tuberkulozes atklâtâ forma ?

Aizsāka Beisiks 

Beisiks
tuberkulozes atklâtâ forma ?
06.09.2005 13:27
Vai tâ ir taisnîba, ka tuberkulozes atklâtâs formas slimnieks vairs nav bîstams apkârtçjiem, ja godprâtîgi dzçris zâles apmçram 2 nedçïas ?
Man te nupat bija tâds klients. Mazliet sabijos :(
veerotaaja
Re: tuberkulozes atklâtâ forma ?
06.09.2005 13:39
îsti nezinu. Bet lasîju internetâ, ka tâs 2 nedçïas ir ârstçðanâs îsâkais laikposms.
A kur Tev tâds klients gadîjâs? Un pats atzinâs?
Beisiks
Re: tuberkulozes atklâtâ forma ?
07.09.2005 08:45
Zini, tâdu ir pillas ielas un veikali.
Strâdâju ar ne tiem situçtâkajiem klientiem. Uzzinâju tâ - ðî kliente dusmâs nobïâvâs - man pietiek noklepoties un Jûs bûsiet slima ! Man ir tub. atklâtâ forma !
Nu, tik viegli slima nebuus viss.
...un veel kaa...
Man pasniedzeeji iemaaciija no taadiem tureeties pa gabalu... Arii savaa praxee biju lj.piesardziiga, vaacot anamneezi. Arii ieteica labaak neiet straadaat uz tub.dispansera tipa iestaadeem... Nu tur ir gana savu patriotu.
Secini pati. =)
Tik peec statistikas tubdispanseraa straadaajoshie neslimo biezhaak kaa paareejie.
R normalau imunitaati nav viegli dabuut tuberkulozi. Taa, lai arii infekcija, tomeer ir sociaala slimiiba.
dakteris
Re: tuberkulozes atklâtâ forma ?
07.09.2005 17:19
ja joprojâm ir mikobaktçrija atrodama, nez vai tik nevainîgi.
Beisiks
Re: tuberkulozes atklâtâ forma ?
08.09.2005 08:23
Pag, bet ja tâ vecene manâ kabinetâ neklepoja, neðíaudîja, tad varu bût droða, ka neaplipinâja mani ? Viòas rakstîtais iesniegums man vçl joprojâm uz galda.
Uztraucos arî, jo man mâjâs mazs bçrns.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 16?
Ziņa: