asinsanalizu rezultati un HIV

Aizsāka Bediga 

Bediga
asinsanalizu rezultati un HIV
14.09.2005 13:55
Ja cilvekam ir C hepatits, vai HIV/AIDS, vai kaut kadi simptomi, kas noraditu ka kaut kas nav kartiba uzradas ari vispareja biokimijas analize?
Ja cilvekam biokimija ir OK, tad kapec kada cita med. iestade, kura veiktas analizes pec nedelas tas ieliek " pelekaja" zona ar lugumu atnakt pec laika uz atkartotu asins nodosanu? Kadi ir iemesli sadai "pelekajai zonai" ?
...
Re: asinsanalizu rezultati un HIV
14.09.2005 13:57
Biokjiimija var buut OK.
bazuka
Re: asinsanalizu rezultati un HIV
14.09.2005 13:57
Kas ir pelçkâ zona?
Bediga
Re: asinsanalizu rezultati un HIV
14.09.2005 14:29
Nezinu, kas ir peleka zona, man pateica, ka nu ta esot, ka gadijuma kad neesot skaidri zinams, kas tur ir, tad liek saja " pelekaja zona" respektivi- rezultau neod, kas par aizdomam ari nesaka, vienkarsi - pagaidiet lidz cik tur tiem menesiem un tad nakat.Sadi rezultatu aizturesanas iemesli var but dazadi, bet nu mes tacu zinam, ka musdienas sadu iemeslu ir gauzam maz. paris menesus atpakal taisiju iztriepi, ta bija OK, narkotikas nelietoju, bistamu sexsakaru ari nav. Esmu soka! Sobrid man vienkarsi ir jagaida 4 menesi, pa kuriem jau varu ari nomirt aiz nezinas.
...
Re: asinsanalizu rezultati un HIV
14.09.2005 14:54
Nav iisti skaidrs kaadas analiizes un kaadaa sakaraa nodotas.
Bediga
Re: asinsanalizu rezultati un HIV
14.09.2005 15:17
VADC aiztureja
...
Re: asinsanalizu rezultati un HIV
14.09.2005 15:20
Nu nezinu. Nevar tachu vinji nekaa neteikt- Tev ir tiesiibas zinat savu analiizhu rezultaatus, kaa arii to, kas tajos nav kaartiibaa un par ko vinji (VADC) domaa.
aizej kaut kur citur un uztaisi analiizes. Negaidi, jo nezina un uztrauksanas var taa sacakareet tavu imunitaati un visu organismu, labaak noskaidro un gan jau viss buus kaartiibaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 6?
Ziņa: