Vai drîkst peldçties, otto un citi?

Aizsāka veerotaaja 

veerotaaja
Vai drîkst peldçties, otto un citi?
05.09.2005 15:41
Man reiz bija hronisks cistîts. Vai tagad, kad kopð tâ laika, pagâjuði vairâki gadi, es drîkstu vasarâs peldçties?

Man tas patiesi ir svarîgi, tâpçc ïoti gaidîðu atbildi.
Toreiz ârste man teica, ka peldçties nevarçs, man ðíiet.
Re: Vai drîkst peldçties, otto un citi?
05.09.2005 15:48
Hmm? Vasara jau taa kaa beigusies. Izsmeljoshu atbildi tev neviens neiedos jo nav jau nekur teiktr ka tad ja ir bijis cistiits tad peldeeties vairs nevarees. Bet nav arii nekaadas garantijas ka vinjsh neparaadiisies no jauna. Es teiktu taa ka ja pagaajushi ir vairaaki gadi tad ir laiks paarbaudiit vai taa kaite ir izaarsteeta vai nosleepusies. Tobish peldeeties.
Piekritu ku viennozimigu atbildi neatradisi,turklat ja problema jau vairakus gadus nav radijisies aizliegt jau nevares,vienigais varbut pec peldesanas(it ipasi ara)megin pec iespejas atrak atbrivoties no slapja peldkostima un gan aju bus labi:)
Reiz bijis cistîts nav kontrindikâcija peldçðanai uz visu atlikuðo mûþu.
manuprat ir starpiba piesardzibaa starp hronisku un akutu...
Re: Vai drîkst peldçties, otto un citi?
05.09.2005 16:31
Peldçties var droði, tikai jâseko ûdens un gaisa temperatûrai, lai neapsaldçtos.
Un peec peldeeshanaas jaaapslaukaas un jaapaargjeerbjaas.
Re: Vai drîkst peldçties, otto un citi?
05.09.2005 16:46
to Skara
Neapsaldet ko interesanti? Kajas vai rokas? Nu tad japeldas ledaina udeni un ziema...)))

Viss atkarigs no jusu slimibas stavokla, uz doto bridi. Ja ir saubas un ja pedeja gada laika bijusi paasinajumi tad labak nepeldeties. Ja nav - ludzu, kadas problemas lasiet ko belisima raksta ))))
Re: Vai drîkst peldçties, otto un citi?
05.09.2005 16:55
Apsaldçt - medicîniskâ nozîmç mçs saprotam organisma atdziðanu, kas savukârt pavâjina imunitâti un dod baktçrijâm/vîrusiem iespçju uzdarboties. Jautâjums bija par vasaru un ar ziemas peldçm te nav nekâda sakara.
Re: Vai drîkst peldçties, otto un citi?
05.09.2005 16:58
Tad ari runajiet mediciniski ja rakstiet atbildi )))) Protams ka sapratu uzreiz par ko runa. Vienkarsi jau ta urinpusla (nieru ari tur pat) apsaldesanas pieminesana jau apriebusies ))) Nenemiet tik launa, es no labas sirds ;)))
Re: Vai drîkst peldçties, otto un citi?
05.09.2005 17:35
Mediíiem ir jâzin arî tautas valoda un uzreiz visiem ir skaidrs - neapsaldç nieriòus, olnîcas vai pûsli. :-) Bet, ja Tu kâdam pateiksi - ejot peldçt, staigât - pârdomâ vai neiestâsies organisma atdziðana, cilvçks var padomât - kas tâs par ðausmâm?
Ïaunâ neòemu neko :-), tikai aizstâvu savu viedokli.
Re: Vai drîkst peldçties, otto un citi?
05.09.2005 17:49
veerotaaja
Re: Vai drîkst peldçties, otto un citi?
06.09.2005 13:37
Nju paldies visiem, kas atsaucâs.
Stâvoklis patlaban tâds, ka zemapziòâ visu laiku bail no peldçðanâs. Un, ja nosaldç kâjas, tad uz kâdu dienu vai divâm ir tâda diskomforta sajûta, tomçr to nevar salîdzinât ar pârdzivoto pirms tiem gadiòiem.
Re: Vai drîkst peldçties, otto un citi?
06.09.2005 14:44
es neesmu peldçjies jau gadus 5 un ïoti labi jûtos
Bet ja nopietni - ja nenosalsiet, ja pârìçrbsieties, ja tajâ dienâ daudz dzersiet, problçmâm nevajadzçtu bût

var peldeeties.biski smins naak par to apsaldeesanos.kaapeec tad kungi vai aknas nepsaldee.vajag lietot prezervatiivu kad maina dzimumpartneri, tad nebuus probleemas ar niereem un puusli.
Dusma no cita pc
Re: Vai drîkst peldçties, otto un citi?
06.09.2005 21:19
Daþi te jauc hipotermiju (organisma vispârçjâ atdziðana) ar baktçriju ievazâðanu!
Labâk jau nepeldçties netîros ûdeòos, ja reiz tâ baktçrija ir jau noíerta un ir visâdi iekaisuma procesi vai èâbîga imunitâte!

otto, Tu daudz zaudç no dzîves baudâm, ja nepeldi!

A nâkoðo pirmdienu Íîpene atsâk plunèâðanâs sezonu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 8?
Ziņa: