nieru iekaisums

Aizsāka pekpek 

pekpek
nieru iekaisums
11.09.2005 15:38
zinu ka man ir nieru iekaisums. biju pie gimenes aarsta, vinja mani nosuutiija uz urina analiizeem, kas paradiija iekaisumu. tas bija 5dien kad biju pie aarsta, nekas nesaapeeja. laikam tapeec, ka biju jau saakusi dzert augu preparaatu uriincelju darbibas traucejumiem. dakteriite teica, ka jaaatnaak 1dien peec receptes, lai vareetu nopirkt zaales, kas noveerstu iekaisumu. bet lieta taada ka 5dien vakaraa jau saaka vairaak saapeet muguras lejasdaljas labais saans, arii 6dien saapeeja un shodien taapat!!:((( naacas dzert arii pretsaapju zaales, nezinu, vai to driixt dariit vai nee...temperatura ir ap 37, 37,2!!ceru iztikt liidz riitdienai, vai varbuut man shodien jaameegina mekleet aarsta paliidziiba...?? :(((

A
Re: nieru iekaisums
11.09.2005 16:27
man jau nu shkjiet, ka par taam dazhaam stundaam kas palicis liidz riitdienai nekas briesmiigs notikt nevar
Re: nieru iekaisums
11.09.2005 18:18
Pa paris stundam jau nekas traks nenotiks,atkariba no tava sapju slieksna,jo man paris stundas no minimalas diskomforta sajutas sapes nonaca lidz stadijai - zvaniet atrajiem - no sapem elpu sita ciet...Tatad respektivi vienigais cik izturiga esi...principa rekinies ka pilnigi izarsteta busi tik pec menesa pusotra...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 16?
Ziņa: