Kâ lai dabû spalvainas kâjas?

Aizsāka kaspars 

Sveiki, vai kâds nezin kâ var uzaudzçt uz kâjâm apmatojumu? Varbût ir kâdas smçres vai kas cits? Varbût liekas smieklîgi, bet man riebjas manas gludâs kâjas.

nu ja kaut viens matinjsh ir - pameegjini nodziit..
it kaa peec tam ataug speeciigaaks...
nekas tur neaug no skuushanas, vienkaarshi skujot notiek arii savdabiiga masaazha un notiek labaaka apasinjoshana utt, bet visaa visumaa kjermenja/sejas apmatojums jau ir noteikts geenos un neko tur mainiit nevar. Nee nu ir metodes ar kuraam arii sievietei saaksies reaala virilizaacija, bet to es ne tikai neieteikshu, bet ja buutu manos speekos pat aizliegtu.
uldis
Re: Kâ lai dabû spalvainas kâjas?
09.09.2005 11:58
Vajag spricet omnadren vai ko lidzigu.
nu jaa...apmeeram... bet njemot veeraa tonnu blaknju... nav to veerts... bet iisteniibaa jau ir arii preparaati kuriem ir daudz izteiktaaka virilizaacija...vieniigi arii aromatizaacija tiem speeciiga, bet i ok... buus spalvains vecis ar pupiem :DD vareesi peec tam gino griezt nafig :DDD

Bet ja nopietni aizmirsti par tiem preparaatiem
A kapee tu domaa, ka spalvas ir tik kruta?
Man piem ir spalvainas kaajas, rokas, veeders, pleci...hvz... dazhreiz pat tracina, bet taa visaa buutiibaa netraucee. Kaajas spalvainas jau no 15 gadu vecuma :D
Nezinu vai kruta vai nee, bet mazliet mac kompleksi, - it kaa normaals dzeks, bet kaajas gludas kaa vecenei. Arii sievieteem patiik, ciik zinu . Nevajag jau man tur meþu , bet nu mazliet
Nez vai spalvas uz kaajaam vai to neesamiiba ir galvenais kriteerijs partnera izveele
Es arii taa domaaju. Mana sieva mani miil ne jau deelj spalvaam :)
Un taapat kaa ir sievietes, kuraam patiik spalvaini ir arii taadas kuraam BESII spalvaini viirieshi =)
sabis
Re: Kâ lai dabû spalvainas kâjas?
09.09.2005 12:23
tiesi ta- noskuj un pec paris nedelam tev tur bus mezzs.
elleens
Re: Kâ lai dabû spalvainas kâjas?
09.09.2005 12:27
man gan bez spalvâm labâk patîk- uzreiz paliek tâds sakoptîbas iespaids. un tie stereotipi, ka gludas kâjas kâ skuíiem..nu iespaidojies tu no sabiedrîbas viedokïa:(
no kaadas vel sabiedriibas???
visiem sen zinaams, ka gaumes ir dazhaadas!!!
Man jau nav pat ko noskuut, ko tad lai es skuju âdu vai?
Vot bi meiteneem taadas kaajas, tak ee- jaaskuj, jaepilee, jaataisa vaksaacija :-(
Beisiks
Re: Kâ lai dabû spalvainas kâjas?
09.09.2005 13:24
A es vakar skatîjos vienâ pasâkumâ striptîzu, kuru râdîja puisis ;) Nu, redz, un viòam viss apmatojums bija likvidçts, arî kâjas bija gludas, bet, tâ kâ íermenis labs un âda brûna, man ïoti patika ;)
Starp citu... atleeti kaapjot uz skatuves arii visu skuj nost un ja nenoskuj, tad jamos dizkvalificee :) BB&Fitness te domaats
Re: Kâ lai dabû spalvainas kâjas?
09.09.2005 14:59
Es domâju, ka Tev Kaspar nav ko uztraukties! Piekrîtu elleens, ka uzreiz liekâs ka vîrietis sevi kopj..., kas ir ïoti patîkami. :)

Nesatraucies! :))

Bet ja esi pârdomâjis un tieðâm gribâs tâs spalvas..., tad varbût pasmçrç kâdu krçmu matu augðanai...
Principaa man vienlaga spalvains vai nee. bet, ja mans viirietis spalvains buudams kaajas skuutu, es diez vai to speetu pieskaitiit pie "kopj sevi" seerijas. Kaut kaa gejiska man visa taa viirieshu padushu/kaaju/kruushu utt skuushana shkjiet.
Re: Kâ lai dabû spalvainas kâjas?
09.09.2005 15:26
To:...

Nu redz, Tu laikam attiecies pie tâm, kurâm patîk vîrieði ar spalvâm...

Manam draugam kâ lielâkai daïai vîrieðu ir spalvainas kâjas, bet tas nenozîmç ka ar vai bez tâm viòð patiktu vairâk vai mazâk... Ja viòð kâdu dienu veiktu depilâciju..., nedomâtu ka ðîs ir pârtapis par geju...

Bet kâ jau Mateus teica: "ir sievietes, kuraam patiik spalvaini ir arii taadas kuraam BESII spalvaini viirieshi" - tâ arî ir!
Man patiik nevis spalvaini, bet kaa ir ;-)
Par geju jau nekljuust, bet taas zamashkas...
Re: Kâ lai dabû spalvainas kâjas?
09.09.2005 16:00
Es jau arî saku: kâds ir, tâdu ar pieòçmu - ar vai bez, nav svarîgi! Galvenais, lai cilvçks labs! :)
lauraes
Re: Kâ lai dabû spalvainas kâjas?
10.09.2005 01:09
nu tçma, neko sev! skaidrs, ka puiði bez spalvâm labâki, blusas nemetâs!
:DDD
Autors: ...
Datums: 09-09-2005 15:30

Man patiik nevis spalvaini, bet kaa ir ;-)
--------------------
tieshi taa!!!!!

vislabaak ir nemurgot par to, ka vajag to, kaa nav. Vislabaak ir taa, kaa ir. Es tieshi taapat skatiitos jociigi uz taadu sevis ''kopshanu'', ja viirietis skuutu paduses,kajas vai veel trakaak..
Ja godiigi es nesaskatu neko sliktu padushu skuushanaa, jo neskuutas paduses saak smakot peec sviedriem KRIETNI aatraak nekaa skuutas ;)
Rozâ panthera
Re: Kâ lai dabû spalvainas kâjas?
10.09.2005 10:51
Nu bet protams, ka vîrietim jâskuj paduses!!!! Tas ir tikai normâli! Man nelabi metas, kad redzu kâdu ar spalvu vîðíi padusç, kas piedevâm vçl smako.
Nu un kâjas arî ir forðas, kad gludas. :)) Man patiktos.
higieena+ tam domaati pretsviedru dez un nekas nesmako
antipersperanti Tu gribeeji teikt... un Tu noteikti apgalvosi, ka tas ir normaali, ja aadai neljauj sviedreeties? respektiivi sviishana ir nevis dabiigs process, bet gan slimiiba? Es izveelos izskuut paduses un katru riitu dusha =)
Rozâ panthera
Re: Kâ lai dabû spalvainas kâjas?
10.09.2005 11:04
ar tiem antipersperantiem var dabût augoòus padusçs, ja regulâri nemazgâjas.
Re: Kâ lai dabû spalvainas kâjas?
10.09.2005 11:16
man patîk spalvaini vîrieði, bet riebjas neskûtâs paduses... brrr
puce: Tev vienaada gaume ar manu sievu ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 4?
Ziņa: