Diskomforts un drebuïi...

Aizsāka kita 

kita
Diskomforts un drebuïi...
06.09.2005 07:59
Nu jâ tâdi simptomi, un jau dikti, dikti sen. Gandrîz visu laiku, tâda kâ aukstuma sajûta, kâ drebuïi. Ìimenes ârsts rausta plecus, analîzes normâlas. MAn ir strsains darbs, es domâju, varbût tâpçc man tâdas sajûtas, varbût tas sâkums tiem "modernajiem" veìet. sistçmas traucçjumiem? Nu ko es varçtu padzert, lai jûtos NORMÂLI, man vçl arî pazeminâts assinsspiediens.
es
Re: Diskomforts un drebuïi...
06.09.2005 09:12
VArbut vairogdziedzeris.
Lilina
Re: Diskomforts un drebuïi...
06.09.2005 09:28
Padzer kaadu laiku regulaari NovoPasit vai Anti stress vai ko citu tamliidziigu.
Novopasit i labs :) Es arii dzeru, bet ar aarstiem ir kaa ar biteem... es saveejam (lai gan tas ir 1. slimniicas terapeits) visulaik izteicu mineejumus kas varetu buut un jamaa tik suutiija tur i tur :) Tagad piem skataas vai nav sprandas probleemas, kura tiktieshaam man ir saaposha un stiiva un es njemot veeraa ka ir pieriebushies pretiikie reibonji, ka liekas, ka peedeejaa stundinja klaat, ljauju lai tik meklee...kameer atrod kas pa vainu =)
Re: Diskomforts un drebuïi...
06.09.2005 23:03
Mateus:

tas ir visâ pasaulç atzîts "metod nauènogo tika" :)
man vçl arî pazeminâts assinsspiediens.

Arii tas var buut pie vainas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 23?
Ziņa: