þoklis dîvaini uzvedas... :( Help

Aizsāka abc (ei bî sî) :) 

abc (ei bî sî) :)
þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
07.09.2005 22:03
Jau aptuveni 2 ned. esmu ievçrojis, ka çdot þoklis krakðí sakodiena laikâ. Krakðíçðana norit bez sâpçm. Krakðí kreisajâ pusç, un sajûta tâda it kâ þoklis izietu no eòìçm mazliet ârâ. Kas par lietu? Ko iesakat? Pa þokli atrâvies neesmu, traumu nav bijis, uzturs ïoti labs.
vai atverot arii krakshkj? vai no riita ir sliktaak kaa vakaraa? koshljaajamaa gumiju lietojat?
abc (ei bî sî) :)
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
07.09.2005 22:23
atverot nekrakðí. neesmu novçrojis atðíirîbas. kad ðodien no rîta piemçram çdu brokastis, sâka uzreiz pirmajâ sakodienâ krakðíçt (un tâ lîdz beigâm). Nesen çdu vakariòas, un atkârtojâs tas pats, varbût tikai mazliet intensîvâk. Jâ, nereti koðïâju pçc çdienreizçm, bet krakðíçðanu nenovçroju. Esmu ievçrojis, ka kraíðí g.k., tad kad koðïâ uz labâs puses dzerokïiem. Kad uz priekðzobiem koðïâ, viss norm.
vai no riitiem zhoklja muskulji ir juutiigi (kaa bicepss peec hantelju cilaashanas) ?

vai ir noveerojamas galvassaapes ?

stress darbaa?

no riita juuties labi izguleejies?
abc (ei bî sî) :)
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
07.09.2005 22:56
no rîta mçdz bût noguruði zokïa muskuïi, bet tâ îslaicîgi, vçlâk pâriet dienas gaitâ. galvassâpju nav. stress minimâls (esmu stabîls). no rîtiem bieþi nejûtos labi izgulçjies :(
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
07.09.2005 23:00
bûsi bruksists :)
abc (ei bî sî) :)
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
07.09.2005 23:05
puce - kas? :/ nebaidi mani...
Man domaat, pie vainas ir Ca truukums...
Eed vairaak piena produktus(Holandes siers) + Ca preparaatus(OSTEONORMU).
mazaa miljaa
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
07.09.2005 23:08
bruksists ir tas, kas miegaa griezh zobus
bruksists ir tas, kas miegaa griezh zobus
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Kaads ar to ir sakars?
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
07.09.2005 23:17
ir, ir sakars...
atpûtas vietâ koðanas muskulatûra un locîtava visu nakti atrodas pârmçrîgâ sasprindzinâjumâ.
bet tas nav obligâti tas.
abc (ei bî sî) :)
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
07.09.2005 23:18
nç, mans brâlçns ietilpst ðâdâ grupâ, bet man ir cita problçma.
Viizija - Ca jau lietoju pastâvîgi (tieði Osteonormu, paðu labâko) Hmm...?
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
07.09.2005 23:33
nu jebkurâ gadîjumâ tev ir jâmçìina atslogot tâ locîtava - çd mîkstâkus çdienus, seko, lai zobi nebûtu visu laiku stingri saspiesti, nekoðïâ koþïenes utt utjp
ja nepalîdz - jâiet pie daktera, lai uztaisa tev kapi. varbût, aizsûtîs vçl uz magnçtisko rezonanci - paskatîties, kas tur ar tavu locîtavu notiek...
abc (ei bî sî) :)
Neej uz magnçtisko rezonanci un tml. Nekur neej. Man bija taapat un paargaaja, un pat Ca prep. toreiz nelietoju. Nepieveers tam uzmaniibu, nekoncentreejies tikai uz to. Viss buus labi.
Toreiz biju paarbiijuusies, shodien par to varu pasmieties :)
abc (ei bî sî) :)
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 00:02
paldiesiòð. traucç tomçr tas krakðíis :)
klausi puci par lociitavas atslogoshanu + aizej pie dakera lai uztaisa nakts kapi. tas paliidzees zhoklja muskuljiem atslaabt un nonjems spriedzi no lociitavas kaa arii aizsargaas tavus zobus no paarliekas nodilshanas.

krakshcheeshana var paariet arii pati no sevis kad disks lociitavaa "piedils" bet tas neliidzees tev labi izguleeties un zobi paliks iisaki ja neko nedariisi. citiem vaardiem neklausi viiziju par neko nedariishanu.

viizija - kaa kalcijs paliidz prieksh krakshkjeeshanas?
man arî ta bija pirms vairâkiem gadiem - it kâ brîþiem krakðíçja, it kâ klemmçjâs. Bija tâda sajûta, ja platâk atvçrðu muti (þâvâjoties vai pie zobârsta) - -tas þoklis ieklemmçsies un paliks avlâ mute. Kad atvçru muti - likâs ka þoklis it kâ nobîdâs pa pâris mm uz sâniem. Aizverot muti, nobîdâs atpakaï.
es aizskrçju pie íirurga un viòð man teica, ka neko nevar darît - man tai laikâ sâka augt gudrîbas zobi. Viòð teica, ka izaugs tie zobi un pâries. Un jâed skrimslis un skrimli veidojoðas vielas.
Tieðâm kaut kad tas arî pârgâja. Gudrîbas zobi vçl nav pilnîgi izauguði - ir tikai biðíi redzami, bet ik pa laikam jûtu ka aug:)
Tas bija pirms gadiem 7. Tagad man 25.
Nu re, es nemeloju. Man jau arii Dr. nomierinaaja un teica, ka tas nekas nav, es jau biju gatava veikt XY paarbaudes......
nu kaa tur ar to kalciju sastaav?
taa arii sastaav!
Ca IR jalieto!!!
un kaa tas paliidz zhoklim nekrakshkjeet????? gudrinieks "!"
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 09:49
Ca var nedaudz palîdzçt tâdâ gadîjumâ, ja krakðíçðanas iemesls ir kaula bojâjums (smaga osteoporoze utt)-->locîtavas deformâcija-->disks vai galviòa "lec ârâ".
bet diez vai tas notika tik strauji, 2 nedçïu laikâ. tâpçc drîzâk tâ ir pârslodze--->abc, ir jâatslogo.

Vîzijai:

1. manipulâcijas tika piedâvâtas gadîjumâ, ja pats nepâriet; lasi uzmanîgâk.
2. tev nav tiesîbu kategoriski apgalvot, ka ârstçðana nav nepiecieðama, pamatojoties tikai uz to faktu, ka tev paðai pârgâja pats no sevis.
abc (ei bî sî) :)
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 10:08
vineta teica: ''jâed skrimslis un skrimli veidojoðas vielas'' >
kuras bûtu ðîs vielas? pirmo reizi dzirdu...???
Cînîjos ar ðâdu kaiti kâdus divus gadus. Vienkârði liku mierâ domas par dakteriem. Pârgâja pats no sevis.
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 10:15
abc:

ir tâds UB, saucâs Vita-Gelatine, tad ir Gelenk Nahrung, utt.
abc (ei bî sî) :)
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 10:28
un cik maksâ? :)
mazaa miiljaa
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 11:07
man arii taa pati probleema iisteniibaaa.... Cik ta nakts kape maksaa? UN vai to var izveidot jebkursh zobaarsts? Cik aatri to uztaisa? Vai apdroshinaashana apmaksaa? Vai ar to ir viegli guleet pa nakti? Man jau krakskj, driizaak nobiidaas uz saaniem, ja plati atver muti, kaadus 3 gadus, un laikam netaisaas paariet... Man 25 un visi gudriibas zobi sen izaugushi.
abc (ei bî sî) :)
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 12:22
ui, apskatiijos Vita-Gelatine cenu - 17.00 Ls. tas ir padaargi. bizness, bizness...
''puce'', nu neesi tu tâ îstâ pÛce, netçlo te to, kas pati neesi.......!
Lietot Ca un vienkârði bût mierâ man ieteica Dr. ar lielo burtu, tâtad - paklusç!!!
tevi vajâ mazvçrtîbas kompleksi, kaut kâda mânija... :P
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 14:50
Feja un Tu esi 40+, gaiðreì, Q, P, un pârejos Tavus nikus uzreiz tâ neatceros, bet pie vajdzîbas varu sameklçt! Var bût pietiks piesâròot visas tçmas?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 9?
Ziņa: