saunas ietekme

Aizsāka acs 

acs
saunas ietekme
15.09.2005 15:58
Man pçc saunas apmeklçjuma allaþ no rîta acis nevar atvçrt, pilni kaktiòi ar sakaltuðu kristâlu, asu kâ akmens, tikai kad izmazgâ tad viss atkal labi. Iedomâjos, ka laikam izsvîst karstumâ laukâ kristâla ðíidrums. Un nu jautâjums - vai tas ir labi/veselîgi vai tieði otrâdi????

?
Re: saunas ietekme
15.09.2005 16:23
Nesapratu ...Kas tev tur tajâs acîs sakrâjas ?
abc™ © 2005
Re: saunas ietekme
15.09.2005 16:33
''vai tas ir labi/veselîgi vai tieði otrâdi????'' - vai kas ir labi? :))
kristaalinji acu kaktinjos ir gluzi normaala lieta, daziem vairaak, daziem mazaak. stipri individuaali. man arii peec saunas/pirts parasti ir kaktinji naakamajaa dienaa bik vairaak ar kristaalinjiem kaa parasti.
bet sauna ir laba, veseliiga lociitavaam, muskuljiem, uzlabo asinsriti, stimulee endokriino sisteemu.
Saiva
Re: saunas ietekme
15.09.2005 16:35
Kas kas? Kâdi kristaliòi? Apgaismojiet mani - eju sauna regulari jau paris gadus - nekadus kristalinus neesmu manijusi!!:)))
abc™ © 2005
Re: saunas ietekme
15.09.2005 17:35
Saiva - acu kaktinjos sakraajas daudz/maz kristaalinji (miegi saucamie)
Re: saunas ietekme
15.09.2005 20:17
Vienigi par to veseliibu runaajot jaapiedomaa pie temperatuuras un cik es esmu dzirdeejis tad paaraak labas neesot UV saunas, bet nezinu iisteniibaa
acs
Re: saunas ietekme
16.09.2005 10:57
Da tas ka sauna veselîga man ðaubas nerada. Izòemot gadîjumus kad vçzis degungalâ.

Es tiku jautâjis par ietekmi uz redzi - vai ðie kristâliòi (râtad kristalîta pastiprinâts zudums acs âbolâ) ir aci atjaunojoðs faktors (piemçram, pazeminot spiedienu; uzlabojot âbola elastîbu un atvieglojot muskulim to adaptçt = vecuma tâlredzîbas profilakse) jeb tieði otrâdi - kas zudis tas pazudis un redze tâtad ar laiku pasliktinâsies, kad viss ðíidrums bûs izstrâdâjies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 21?
Ziņa: