieku mîloði saimnieki iegûst slimus, agresîvus vai vçl kâdus kucçnus. Es zinu, ka cits manâ vietâ jau bûtu savu melno darbiòu nodarîjis un problçmu atrisinâjis, bet to nesauc par mîlestîbu. Tâs ir çrtîbas paða labad. tâpat kâ pamperi 3gadîgam bçrnam. Vieglâk taèu dibenu nopakot nekâ uz poda mâcît:)))) Un tad stâstît, ka tas ir normâli, jo, lûk, Amerikâ lîdz 5 staigâ:))))

Bet, vadâjot savu suni 11 gadus, esmu tâdus saimniekus redzçjusi, kuriem pat malkas pagali nevarçtu ïaut rokâs turçt, jo potenciâls ugunsgrçks garantçts. Es savu vedu ar uzpurni, bet kâds urla kaukâzieti staidzina bez, taèu pats pîpçdams un pa slâvu modei riekstus gorîdams, ir sen kâ gabalâ. Tas nekas, ka viòa suns ir klât, rûc, metas virsû un sakoþ pirkstus man, jo mçìinu savu suni raut cik âtri vien var prom. Ko darît? Òemt nost uzpurni, ïaut cîòu, kurâ uzvarçtâju nav? Domâjat tas ir vienîgais gadîjums? Domâjat, ka ðâdi tipi vismaz atvainojas? Un tad neviïus domâju, kâ tâds izturas mâjâs pret savçjiem, pret suni, pret sabiedrîbu?
Ja pie mums bûtu animal police, es bûtu labâkais, neuzpçrkamâkais darbinieks....:)))))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 10?
Ziņa: