Lûdzu, lûdzu palîdziet!

Aizsāka Minna 

Minna
Lûdzu, lûdzu palîdziet!
07.09.2005 09:40
Tieðâm - problçma milzîga un nepiecieðama informâcija par alkaholiíu ârstçðanu. Kur ir anonîmo alkaholiíu biedrîbas vai organizâcijas? Ar kâdâm metodçm vislabâk ârstçt alkaholiíus? Tieðâm - lûdzu, lûdzu palîdziet ar info.!
Jau iepriekð - pateicos!

...
Re: Lûdzu, lûdzu palîdziet!
07.09.2005 09:57
Te par ðo daudz rnunâts, pameklç meklçtâjâ.
Kopumâ- bez paða alkoholiía stingras vçlmes nekâ nebûs.
Lilina
Re: Lûdzu, lûdzu palîdziet!
07.09.2005 09:59
Vari aiziet uz konsultâciju uz Narkoloìijas valsts aìentûru (Hospitâïu ielâ 55). Vai arî zvani - 7372337.
www.dziedniece.lv
07.09.2005 10:02
Nenozheelosi.
Lai veicas!
Minna
Re: Lûdzu, lûdzu palîdziet!
07.09.2005 10:40
Bet kur ir anonîmie alkaholiíi?
Esmu jau agrâk daudz rakstijis par sevi un alkoholismu. Ðodien 19os es eju uz A.A. sapulci pârdaugavâ, uz Dârza ielas grupu. Sakarâ ar telpu remontu, sapulces jau kâdu laiciòu notiek Embûtes ielâ 12/14, tas ir netâlu no Dârza ielas. Informâciju par anonîmajiem alkoholiíiem saòemsi www.aa.org.lv Ja vçlies ðovakar apmeklçt sapulci vari mam piezvanît, paíerðu Tevi lîdz, pirmajâ reizç.Tel. 6766525
Varbût jutîsies vîlusies, bet vel nav izdomâtas zâles, pret alkoholismu. Ja alkoholiíi varçtu izârstçt, tad izârstçts alkoholiíis varçtu iedzert tâpat kâ cilvçks, kas nav alkoholiíis. Toties var iemâcîties sadzîvot ar ðo hronisko, neârstçjamo u.t.t. slimîbu un dzîvot daudz pilnvçrtîgâku dzîvi nekâ lielâkâ daïa cilvçku, kam nav atkarîba no alkohola. Paðlaik populârâkâ alkoholisma ârstçðana ir baiïu terapija, saukta par kodçðanu, torpçdas ievadîðanu, ampulas ieðûðanu, esperâla terapiju u.c. Terapijas pamatâ ir tas, ka alkoholiíim palîdz noticçt, ka ir ievadîta viela, kas reaìçjot ar iedzerto alkoholu izraisîs nâvi vai neatgriezeniski, ïoti smagi sadragâs alkoholiía veselîbu. Lai neliktos galîgi bezcerîgi, kâ saldo çdienu pamet to, ka jânoturas tikai kâds noteikts laiks, un tad jau varçs atkal iedzert, bet ja nu neizdosies, jâkodçjâs vai jâðujâs pa jaunam. Matode diezgan efektîga, kas momentâli dod rezultâtu, ja alkoholiíis notic visam ko tur stâsta. Ir pat dzirdçti gadijumi, kad cilvçku nokodç, vai ieðuj ampulu un viòam iepatîkâs dzîvot skaidrâ un dzîvo un nedzer. Nav gan dzirdçts, ka kâds bûtu iemâcikies dzert normâli. Lielum lielais vairums, pçc ðâdas terapijas jûtâs apzagti, kam laupîta spçja paðam vadît savu dzîvi un paðam regulçt kad un kâ dzert. Lielâkâ daïa no viòiem (arî es sevi pieskaitu pie ðîs daïas) saprotot, ka no ðîm terapijâm nemirst kâ muðas no dihlafosa, âtri vien atsâk dzerðanu, iedzenot iekavçto.Daþi ar nepacietîbu gaida kalendârâ iezîmçto dienu, kad nu atkal varçs nedaudz iedzert. Es palîdzIbu atradu pie anonîmajiem alkoholiíiem, ja interesç kâ vari izlasît A.A. mâjaslapâ, laikam 87 numurâ mçneðrakstâ "Vînoga" Grûtâkais visâ ðai lietâ ir saprast, ka man nepiecieðama ðâda palîdzîba, jo kamçr ðî sapratne nav, tikmçr arî neviens nevarçs palîdzçt. Lai nonâktu lîdz ðâdai pârliecîbai, ka man nepiecieðama palîdzîba var palîdzçt profesionâli mediíi,( narkologi, psihoterapeiti un alkoholterapeiti) Lai cik dîvaini arî tas neliktos ðî palîdzîba ir ïoti vienkârði pieejama, kvalitatîva , valsts apmaksâta u.t.t. Arî manâ dzeroðajâ dzîvç bieþi bij, tâ vietâ lai risinâtu alkoholisma problçmas, labâk gudri parunât, pameklçt kâdu vainîgo, lai atkal atliktu un nedarîtu neko.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 14?
Ziņa: