probleema ar locekli??

Aizsāka voldis 

voldis
probleema ar locekli??
05.09.2005 17:25
peedeejo nedeelju laikaa man naktiis biezzi loceklis ir visu nakti puserigjeetaa staavoklii. erotiski sapnji neraadaas. vai par to vajadzeetu saakt satraukties? (man 42) ar urineeshanu pagaidaam probleemu nav.
Re: probleema ar locekli??
05.09.2005 17:29
Gan jau ka visu cauru nakti vinjsh nestaav. Tas nav nekas slikts. Galvenais lai mazais draugs regulaari dariitu savu netiiro darbu:)
voldis
Re: probleema ar locekli??
05.09.2005 18:47
ar darbu probleemu nav :) vienkaarshi satraucos, jo teevs tik tikko izdziivoja peec laikus nediagnosticeetas prostatas adenomas :( varbuut vari pateikt, kaadi ir simptomi?
nu - gluzzi visu nakti jau nestaav, bet krietni ilgaak, lai to nosauktu par vienkaarshu nakts erekciju.
Re: probleema ar locekli??
05.09.2005 21:05
Par tiem adenomas simptomiem siikaak jaaprasa otto bet cik zinu vinji vienmeer saistiiti ar urineeshanas trauceejumiem.
sinep
Re: probleema ar locekli??
05.09.2005 22:16
kas ir probleema? tas ka nav pilniigi erigjeets?
Man dazhkaart arii laikam pus nakti staav, tachu driizaak tas laikam ir 2.nakts pusee, t.i., peec kaadiem 2 naktii un liidz riitam, izchuraashanaas biezhi vien neliidz vai liidz uz iisu briidi. Pincis ik pa laikam panjem taimautus, nomierinaas uz kaadu briidi un tad atkal.
Uznaak arii periodi kad ir kaa miris :)
Nezinu kuri periodi ir normaalaaki, tad kad staav vai kad nestaav.

Bet varbuut vienkaarshi sieva ap tevi berzeejas, tamdeelj arii saslejas. Ja tevi satrauc tas, ka staav pameegjini guleet zem savas segas, fizisks aadas kontakts ar sievu/draudzeni biezhi vien to lietu iekustina.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 19?
Ziņa: