bruungana sperma

Aizsāka apmulsusii 

apmulsusii
bruungana sperma
07.09.2005 09:40
Manam draugam peedeejaas divas reizes ir bruunagana sperma, turklaat taa arii ir shkjidraaka kaa parasti. No kaa tas vareetu buut?

nono
Re: bruungana sperma
07.09.2005 09:51
Kâ Tu tik smalki zini! Man nav pat nojautas par vîra spermu, kur nu vçl par ðíidrumu vai biezumu! Vnk ianteresanti - ko Tu ar to spermu dari, ka vari tâ salîdzinât?
Maiks
Re: bruungana sperma
07.09.2005 09:56
domaaju ka brunagana taa ir tapeec ka ir asins piejaukums bet tas savukaart taapeec ka ir kaada slimiibano STS klaasta.. aizej uz www.aids.lv un piemeklee simptomiem piemeerotaako.. aber vispaar parunaa lai shis aiziet pie aarsta
apmulsusii
Re: bruungana sperma
07.09.2005 10:02
Kaa var nezinaat kaada sperma ir savam viirietim? Vai tad jums nav seksuaalu attieciibu? P
Peec miileeshanaas prezervatiivaa ieraudziijaam.
Paldies Maiks. Es jau ar taa iedomaajos, bet kopaa esam gadu ar pus un, kad jautaaju vai ir kraapis, tad atbildeeja noliedzoshi.
Re: bruungana sperma
07.09.2005 10:06
Nu spermu var redzeet arii uz ieliktniisha vai uz biksinjaam...

nono! Naac aaraa no tumsas, naac aaraa........... =)
Maiks
Re: bruungana sperma
07.09.2005 10:34
nu nav jau teikts ka vinjsh kraapis tevi.. iespeejams ka vinjsh to dabuujis sen pirm tevis bet tikai tagad taa slmiiba lika par sevi nojaust.. tas ar iespeejams
Re: bruungana sperma
07.09.2005 10:37
Varbuut tas ir prostatiits?
apmulsusii
Re: bruungana sperma
07.09.2005 11:06
Ja arii ko sakjeeris pirms tam, vai tad slimiiba vareeja paraadiities peec tik ilga laika? Izlasiiju arii visu sts klaastu, vieniigi Gonorejai un Hlamidiozei atradu, ka var buut spermai asins piejaukums, bet taas silmiibas paraadaas paaris dienas peec infoceeshanaas....
Interesanti ir arii tas, ka citaadu suudziibu vinjam nav, vieniigi teica, ka olinjas taadas cietaakas vinjam shkjietot.
Kas ir prostatiits?
Maiks
Re: bruungana sperma
07.09.2005 11:12
Nu pasham ir kaut kas no taa STS klaasta.. miiljoto neesmu kraapis bet te paraadiijaas peekshnji.. lai ari jau gadu esmu bijis vinjai uzticiigs.. tad man buutu jaadomaa ka vinja nav uzticiiga man.. nu nee interesanti tas ka vinjai nav sho slimiibu.. biju pie aarsta un apskaidroja ka lai nesteidzos ar sho bija nebija uzticiigs jo tieshaam katram taa slmiibas attiistiba un iznaakshanaa araa ir atshkjiriiga
apmulsusii
Re: bruungana sperma
07.09.2005 11:19
Paldies Maik! Katraa zinjaa skaidrs ir tas, ka pie aarsta jaaiet, tad jau redzees.
Re: bruungana sperma
07.09.2005 12:37
Prostatiits - priekshdziedzera iekaisums. Pameklee GOOGLE.
apmulsusii
Re: bruungana sperma
07.09.2005 14:43
Es taa iedomaajos, a nevar taa buut no hepatiita B? Vinjsh pusaudzha vecumaa ar taadu slimojis, bet veiksmiigi ticis izaarsteets, katru gadu vinjam jaanodod analiizes, bet shogad nav veel aizgaajis. Varbuut atkal paraadiijies? Vai taa tomeer nevar notikt?
Vince
Re: bruungana sperma
07.09.2005 20:30
par hlamîdijâm... Es ar tâm staigâju ilgi, pat nezinu, cik ilgi. Pie manâm bieþajâm piena sçnçm doks iedomâjâs mani aizsûtît uz analîzçm. A simptomu nekâdu. Liels paldies viòam!!!
xexe
Re: bruungana sperma
08.09.2005 15:40
Nevis prostatîts, bet orhîts drîzâk... Es reiz slimoju ar cûciòâm un kâ komplikâcija lîdzi nâca orhîts, simptomi bija tâdi paði.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 5?
Ziņa: