priekshaadinja

Aizsāka Man 

Man
priekshaadinja
15.09.2005 08:11
probleema ar dzimumloceklja aadinju.. to kad atvelk lai miileetos rodas taads kaa sashaurinaajums ap loceklja vidu.. it kaa gredzens veidojas... un tas protams noberzzas kad miileejos.. agraak taads nebija.. tagad ir :( nesaprotu kaapeec un kaa to noveerst... neveelos apgraiziishanu :(
Re: priekshaadinja
15.09.2005 09:10
interesants jautajums un interesanti ko uz to atbildes urologi:))
Man
Re: priekshaadinja
15.09.2005 15:38
neatbild.. :(
Re: priekshaadinja
15.09.2005 15:45
Buutu ljoti jauki, ka kads urologs so jautajumu pakomenteetu:))

Cik sen juus ar sexu nodarbojieties?
ne gluþi dr.arturs
Re: priekshaadinja
15.09.2005 15:45
Neatbild gan. Tad nâksies ìenerçt hipotçzi ka tâ varçtu bût fimoze. Obðèem netîreïu slimîba. Marð mazgâties. Bet vispâr, sâc iestaipît âdeli, tas ir labâkais. Vienâ Yahoo grupâ daþi íertie demonstrç, ka spçj apspîlçt âdiòu að apkârt puslitra burciòai. Tâtad iestaipâs, un kâ vçl.
ðoreiz anonîmi
Re: priekshaadinja
15.09.2005 16:01
Man jaunîbâ arî bija samçrâ ðaura. Kaut kas ieteica to iestaipît. Es tagad varu (ja vajag) iebâzt starp âdiòu un galviòu visus piecus rokas pirkstus vienlaicîgi. Tâtad iestaipît var, un tas nebût nav sareþìîti.
Man
Re: priekshaadinja
15.09.2005 16:36
jus debili esat es tachu raxtiiju ka agraak taa nebija un vispar mazgaajos katru vakaru un sex ar miiljoto sievieti regulaars ~ ik pa 2 dienaam taa kaa sen jau viss sen jau bija izstaipiijies.. es nezinu kaapeec taada probleema man paraadiijusies
zibens
Re: priekshaadinja
15.09.2005 16:43
Nu kapitaala diskusija! Es reecu pilnaa kaklaa!
Re: priekshaadinja
15.09.2005 18:53
mans viedolis ir:
jums arii agraak ir bijusi daljeti sasaurinaats prieksadinjas gredzens, kas it kaa nav traucçjis seksâ, bet regulara seksa rezultaataa vai aii savaadaak prieksaadinjas gredzens ir traumeets, taa veidojoties nelieliem saaugumiem (saaugot saistaudiem), tas ir vairaak sasaurinajies.

nobrazumi, par kuriem juus rakstat, visdriizaak, ir prieksaadinjas gredzena iestiepuma rezultaataa radushas traumas - adas ieplisumi, kas dzistot veido saaugumus - reetaudus.

turpinot saadi traumatizeet prieksaadinju - gredzens var pakapeniski sasaurinaaties...

buutu jaljauj, lai prieksaadinjas gredzena aada pilniibaa sadziist un tad vareetu prieksaadinjas gredzenu iztaisiit plataaku - taadu kaa tai jaabuut normaa. sajaa laikaa nebuutu ieteicams sex, jo taa laikaa gredzens atkal tiktu traumatizeets.

katraa zinjaa tas prasa laiku un arii darbu.
elementaaraakais risinaajums buutu apmekleet kjirurgu vai urologu un izkroplot savu dzimumlocekli - nogriezot prieksaadinju!
Man
Re: priekshaadinja
15.09.2005 19:26
nu baac.. ir taa kaa vinjsh raxta :( tik tieshaam paliks tikai sliktaak?

sviests ko tik taa dabas maate neizdomaa lai ieriebtu cilveekiem
vçlos palîdzçt
aizmirsti par apgraizîðanu, to var izstaipît
15.09.2005 21:53
Cieðu priekðâdiòu ir iespçjams izstaipît palîgâ òemot steroîdu ziedi.
Latvisko nosaukumu nepatiekðu, angïu valodâ tâs nosaukums ir:

Betamethasone (0.1% vai 0.05%)
vai
Diprosone (0.1% vai 0.05%)

Par to vairâk var lasît ðeit:

http://www.cirp.org/library/treatment/phimosis/
http://www.norm-uk.org/circumcision_alternative_treatments.html
http://www.norm-uk.org/phimosis_clinical_guidelines.html
http://www.healthboards.com/boards/showthread.php?t=210347

Re: priekshaadinja
15.09.2005 22:13
te ir reìistrçjuðies dr.Artûrs un dr. arturs - kurð tad ir îstais speciâlists?
...
Re: priekshaadinja
15.09.2005 22:37
Gribçtos domât, ka ðis ir viltvârdis. Lai nezustu cieòa pret îsto.
khmkhm
Re: priekshaadinja
16.09.2005 16:59
Jautaajums dr.artuuram, sho te aadinjas sashaurinaashanos Juus skaidrojat ar taas traumeeshanu un saistaudu saaugshanu un taads pats skaidrojums ir arii loceklja pagarinaashanai, resp. mikrotraumu rezultaataa veidojas jauni audi, kaa rezultaataa loceklis kljuust lielaaks. Kautkaa es nesaprotu kaa traumeeshana var radiit dazjaadus rezultaatus???Izskaidrojiet luudzu nemedijkiem....
Adele
Re: priekshaadinja
16.09.2005 17:10
Tâ kâ ðodien dr.arturs (nejaukt ar dr.Arturs) paguva izgâzties, visai kategoriskâ tonî apgalvojot, ka peòa saitîtç nav nekâdas artçrijas (skat citas foruma sadaïas), kaut medicîniskâ literatûra runâ par ðo artçriju krustu ðíçrsu, tad viòa mazspçja staipîðanas jautâjumâ ðíiet tikai loìisks iznâkums.

Vai nu zçns vâji mâcîjies, vai arî ðobrîd uzdodas par to kas îstenîbâ nafff.
Man
Re: priekshaadinja
17.09.2005 08:51
juus te diskuteejiet .. bet es redzu kaa manu pasha acu priekshaa burtisdki aug ciet taa loceklja galvinj.. pilniigi ar stundaam nevis dienaam .. es vairs nevaru atvilkt priekshaadinju.. ja man kaads staastiitu ka kaut kas taads iespeejams ar viirieti es neticeetu.. taads shoka... es nezinu ko dariit .. emsu jau sarunaajis viziiti pie urologa pirmdien... tas bija aatraakais ko vareju sarunaat. Es nezinu ko vinjsh teiks.
Man
Re: priekshaadinja
17.09.2005 09:16
taas priekshaadinjas virsma palikusi taada cieta un it kaa virsma nu nezinu... nedziiva.... nu taa ka ja pakasiitu tad aadas virsma naaktu nost.. ziniet tas viss tik aatri notiek ka varbuut man jau shodien vajadzeetu aizskriet peec kaadas smeeres.. tikai kaadas? Ja sheit ir kaads aarsts kas saprot no shii visa .. iesakiet luudzu
vçlos palîdzçt
Re: Man
17.09.2005 11:09
Vai Tev priekðâdiòa izskatâs lîdzîgi?
http://www.cirp.org/library/treatment/BXO/

http://www.bbc.co.uk/health/ask_the_doctor/bxo.shtml

Fimoze veidojas arî cukura diabçta slimniekiem. Varbût laiks apmeklçt ârstu?
Man
Re: priekshaadinja
17.09.2005 12:07
nu man veel nav tik traki kaa tai bildee bet skaidrs ka taa buus ja neko nedariishu... ieshu jau ieshu jau pirmdien pie aarsta... lasiju to raxtu ka iisti neviens nezin iemslu shai slimiibai bet ka var dazzi izaarsteet ar steroiidiem un dazziem jaadara operaacija ... :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 10?
Ziņa: