helikobaktçrija

Aizsāka lelle 

lelle
helikobaktçrija
09.09.2005 10:27
Labdien!

Izlasîju, ka helikobaktçrija izraisa kuòìa vçzi, risks saslimst ir 3-6 reizes un ka nav izpçtîts vai tâs izârstçðana ðo risku samazina. Vai daudz cilvçku ir ar to baktçriju. Man palika bail. Vai var ar to nodzîvot visu dzîvi bez tâ vçþa? Rados neviens ar vçzi vai èûlu neslimoja, bet nu man palika bail.

ko jûs domâjat vai zinat?
...
Re: helikobaktçrija
09.09.2005 10:49
Daudz ir. Te forumaa noteikti.
Visi ar helikobakteeriju noteikti ar veezi nesalimst.
e
Re: helikobaktçrija
09.09.2005 11:27
Kâpçc nepârbaudît, vai viòa ir vai nav, un ja ir - neizârstçt?
Pat iepriekð neejot pie ìimenes ârsta, Gulbja laboratorijâ var uztaisît analîzi par Ls 6,20 un nebûs ne no kâ jâbaidâs.
lelle
Re: helikobaktçrija
09.09.2005 11:35
Nu to jau var un darîðu, bet izlasîju, ka nav pierâdîts vai viòas izârstçðana risku samaînâs, ja viòa jau ir bijusi. Tâ pat jâbaidâs, ja tieðâm izraisa.
...
Re: helikobaktçrija
09.09.2005 11:37
Nu, veel var baidiities no kriitoshiem kjiegjeljiem.
........
Re: helikobaktçrija
09.09.2005 11:43
Vari baidiities no viskautkaa,bet vienalga tevi beigaas sagaida NâVE....Mulkigi visu dziivi baidiities no kaut kaa,visu dziivi baidiities saslimt ar veezi.Labaak savu energiju ieliec citur...
lelle
Re: helikobaktçrija
09.09.2005 11:46
Labâk nâve vecumâ, nekâ no vçþa dzîves vidû.
Viegli teikt nebaidies tam kam tâs baktçrijas nav vai ar kuòìi nekâdu vispâr problçmu nav.
ich
Re: helikobaktçrija
09.09.2005 15:11
savu naavi dziives viduu tikpat nez vai sastapsi :DD
,,,
Re: helikobaktçrija
10.09.2005 10:50
Izlasîju, ka helikobaktçrija izraisa kuòìa vçzi, risks saslimst ir 3-6 reizes un ka nav izpçtîts vai tâs izârstçðana ðo risku samazina

kur to lasiiji???

labaak sameklee info par to, cik % heikobakteeriju slimieku/ neesaataju saslimst un padalies ar info
Re: helikobaktçrija
10.09.2005 11:28
Taa bakteerija jau ir kaadiem 80% cilveeku un es lasiju spriedeleejumus par to ka varbuut patiesiibaa vinja ir pat vajadziiga. Taa kaa es domaaju ka pasaules aarstu viedoklis shajaa jautaajumaa galiigi nav nostabilizeejies. Atceraties kaa bija ar zivju ellju:)
ieva26
Re: helikobaktçrija
10.09.2005 15:55
helikobakteerija VAR izraisiit, nevis IZRAISA. daudziem taa ir. un labaa zinja- neliip kaa veejbakas, turklaat izaarsteet arii var sekmiigi, ja nu kas, taa ka panikai nav pamata :)
Re: helikobaktçrija
10.09.2005 21:57
Lellei u.c. interesentiem:
Nemokies neziòâ, man ir lîdzekïi, kas nesâpîgi un bez liekâm cieðanâm palîdz atbrîvoties no helikobaktçrijas un citiem parazîtiem organismâ, kas patieðâm var izraisît jebko, ja nepievçrð tiem vçrîbu. Starp citu,- vai ziniet kas ir vçþ aprofilakse?- tîrs starpðûnu ðíidrums un pietiekams daudzums mikroelementu ðûnai asimilçjamâ formâ. Nekâ sareþìîta, vai ne?:)))
Un ar íîmijterapiju to panâkt nevar, diemþçl...

...
Re: helikobaktçrija
10.09.2005 22:29
Nu ko. Sleedzam Onkocentru ciet un visu finanseejumu koraljljiem.
Re: helikobaktçrija
10.09.2005 22:29
ar UB... uzminçju?..
...
Re: puce
10.09.2005 22:32
Ar koraljljkluba produktiem
A
Re: helikobaktçrija
11.09.2005 15:51
vispaar vienmeer esmu domaajusi par to, kaada jeega taas bakteerijas izniideet, ja vinjas tachu tik viegli dabuunamas??????...teiksim tad jau man uzreiz visai gjimenei jaaadzer taas ab
ieva26
Re: helikobaktçrija
11.09.2005 16:21
vai konkreti helikobakteeriju ir viegli dabuut? cik es esmu intereseejsuies, tad nee.
A
Re: helikobaktçrija
11.09.2005 16:25
hmm...cik es esmu dzirdeejusi, tad skuupstoties, dzerot no vienas pudeles, tiirot zobus ar 1 zobubirsti, ...nu ok...ar savu zobubirsti es nedalos bet ai cik nav dzerts no 1 pudeles...
ieva26
Re: helikobaktçrija
11.09.2005 16:42
es tieshi par to esmu intereseejusies, jo viiram bija.. un aarsts nelika dzert visai gjimeneei taas zaales... intereseejos, jo bazhiijos, lai nepieliip meitai, vinjai taapat probleemas ar kungji un zarnaam... man teica, ka lietojot vienus traukus, skuupstoties utt, nevar sho bakteeriju dabuut... ???
lelle
Re: helikobaktçrija
12.09.2005 07:23
Un kas tad tas ir par brînumlîdzekli, kas pasargâ no vçþa?
Re: helikobaktçrija
12.09.2005 14:35
Baidos, ka onkocentru vçl ilgi slçgt nevarçs, bet finansçjumu vajadzçtu pieðíirt iedzîvotâju profilaktiskajai apmâcîbai. Un brînumlîdzekïu pret vçzi man diemþçl nav, jo tad bûtu Nobela prçmija kâ miniumuns, bet ir pasâkumu komplekss, kas pasargâ no saslimðanas ar ðo briesmîgo slimîbu. Zinot, kas ir bîstami, mçs vienkârði varam nedarît nepratîgas lietas, un varam parûpçties par savu organismu laicîgi, nevis gaidît, kas zvanîs...
Un baktçrijas, vîrusi un citi mikrobi paði par sevi nemaz nav tik bîstami, jo ir mums apkârt ik mirkli, bet bîstami tie kïûst nonâkot agresîvâ vidç, novâjinâtâ organismâ- piesâròotâ un mikroelementiem nabadzîgâ "augsnç". Zinot ðîs vienkârðâs patiesîbas, mçs varam izvairîties no daudzâm nepatîkamâm situâcijâm, tâpçc es te un ne tikai cenðos informçt cilvçkus par to kâ SAGLABÂT un saglâbt veselîbu, pirms vçl íirurgs nav savu lielo dunci izvilcis.

...
Re: helikobaktçrija
12.09.2005 14:49
Te profilaksei, te ârstçðanai.
kaut kâdai konsekvencei izteicienos takð jâbût.

Bet tomçr- kâdçï nesertificç atbilstoðâ kârtâ, lai visiem viss bûtu skaidrs? Ir reìistrçti Latvijâ?
lelle
Re: helikobaktçrija
13.09.2005 07:08
Inâra tuvâk lietai. stâsti taèu kas jâdara un ko Tu piedâvâ.
Re: helikobaktçrija
13.09.2005 17:01
Varu izrakstît programmu, varu piedâvât diagnostiku, varu vienkârði izklâstît koncepciju, pçc kuras darbojos un izvçlieties, vai jums tas pieòemams un derîgs.
Margaritaangel@inbox.lv

Re: helikobaktçrija
20.09.2005 12:44
Lûdzu sîkâku izklâstu par helikobaktçriju,vçlos uzzinât tieði kâdâ veidâ ðo baktçriju var iegût.Jo man analîzes uzrâdîja pozitîzu rezultâtu 4 +. Sarakstîja 4 medikamentus divâm nedçïâm.Vai tieðâm to kvantumu nepiecieðams izdzert!? Vai ir citi varianti?
Re: helikobaktçrija
20.09.2005 16:23
Protams, dzîvç katrâ situâcijâ vienmçr ir vairâki risinâjumi.

Arî ðeit - vieglâkais noteikti izdzert ðo 4 medikamentu kursu un nogalinât ðo baktçriju, sabeigt arî savas nieres un aknas un pçc laika no kâda atkal ðo baktçriju saíert ( Inficçðanâs ar Heliobacter pylori notiek ielpojot sîkus gaisa pilienus caur muti vai arî sadzîves kontaktos - no sadzîves, higienas priekðmetiem; arî tieðâ orâlâ ceïâ - skûpstoties; medicînas iestâdçs -ja endoskopa virsma vai kuòìa zonde netiek pietiekami sterili apstrâdâtas) un sâkt jaunu medikamentu kursu .

Otrs variants,pilnîgi piekrîtu Inârai, ir pacelt savu imunitâti, attîrît savu organismu, stiprinât un pabarot savas ðûnas, attîrît starpðûnu ðíidrumu, radît baktçrijâm nepiemçrotu vidi attîstîbai , rûpçties par savu organismu ikdienâ- ðeit var palîdzçt tikai dabîgi produkti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 1?
Ziņa: