izdevîgâkâ veselîbas apdroðinâðanas kompânija?

Aizsāka beibe 

Paðlaik veicu aptauju, skatos un lasu, lasu. Viss vienâ putrâ sagâjis.
Varbût varat padalîties ar pozitîvâm un negatîvâm pusçm par kompâniju, kas jums ir apdroðinâtâjs?
Visiem baigie ierobeþojumi, iznjemot IF un Seesam, toties daudz ko neapmaksâ vispâr.
Un vçl tas joks, ka lai tiktu pie kâda speciâlista, tev obligâta jâdabû ìimenes ârsta nosûtîjums. Tad tak tâ polise âtri paliek tukða, lai vienai manipulâcijai tçrçtu divas pacienta iemaksas:(((
Sauliit! Tas limits taapat buus aatri tukshs, jo cena ko Tu maksaa briidi, kad pakalpojumus apmaksaa apdroshinaataajs ir KRIETNI virs taas, kuru Tu maksaa par viziiti, ja ej pati par sevi.

Shiis polises ir izdeviigas TIKAI taadaa gadijumaa, ja taas apmaksaa darba vieta. Viennoziimiigi zinu, ka slimo kases polises iesuukaa 100%, jo pasham bija gadijums, kad novembrii ja nemaldos manai maatei bija jaataisa kobra un pie durviis staaveeja lapinja, ka ar slimo kases apdroshinaashanaam vairs netiek apkalpoti-respektiivi visa kase izsmelta :DDD

Un vel jautaajums...vai neesi pamaniijusi cik ir jaamaksaa ja iet pie speciaalista ar Gjim aarsta nosuutiijumu un cik bez? Shaubos vai leetaak ir iet bez :D
Taisnîba Mateus.
Man ir Balva B1, esmu apmierinâta, apmaksâ darba vieta.
No ârstiem esmu dzirdçjusi, ka slavç Balta, bet nozâkâ BTA :)
Es domaaju taa nozaakaashana ir taadeelj, ka vieni varbuut vel kashkjeejas par naudu, bet otri veel nee :D Visi kasiisies, jo es reiz saskaaros ar joku, ka pat par to, lai vienkaarshi panjemtu analiizhu rezultaatus paprasiija apdroshinaashanas to graamatinju un panjeema 5Ls tjipa =)
Faktiski katrai apdroðinâðanas kompânijai ir mazliet citâdâks lîgums ar katru medicînas iestâdi.
Ja domâ pârvarâ ârstçties vienâ iestâdç, tad labâk tur pajautât kuras polises tieði ðajâ iestâdç ârstçjoties ir visizdevîgâkâs.
No ârstu puses - viennozîmîgi kaut kâda interese bûs tikai un vienîgi par pacientiem ar tâdâm polisçm, kur nav vajadzîgs ìimenes ârsta nosûtîjums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 9?
Ziņa: