Jûsu domas?

Aizsāka vai 

vai
Jûsu domas?
12.09.2005 11:39
Labdien!

vai bieþi ir sastopama kuòìa èûla 24 gados, ja gimenç nevienam vispâr ar kuòìi broblçmu nav. Slikto ieradumu ( alkohols, pîpçðana) nav?

Ja kuòìa èûla ir vai viòa sâp bieþi un stipri? Ilgi?

jûsu domas
zete
Re: Jûsu domas?
12.09.2005 11:51
Man tçvam bij 17, kad izgrieza 2/3 kuòìa èûlas plîsuma dçï
Re: Jûsu domas?
12.09.2005 11:53
Man bija kungja chuula jau 10gadu vecumaa (runaa, ka tas deelj taa ka paarslimoju jersineozi). Bet 2 gadu laikaa tiku no taas valjaa. Pareizaak sakot manas maaminjas neatlaidiiba paliidzeeja, jo tureeja mani praktiski tikai uz piena produktiem. Bet atbilde ir jaa. Ja nemaldos, tad arii roku var salauzt gan 10 gan 24 gados. Chuula jau nav nekaada iedzimtaa kaite cik zinu.
vai
Re: Jûsu domas?
12.09.2005 11:56
un kâ padevâs ârstçðana? Vai viòð pîpçja? Nav zinâms no kâ tâ èûla bija? Nav nekâdu seku tagad pçc slimîbas?
vai
Re: Jûsu domas?
12.09.2005 12:00
mateus.

Vai atceries kâdi bija simptomi? Vai stipri sâpçja, bieþu, ilgi? Kas lika to manît un iet pie âtsta? Tagad nekâdu nav problçmu ar to? seku nekâdu?
Re: Jûsu domas?
12.09.2005 12:04
:)
lika maniit :D taas saapes nav izturamas :) to nevar nemaniit. Izdzer limpeni saap, apeed sinteetisku pingvin saldeejumu saap, apeed kautko asu saap utt :) Atklaaja taadeelj ka mani vel 2 gadus profilaktiski izmekleeja peec jersineozes. Pariju kautkaadu tur pushmetrijas kabeli, kobru, zondi gan atteicor riit :D likaas jau paaraak pretiigi :DDD

Sekas... gastriits itkaa, lai gan vairaakus gadus nebiju jutis, bet tagad laikam uz nervu pamata atklal kautkas atsaacies, jo nesen atkal saapeeja kungja apviduu.

Chuulas jau reaali nemaz arii netiek izaarsteetas. Ja nejaucu, tad taas var apaarsteet un taas sareetojas, bet labaak domaat laikus, lai nesanaak taa ka tieshaam jaagriezh.
vai
Re: Jûsu domas?
12.09.2005 12:12
Tâ cula, ja ir tad ilgi sâp? bieþi? Kad çðanas laikâ vai nç vai visâdi? bieþi uznâk tâs sâpes? Nav tâ ka nedçïâ reizi vai 2 vai citreiz mçnesî reizi. cik ilgas tâs sâpes? sekundes vai stundas?
Re: Jûsu domas?
12.09.2005 12:16
:DDD
nu Tu pajautaaji.... tik pat labi vareeji jautaat kaa cik ilgi kad un kapeec saap ja iekriezh pirkstaa. Tas tak katram individuaali. Vai tad tas tieshaam ir tik neskaidrs? Kaa lai zin cik Tev taas chuulas, cuk lielas, kaadaa stadijaa utt? Doties vien pie sava aarsta, parij kobru un viss taps skaidrs. Varbuut Tev ir nevis chuula, bet tuuskains gastriits. Tad arii saap un tagad kaa reiz (rudens un naakotnee pavasaris) ir juutami saasinaajumi tam pasham gastriitam. Arii es juutu. Bet lai teiktu ko konkreetu ir nepieceishama speciaalista vadiita izmekleeshana.
vai
Re: Jûsu domas?
12.09.2005 12:23
Ai es zinu ka ne pa tçmai jautâju, bet man bail iet pie ârsta un nemaz nezinu vai ir tik nopietni lai ietu. Parasti jau tie simptomi ir individuâli bet arî apmçram vieni un tie paði tikai ilgums tur daþâds un stiprums. Ir slimîbas kur piemçram sâpes nekâdâ stadijâ un nekad nevar ilgt tikai daþas sekudes vai bût retas. tâpçc jautâju.
vai
Re: Jûsu domas?
12.09.2005 12:23
bet tev pârbaud;îja uz helikobaktçrijas esamîbu, par to arî daudz raksta forumâ?
Re: Jûsu domas?
12.09.2005 12:27
:)
vinja skaidri raxtiijaa, ka nemaz nav bijusi pie aarsta jo baidaas :) tikai nez vai ar baileem var palikt labaak. Tikai ielaidiisi slimiibu un buus gruutaak aarsteet.
vai
Re: Jûsu domas?
12.09.2005 12:32
Biju ar kuòìi pie ârsta kâdu gadu vai varbût drusku vairâk kâ gadu atpakaï. Visu iztaustîja un opateca, ka nopietns nekas nav un kobru rît nav nepiecieðamîbas. kobru riju 4 gadus atpakaï, atrada kaut kâdu neaktîvu gastrîtu un viss.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 8?
Ziņa: