palîdziet, sâp

Aizsāka Vita 

palîdziet, sâp
07.09.2005 14:02
Pa nakti guïot bieþi vien rokas atlieku pâr galvu, bet tad piefiksçju ka nevaru viòas atliekt atpakaï, tik drausmîgi sâp, ka tikai ïoti lçnâm tâs attiet. Pçdçjâ laikâ arî saliecot kâjas, nevar atliekt atpakaï. Vai tur kâdi nervi nospiesti, vai kas cits.

Re: palîdziet, sâp
07.09.2005 14:03
Sâp locîtavas vai muskuïi rokâm?
Re: palîdziet, sâp
07.09.2005 14:08
Nu laikam muskuïi, tâ kâ tirpst, bet ïoti spçcîgi.
...
Re: palîdziet, sâp
07.09.2005 14:09
Noguli droshi vien taas rokas. Nav iisti fiziologjisks taads staavoklis, taadelj ar saap un tirpst. Meegjini guleet citaadi.
Re: palîdziet, sâp
07.09.2005 14:11
Tad varçtu bût saistîts gan ar mugurkaula problçmâm, gan sapringtiem muskuïiem. Ja tâ, manuâlâ terapeita lauciòð.
Re: palîdziet, sâp
07.09.2005 14:12
Nu es jau uz viòâm neguïu, bet vienkârði atlieku atpakaï pâr galvu. Nu un kâju arî vienkârði ieliecu, bet neguïu uz viòas virsû.
...
Re: palîdziet, sâp
07.09.2005 14:15
Man domaat ir gana logjiski, ka nervs nospiezhaas taadaa pozaa guljot.
Re: palîdziet, sâp
07.09.2005 14:18
Varbuut Ca truukums?
darkso
Re: palîdziet, sâp
07.09.2005 14:46
par kaaju man ar taa bija, ka nevareeja atliekt atpakal. Iespeejams, ir pliisis skrimslis.
aaa
Re: palîdziet, sâp
07.09.2005 15:03
Man ir bijis lîdzîgi, pamoþos guïot uz muguras, rokas saliktas aiz galvas. Nevar viòas pakustinât un atlikt atpakaï, kâ nedzîvas. Arî pieskaroties pilnîgi nejûtîgas. Tad jâpieceïas sçdus, un tâs ïengani nokrît gar sâniem, pçc brîþa laikam atjaunojas asinsrite, sâk palikt jûtîgas, un var pakustinâk.
Cik saprotu, laikam tiek nospiesti kâdi asinsvadi? Vai tas ir normâli vispâr? Un vai ðâda situâcija var radît kâdas sekas?
veerotaja
Re: palîdziet, sâp
07.09.2005 15:12
Nu nedriikst taadaa pozaa guleet - to es par rokaam. Jo necirkulee tad asinis, peec ilgaaka laika taas rokas vispaar varot atmirt.
Par kaajaam gan nezinu teikt.
santa
Re: palîdziet, sâp
07.09.2005 15:45
Pie roku/ plecu sâpçm un nekustîguma ilgi meklçju iemeslu, jo man tas pats. Beigâs pleca somu sâku nçsât uz otra pleca, un bieþi un pa druskai vingroju.
Osteoartrîts, artrîts, nospiesti nervi, asinsrites traucçjumi, osteoparoze, spondiloze, mazkustîgs dzîvesveids - viss var ietekmçt.
Mani kustîbu un gulçðanas ieradumus, masâþa un vingroðana. Bet nepârforsç.
Kâpçc tâs rokas naktî aiz galvas liekas? Elpot grûti? Sirdi spieþ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 13?
Ziņa: