suòa kodiens

Aizsāka sakostâ 

Re: suòa kodiens
06.09.2005 15:14
Varçtu vçl parunât par to kâ sunim traumçjas psihe, ja viòu uzpurnî kâds cits suns koþ.
kaíis
Re: otto
06.09.2005 15:27
Varçtu parunât, bet manu nekoda... Izvairîjâmies! Bet suòu psihe tomçr ir citâda:) Ir bijis, ka mançjam klât pieskrien klaidonis, kurð rûc atòirgtiem zobiem, bet kad mans pagrieþas un nodârdina pçrkonîgu rûcienu, tad klaidonis mûk, i nemaz nefiltrçdams, ka uzpurnis, ka nsakodîs. Ðíiet, ka suòi nezina, kas tas tâds ir:), bet toties nolasa dzimumu, vecumu, pârspçku...
elleens
Re: suòa kodiens
06.09.2005 16:12
bet kâdas muïíîbas par to, ka rotveilrei ir nestabili suòi, utt. viss ir atkarîgs no tâ, kâ rotiòus audzina. ja viòð augs pie mîloðiem siamniekiem, tad nemûþam no viòa nesagaidîs, ka viòð sakodîs saimnieku!!!!rrr...dusmas man ir, ka noliek rotiòus, jo ,man paðai mâjâs ir viens super mîlîgs un draudzîgs rotiòð.
kaíis
Re: ellens
06.09.2005 18:34
tâ pati sakostâ.
Nu, mîlestîba ir stiepjams jçdziens, bet domâju, ka mîlu bez gala, ja par nemîlçðanu neuzskata kopâ negulçðanu:))) Nepatîk lieli suòi gultâ:)))
Bet ðíiet, ka taisnîba tev nebûs par to mîlçðanu, diemþçl ìençtika nosaka daudzas lietas. Katrai sugai ir savas îpatnîbas, kas jâòem vçrâ. Jâ, arî manai kolçìei ir rots, kas briesmu gadîjumâ nolien saimniekam aiz muguras, sak, ej pa priekðu un paskaties, kas tur ir. Arî tâ jau ir novirze. Suns ir jâaudzina un jâmîl. Abi kopâ. Ar mîlçðanu sargsunim bûs par maz.
Zinâtâji atzîs, ka arî visu slavçtais labradors, var bût visai nestabils savâ uzvedîbâ, arî brînumi dzirdçti. Un ko teiki par kolliju, kurð te mums ar uzpurni staigâ un rûc kâ traks:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 23?
Ziņa: