Sâp kreisais sâns un iegurnis

Aizsāka Raimonds 

Raimonds
Sâp kreisais sâns un iegurnis
06.09.2005 14:56
Visas analîzes veiktas,viss ir normâli,bet tik un tâ sâp,neviens nevar palîdzçt.Esmu pieteicies pie dziednieka,varbût tas vismaz pateiks uz kuru pusi vçjð pûð.
Varbût kâdam ir kâda cits ierosinâjums?
Re: Sâp kreisais sâns un iegurnis
06.09.2005 15:02
Precizee luudzu kas ir iegurnis un kur saakas un kur beidzas kreisais saans.
Raimonds
Re: Sâp kreisais sâns un iegurnis
06.09.2005 15:05
Nabas augstums,kreisais sâns,no muguras puses,un iegurnis ir strap gûzþu un dzimumlocekïa pusi,tâ vieta
Re: Sâp kreisais sâns un iegurnis
06.09.2005 15:08
Izskataas peec probleemas ar nieri vai vinjas uriinvadu. Ja analiizes neko neuzraada ieteiktu iztaisiit shiis kjermenja daljas magneetisko rezonansi vai kompjuutertomograafiju.
Raimonds
Re: Sâp kreisais sâns un iegurnis
06.09.2005 15:20
Nu analîzes man bija asins un urîna.Tad jau man vajg norîkojumu no ìimenes ârsta ja?Un kur lai es pçc tam grieþos ar tiem kompjûterrezultâtiem?Pie Tevis?
Re: Sâp kreisais sâns un iegurnis
06.09.2005 15:29
Ar noriikojumu protams ka buus leetaak bet biezhi vien vinju taa vienkaarshi nevar dabuut ja aarste neuzskata par vajadziigu. Veel nevajag aizmirst ka tajaa pashaa vietaa atrodas resnaa zarna un kakau uz analiizeem nodot arii buutu vajadziigs. Izmekleeshanas rezultaatus man raadii nav jeega jo es neesmu speciaalists. Ar tiem labaak griezties pie urologa un gastroenterologa.
raimonds
Re: Sâp kreisais sâns un iegurnis
06.09.2005 16:20
var jau aiziet pie cita daktera ar
un computers arii tak ir
Re: Sâp kreisais sâns un iegurnis
06.09.2005 16:27
Protams tikai nevajag jaukt iisto datortomograafiju ar sharlatanisko IMAGO diagnostiku vai ko tamliidziigu ko visbiezhaak sauc par kompjuuterdiagnostiku.
Raimonds
Re: Sâp kreisais sâns un iegurnis
06.09.2005 17:20
2 ku---Kaku uz analîzçm Gulbja laboratorijâ?Ar novirzi uz nieru un uz urînvadu?
Starp citu urologs prasîja man STS analîzes un pârbaudîja prostatu,un viss!
Sak,viss kârtîbâ,it kâ tâs bûtu divas vietas no kâ kas var sâpçt,ðarlotâni johaidî!
Mûsdienâs ïoti daudziem ir problçmas ar mugurkaulu, kas var izpausties
kâ sâpes daþâdâs vietâs - kâjâs, galvâ, sirdî utt. Man piemçram sâp labais sâns. Ieteiktu aiziet pie osteopâta.
Raimonds
Re: Sâp kreisais sâns un iegurnis
07.09.2005 11:13
Tu domâ ka no mugurkaula tas var bût?Tipa nervu saknîtes?
Kas ir osteopâts?
Es domaaju, ka jaa.
Osteopaats ar rokaam noregulee - iisti nezinu kaa izskaidrot.
Pameklee te pat forumaa. nesen viens osteopaats bija ielicis savu telefonu un soliija konsultaaciju kaadam ar citu probleemu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 1?
Ziņa: