Miesas un saprâta vienotîba...

Aizsāka Mateus 

Vai ârsti uzskata, ka íermenis un saprâts ir 2 atdalâmi jçdzieni, vai tomçr, ka tâ ir vienota sistçma? Gribçtos zinât mediíu viedokli...man paðam ðis viedoklis vel tikai formçjas

jautâju tikai tâdçï, ka nesen sâku aizrauties ar Aikido un reâli iet pie sirds visa tâ pamatâ esoðâ visuma filosofija. laikam pirmo reizi sajutu to, ko dçvç par saderîbu :D ne kristieðu, ne Nîèes, ne Kanta, ne LaVeja filosofija man neðíita TIK patiesa =)
Neesmu paarliecinaata, ka pareizi sapratu, bet- taa tiiri mediciiiski sapraata izpausmes nav nekas cits kaa nervu shuunu savienojumi galvas smadzenees, kjiimiskas un fizikaalas reakcijas, utt
Re: Miesas un saprâta vienotîba...
08.09.2005 19:01
Nezinu ka tur ir ar to vienotiibu jo man arii nav noformeejies viedoklis par to bet konkreetus gadijumus kad cilvis ar savu praatu samaitaa visu rumpi ir gadijies redzeet.
:)
Es tagad laikam maacos preteejo: ar savu praatu salabot un izprast visu savu rumpi =) Nekad nebiju domaajis, ka to maaca austrumciiinju filosofija :D Bet ir ok...
Mellene
Re: Miesas un saprâta vienotîba...
09.09.2005 11:27
Ir ïoti liela saistîba- ar prâtu var gan sabojât, gan salabot rumpi:) Otrais nenolidzami ir grûtâk.
Bez shaubâm. Bet es domâju, ka austrumu filosofija tomçr palîdz pietuvoties arî otrajam :)
Mellene
Re: Miesas un saprâta vienotîba...
09.09.2005 14:47
Domâju, ka ne tikai austrumu filozofija, ir daudz veidi, kâ to darît.
Iespeejams, bet man laikam vienkaarshi taa ir pienjemamaakaa versija :) laikam
Meegjinaashu mediteet... izskataas, ka tas manaa gadijumaa ir vienkaarshaakais :) salasijos par 4 principiem, kuri jaanjem veeraa, bet kuri ir visi savaa starpaa saistiiti.

Interesants pasaakums
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 9?
Ziņa: