Vai normâli?

Aizsāka es -- 

es --
Vai normâli?
15.09.2005 08:52
Labdien!

Vai tas ir normâli, ja dienas laikâ ir nelielas gaisa atraugas ne pçc çðanas, bet visas dienas laikâ ik pa laikam. Pârâk bieþi arî nav, nav tâdas ka pilnîgi balsî un var visi dzirdçt, bet jûti, ka neliela gaisa atrauga.
laureus
Re: Vai normâli?
15.09.2005 09:52
maybe gastrîts. pie daktera! fiksi!
Re: Vai normâli?
15.09.2005 10:29
Disbakterioze, un iespçjams ne tikai, katrâ ziòâ "bardaks gremoðanas sistçmâ".Labojama lieta, tikai negaidi un nevelc garumâ, lai nesâkas nopietnâkas izpausmes.

es --
Re: Vai normâli?
15.09.2005 10:31
nu un ko darît?
es --
Re: Vai normâli?
15.09.2005 11:05
Tev ir jâdomâ, ka viòa tiks labâkajâ pasaulç, kur nebûs sâpju un pârdzîvojumu. Jâdomâ arî, ka viòa ir nodzîvojusi labu dzîvi un atpûtîsies no ðîs pasaules, kur valda haoss, neþçlîba. Sâpes viòai remdçs zâles un viss bûs ok. Mammîtei ir 80 un tev jâdomâ, ka viòa ir bijusi ar tevi ilgi, citiem aiziet agrâk vecâki. Protams, tas sâpes nemazinâs, bet ðîs domas palîdzçs. Ja viòai ir tâ, ka jâaiziet, tâtad Dievam tagad viòa ir vajadzîga vaºbût vçlâk viòai bûtu dzîvç daudz pârdzîvojumu un lai tas nenotiktu, jo pietiek jau par dzîvi asaru Dievs to panem pie sevis un sargâs. Domâ tâ un tev tas palîdzçs mazinât sâpes. un no otras puses visi cilvçki aiziet un kaut kad tas notiek neizbçgami.
es --
Re: Vai normâli?
15.09.2005 11:11
oi piedoðanu, to es grib'weju rakstît tçmai "bçdas"smieklîgs gan sanâca komentâts pie ðîs tçmas it kâ jau taisos.
ich
Re: Vai normâli?
15.09.2005 14:19
Atvainojiet, tomçr drusku paranoja ar nelielâm gaisa atraugâm "fiksi pie daktera". Kâda ir çdienkarte? Daudzi çdieni, dzçrieni rada gâzes kuòìî. Katrâ ziòâ vieglas, nesâpîgas atraugas bez smakas uz nepatîkamas garðas nav no tiem trauksmainâkajiem simptomiem.
es--
Re: Vai normâli?
16.09.2005 09:15
Helikobaktçrija var bût pie vainas?
zane
Re: Vai normâli?
16.09.2005 09:25
Vâcijâ skaitâs pieklâjîgi atraugâties pie galda. Tâtad viòiem arî ir atraugas. Varçtu bût, ka visâm çdelîgâm tautâm tâ ir norma. Bet arî simptoms daþâm jau minçtâm kaitçm.
Re: Vai normâli?
16.09.2005 10:26
atraugas var arî bût psihiskas dabas, kad cilvçks çdot norij daudz gaisa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 24?
Ziņa: