þoklis dîvaini uzvedas... :( Help

Aizsāka abc (ei bî sî) :) 

plantam>Feja un Tu esi 40+, gaiðreì, Q, P, un pârejos Tavus nikus uzreiz tâ neatceros, bet pie vajdzîbas varu sameklçt! Var bût pietiks piesâròot visas tçmas?
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
tevi mees arii samekleesim! tev noteikti ir 50+ Izbeidz rakstiit muljkjiibas! :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
feja, viizija, etc.

Ja Dr. ar lielo burtu TEV ieteica kautko, tas nenoziimee ka tagad visiem vari ieteikt to pashu, ja vinjiem ir LIIDZIIGA probleema. Ja lasiitu uzmaniigi tad redzeetu ka abc ir arii citi simptomi un probleemas.
taa kaa ja neorienteejies pilniibaa shajaas probleemaas - paklusee pati!
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 21:08
abc:

iepriecinât nevaru, Gelenk Nahrung maksâ gandrîz 2x dârgâk par Vita-Gelatine :( bet gan jau atslogosi un pâries pamazâm :)

mazâ mîïâ:

kape maksâ kâ kur, vidçji kâdi 20 lati. zobârsts noòem nospiedumus, atdod laboratorijâ, un tur uztaisa kapi dienas-divu laikâ. apdroðinâðanas parasti tâdas lietas, kâ kapes, balinâðanu, ortodontiju utt. neapmaksâ. tavâ vietâ, saulît, es gan izmeklçtos kârtîgi, ja tev pat asimetrija atverot.. :(
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 21:11
zb:

ai, nu taèu nerunâ ar viòu, vnk vajag ignorçt un viss.
puce:

taa arii buus jaadara.
smaidiishu un piekriitoshi shuuposhu galvu :)
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 21:24
puce
Izbeidz njirgt un zoboties par cilveekiem. Aizej pie psihiatra, jo ja tu esi [dr.],kaa taada var straadaat mediciinaa!? Domaa,ko raksti:(((!!! tu esi tirgus tante!

zb
tu esi [dr.] kopija, varbuut pat puce=zb -)))
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 23:19
ab:

atslâbsti, tirgus tante tevi ignorç ;)
Ja tu ignoreetu, tad nezobotos. Nav logjikas.
Nesaprotu. Nepatiik man tik nervozi/agresiivi cilveeki. Virtuaalie monstri.
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 23:34
ab:

ja kâds mierîgi runâ par savu problçmu, tad es vienmçr mçìinu palîdzçt.
man nepatîk maz informçtu cilvçku kategoriski apgalvojumi un, protams, arî diskusiju personificçðana (piemçram, "tirgus tante", "aizej pie psihiatra", "nervozs/agresîvs", "virtuâlais monstrs" (tas tikai no 2 taviem komentâriem...)) :(
Vai tik taa nebiji tu teemaa ~ sieviete 45+ vai es ko jaucu?
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
08.09.2005 23:52
ak tur bij tâ trauma...

palasi vçlreiz, es esmu lûgusi piedoðanu aizskartajiem ne vienu reizi vien.

un arî tur neatïâvos dot citiem ðâdas definîcijas:
______________________________________
(piemçram, "tirgus tante", "aizej pie psihiatra", "nervozs/agresîvs", "virtuâlais monstrs" (tas tikai no 2 taviem komentâriem...)) :(
ak tur bij tâ trauma...

palasi vçlreiz, es esmu lûgusi piedoðanu aizskartajiem ne vienu reizi vien.
:::::::::::::(
Nu kaada tur trauma, ja man taa teema ir svesha, vienkaarshi uzduuros....
tu tur biji visaa savaa kraashnjumaa:(
Nestabiilaas nervu sisteemas iipashniece, taa saciit......... -)
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
09.09.2005 00:05
vari domât, ko gribi. mums ir brîva valsts.

ar labu nakti.
nenjem galvaa, mees esam tik dazhaadi, sorry.

gaishus sapnjus.
Nu puce ar atrâvâs. nepateicîba pasaules alga ;-(
to ab:

klau, piebremzç un nemuldi! Un lûgums, neaizbiedç viòu no ðejienes!

dr puce ðajâ forumâ ir ZELTS!!!! Viens no vçrtîgâkajiem dr, kas brîvprâtîgi un bezmaksas dod vislsbâkos padomus!!!

pûcît, maz ïoti þçl, ka Tev pilnîgi nepamatoti "uzbrauca"!!! ;(((
Pârlasîju tçmu un nesapratu, ko Puce nodarîjusi!!! Tur nav neviena aizskaroða vârda. Un es vispâr vienmçr priecâjos par Puces viedajiem komentiem viòas profesionâlajâ jomâ.
Jeb te kâds grib izvçrst tçmu par Puci tâ kâ par ku! Puce, nepaïaujies provokâcijâm!
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
10.09.2005 01:03
paldies, tauta, par atbalstu! :))
Autors: I.J.K.
Datums: 09-09-2005 13:36

to ab:

klau, piebremzç un nemuldi! Un lûgums, neaizbiedç viòu no ðejienes!

dr puce ðajâ forumâ ir ZELTS!!!! Viens no vçrtîgâkajiem dr, kas brîvprâtîgi un bezmaksas dod vislsbâkos padomus!!!

pûcît, maz ïoti þçl, ka Tev pilnîgi nepamatoti "uzbrauca"!!! ;(((

leina
Datums: 09-09-2005 20:24

Pârlasîju tçmu un nesapratu, ko Puce nodarîjusi!!! Tur nav neviena aizskaroða vârda. Un es vispâr vienmçr priecâjos par Puces viedajiem komentiem viòas profesionâlajâ jomâ.
Jeb te kâds grib izvçrst tçmu par Puci tâ kâ par ku! Puce, nepaïaujies provokâcijâm!
puce
Datums: 10-09-2005 01:03

paldies, tauta, par atbalstu! :))
-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
IDIOTU bars ar tirgus tantuku priekshgalaa rullee -(((
Jaa, smerdeïi mums netrûkst.

I Tev kïûs labâk, kad puce citiem padomu liegs? Aiz sajûsmas sitîsi íepiòâ?
to : PPP

...tur laikam neko nevar darît, ja Dieviòð tev tâ pamatîgi prâtiòâ apdalîjis.....!

Bet tâdus/as kâ tevi gan jau tâ dzîve vçl pârmâcîs un tad tev vairs nebûs tik smieklîgi!!!!!
Es tev to nenovçlu........, bet zinu no novçrojumiem - tâ parasti notiek ar tâdiem/âm kâ tu :PPP
abc (ei bî sî) :)
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
10.09.2005 18:21
nju skatos te man aiz muguras manu teemu piemeeslojushi. :( ceru ka puce tu nenjeemi galvaa dazhu debiilu cilv. komentus, turpini buut izpaliidziiga.
esmu ieveerojis vienu lietu shajaa forumaa, ko gan neieveerot buutu visai pagruuti. taatad... liidz ko saakas striidi, asas viedoklju apmainjas un diskusijas, uzrodas jauni niki (arii jauni e-maili), kas agraak nav bijushi un peec laicinja pazuud. bet IP adrese tachu uzraadaas, anyway. shajaa sakaraa gribeetu ierosinaat Adminu izveidot foruma konfiguraacijaa BANA iespeeju. liidz ar to atsveersies daudzas probleemas. protams eksistee taadi net-cafe, kur cilveeki iet un naak, bet es domaaju BANS rupekljiem buus stopeejoshais faktors, vismaz nedaudz nu noteikti.
Zhoklis veel krakskj, ja kas :(
aizgaaji pie zobaarsta parunaat par nakts kapi?
Man ar pirms paris gadiem ta bija - sajuta tada ka tikko pa zokli butu dabujusi,nobijos ne pa jokam,bet ta ka varda vistiesakaja nozime biju meza vidu - izbraukuma ar teltim - pie arsta neaizgaju un pec paris nedelam viss bija ok:)))Pucei taisniba ka sadas peksnas sapes no osteporozes nerodas,maybe vajag mazliet pacietibas?:)
abc™ © 2005
Re: þoklis dîvaini uzvedas... :( Help
11.09.2005 21:12
noleemu paciesties. nepatiikami jau ir, bet ir veel nepatiikamaakas sajuutas :))
nu re vienmer problema jasaskata pozitivais,tad ari sanaks pozitivs iznakums:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 18?
Ziņa: