Depresija - atkal!

Aizsāka Maigucis 

...
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 12:32
Konkreeti nosaukumi pie Juusu aarsta.
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 12:35
to Zaiga
Te forumâ nevajadzçtu ðâdas zâles ieteikt. Jo vairâk tâpçc, ka ka katram ir citâda reakcija. Arî ârsts, kad izrakstîs Tev piemçrotâkos, lûgs pazvanît uz pastâstît par efektu. Ja nederçs, tad pamainîs/piemeklçs.
Zaiga
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 13:01
Man ir bijuðas 3 veidu reakcijas uz a/d: 1) sirds stâjas un pakustçt nevar no nespçka; 2) trauksmes/ panikas lçkme un sirds lec pa muti ârâ, nevar ne brîdi nosçdçt mierâ; 3) nevienâ acî - nekâdas reakcijas pat ilgstoðâ laikâ. Neredzu izeju, kâ nebankrotçjot atrast piemçrotas zâles. Ârste saka, ka man blaknes ir no iedomât, kaut es pati gaidu tikai labu sajûtu.
Kâ rîkoties?
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 13:08
Zaiga
Shodien vai ikkatru X Dg.? apziimee ar depresiju un gruuzh antidepresantus.
Tiem ir blakne arii uz smadzeneem...
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 13:15
to Zaiga
Tavi pirmie 2 simptomi/reakcijas man bija no depresijas un zâles palîdzçja:)))
Zaiga
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 15:32
Man pie daudz maz cieðamas paðsajûtas ðie simptomi parâdâs nâkamajâ dienâ pçc pirmâs tabletes iedzerðanas. Tieði tad, ja pirms tam nebija.
Daktere liek dzert, lai panâktu vienmçrîgu (stabilu) paðsajûtu un darboties prieku. Abi pietrûkst ïoti ïoti. Pagaidâm nâkas iztikt ar gribasspçku un alprazolamu avârijas brîþos.
neârste
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 21:04
Jâsakârto funktieris! Jâsaòem sevi rokâs! Ïoti labi pazîstu izjûtas, kad dzîvot negribas. Bet neviens cits, kâ Tu pats sev, cilvçk, vien vari palîdzçt !
Païauties tikai uz zâïu palîdzîbu, manuprât, ir neprâts.
larcis
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 21:19
nu bâc, kâ cilvçki var muldçt paði nezin ko!!! Depresija ir slimîba un laimîgi var bût tie, kas ar to nav saslimuði. Un trakâkais ir tas, ka ir tâdi aprobeþoti cilvçki, kuru depresijas slimnieku ar savu kauninâðanu iedzen vçl lielâkâ izmisumâ!!!
Es tam izgâju cauri un zinu, ka ar gribasspçku neko nevar izdarît, jo tâda vienkârði nav! Man palîdzçja antidepresanti + psihoterapeits.. no sâkuma bija visâdas pretîgas sajûtas no zâlçm, bet pârgâja. Tagad mana zâïu deva ir samazinâta uz minimâlo un viss ir OK! un es par to ïoti, ïoti priecâjos, jo pirms gada....
tas bija briesmîgi un mani sapratîs tikai tie cilvçki, kuri paði to ir piedzîvojuði...
lûdzu atbalstiet depresijas slimniekus, jo tas IR NOPIETNI! Viòiem par visu vairak nepiecieðams atbalsts no tuvâkajiem!
baile
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 21:20
nu bâc, kâ cilvçki var muldçt paði nezin ko!!! Depresija ir slimîba un laimîgi var bût tie, kas ar to nav saslimuði. Un trakâkais ir tas, ka ir tâdi aprobeþoti cilvçki, kuru depresijas slimnieku ar savu kauninâðanu iedzen vçl lielâkâ izmisumâ!!!
Es tam izgâju cauri un zinu, ka ar gribasspçku neko nevar izdarît, jo tâda vienkârði nav! Man palîdzçja antidepresanti + psihoterapeits.. no sâkuma bija visâdas pretîgas sajûtas no zâlçm, bet pârgâja. Tagad mana zâïu deva ir samazinâta uz minimâlo un viss ir OK! un es par to ïoti, ïoti priecâjos, jo pirms gada....
tas bija briesmîgi un mani sapratîs tikai tie cilvçki, kuri paði to ir piedzîvojuði...
lûdzu atbalstiet depresijas slimniekus, jo tas IR NOPIETNI! Viòiem par visu vairak nepiecieðams atbalsts no tuvâkajiem!
zaika
Re: Depresija - atkal!
07.09.2005 21:20
nu bâc, kâ cilvçki var muldçt paði nezin ko!!! Depresija ir slimîba un laimîgi var bût tie, kas ar to nav saslimuði. Un trakâkais ir tas, ka ir tâdi aprobeþoti cilvçki, kuru depresijas slimnieku ar savu kauninâðanu iedzen vçl lielâkâ izmisumâ!!!
Es tam izgâju cauri un zinu, ka ar gribasspçku neko nevar izdarît, jo tâda vienkârði nav! Man palîdzçja antidepresanti + psihoterapeits.. no sâkuma bija visâdas pretîgas sajûtas no zâlçm, bet pârgâja. Tagad mana zâïu deva ir samazinâta uz minimâlo un viss ir OK! un es par to ïoti, ïoti priecâjos, jo pirms gada....
tas bija briesmîgi un mani sapratîs tikai tie cilvçki, kuri paði to ir piedzîvojuði...
lûdzu atbalstiet depresijas slimniekus, jo tas IR NOPIETNI! Viòiem par visu vairak nepiecieðams atbalsts no tuvâkajiem!
Gloria
Re: Depresija - atkal!
08.09.2005 03:40
Jâ, depresijas veidu (ja pareizi atceros, bija vismaz ap 2000, bet, nu neatceros precîzi to skaitli, vien atceros, ka veidu bija daudz)... Bez tam vçl katra cilvçka individualitâte, pieredze, resursi (t.i., vai ir uztic. pers., tuvs, mîloðs cilv. u.c., u.t.t.) nav mazsvarîgs faktors... Nu ko gan var izdarît ðajâ forumâ, ja nu vien pateikt, ka depresija IR ârsçjama (arî IZârstçjama), bet tâdâ gad. nepiecieðama NOPIETNA psihoterapija un kvalificçts speciâlists...

Depresijas ârstçðana ir process (atkal, katram individuâls), un no ðî foruma skopâs informâcijas, grûti (pat neiespçjami) jebko konkrçtu pateikt/prognozçt, kâ vien to, kas jau ir uzrakstîts...

Man paðai ir bijusi depresija, bet mans ceïð uz atveseïoðanos nebija viegls, tomçr veiksmîgs... Arî man ir bijuði mçìinâjumi lietot medikamentus, bet mans organisms tos nepieòçma (bija pârâk izteiktas blakusparâdîbas), tâ ka nâcâs cînîties vien saviem spçkiem...

Kaut arî esmu apmeklçjusi psihoterapeitu (daudz maz normâlu), tomçr uzskatu, ka viòa palîdzîba bija niecîga, ka saslimðanu uzveicu pati (jo ÏOTI to vçlçjos!!!)...
Simboliski to varçtu aprakstîtt aptuveni ðâdi:
Biju tik ïoti sadusmojusies uz visu pasauli (terapeitu ieskaitot), ka sagribçju viòam "atspçlçties", kïûstot par daudz kompetentâku psihes jautâjumos par viòu (savu dr). Tas man deva lielu stimulu intensîvi domât, analizçt savas izjûtas, pierakstît tâs dienasgrâmatâs, lasît ïoti daudz grâmatas un rakstît kursadarbus psiholoìijas studentiem (par samaksu)...
...njâ, laikam man tomçr bija labs psihoterapeits ;))))

Nu tas tâds sîks fragmentiòð, forumieðiem lûgðu nekomentçt ðo epizodi ;)))
(jo tik un tâ - KATRAM SAVS!...)

Tâtad - izeja ir - psihoterapija!
Es
Re: Depresija - atkal!
08.09.2005 12:23
Beidz dzert draòíus, nosprâgsi pavisam!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 15?
Ziņa: