Problçmas pçc krûðu palielinâðanas operâcijas

Aizsāka :)) 

Kâdas varçtu bût iespçjamâs problçmas pçc krûðu implantu ievietoðanas (pçcoperâcijas posmâ)?

To tu nozheelosi visu savu atlikusho muuzhu...!!!
TaadaS probleemaS//////////
Es te pirms kâda laika ieliku tâdu paðu jautâjumu:-) Tikai neviens tâ arî nepadalijâs sliktâ pieredzç, bet labâ gan bija:-)
Man domât, ka "Man domaat" runâ par savu personîgo pieredzi... Vai tieðâm tik traki ir???

Var bût un var nebût:1)implanta nepanesîba(reti,bet var);
2)tas var pârvietoties pa vieglâko pretestîbas ceïu un pamazâm novietoties zem atslâgas kauliem;
3)ap to var veidoties bieza saistaudu kapsula ,kas taustâs kâ diezgan cietas krûtis.
Bet ârsts izstâstîs ko var un ko nevar,un ko vajag darît,lai tas nenotiktu.
Nebaidies un aizej uz konsultâciju pie plastikas íirurga.Forumâ tâdas lietas grûti izstâstît.Lai veicas!!!
To :))
Man domât, ka "Man domaat" runâ par savu personîgo pieredzi... Vai tieðâm tik traki ir???


Brrrrrrrrr
Lai es kaut ko taadu veiktu... Tas tachu ar praatu nav aptverams... -)
P.S. Esmu medikjis, ne biznesmenis.
Man domât-ja Tu bûtu dçlis ar rozînçm,ne sieviete,tad ðâdi komenti no Tavas puses nebûtu :)))
deelis ar roziineem :DDDDDDDDDDDDDDDDDddd
kaa es reecu tagad,ko taadu dzirdu 1x muuzhaa,vnk top fraaze,man ash gariigais uzleca! :)))
piedod daargaa bet ja tev ir deelis totaals tad ieliekot silinokus tu izskatiisies vnk veel smiekliigaak,silikonu var ielikt sievietei kurai IR kur to ielikt,vismaz KAUTKAADAS kruutis.
To: Man domaat

Ja Tu bûtu mediíis ne biznesmenis, tad nelietotu tâdu frâzi kâ "To tu nozheelosi visu savu atlikusho muuzhu...!!!"
Nebûdama mediíis zinu, ka tas ir neçtiski...

Visaam ar implantiem - ir tipri apgruutinaata mammograafijas veikshana.
Nu protams ja pati jau taa noskaòosies un meklçsi problçmas un.t.t tad arî vinjas buus!!!!!! Ja iet uz taadu soli vajag domaat visu to labaako!!!
maasinja
autors
16.09.2005 12:17
Pilnîgas muïíibas silikonus var ielik kur tikai vajag un izskatîsise labi!Cik labi,... izskatîsis tas ir atkarîgs no dabas dotas formas, jo tâ jau mus visiem ir !!!!!!!
maasinja
Man domaat
16.09.2005 12:22
Vaienîgas ko var nozçlot ka neuztaisîja to operâciju jau atrâk ,bet daudzu gadus mocîjâs ar kompeksiem!!!!!!!!

Ir tâd labs teiciens: Pâçdis neçduðu nesaprâtîs!!!!!!!! Tâ viòð arî ir ko vispâr varspries un piedalîties tâdâ forumâ ja neizprot un nav saskâries ar tâdu problçmu. pilnûgs sviests:DDDDDDD
:) Nebûs problçmas, staigâ ar savâm rozînçm krâmç virsû to trakos polsterus un nav problçmas.Un mocies ar kopleksiem.Iejot pa ielu ârî var dabût problçmas (uzbrauks maðîna virsû) un lûdzu Tev problçmas.
Paldies visâm kuras iedroðina, atbalsta un saprot :))

Nu Tu man atsuuti foto kaa Tev izskataas tagad! es zinu triis meitenes kuru kruutis esmu redzeejis un taustiijis (peec manaam domaam skaistu skaistaas), un shaas visas kaa viena apgalvoja ka vinaam nepiecieshama operaacijas lai redz paceltu taas par 1-2 cm augstaak.
Cik ilgs ir peecoperaacijas periods?
Ave
Datums: 15-09-2005 22:58

Man domât-ja Tu bûtu dçlis ar rozînçm,ne sieviete,tad ðâdi komenti no Tavas puses nebûtu :))):))

Man domaat,ja tu buutu gudrs cilveeks, ne marasma piebaazta galva...
tu neaizdomaatos liidz ''dçlis ar rozînçm''... Ieliec implantus un staigaa
''vesela'';)
[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[

Datums: 16-09-2005 11:00

:)) To: Man domaat

Ja Tu bûtu mediíis ne biznesmenis, tad nelietotu tâdu frâzi kâ "To tu nozheelosi visu savu atlikusho muuzhu...!!!"
Nebûdama mediíis zinu, ka tas ir neçtiski...
!!!
Klau, medikji ruupeejas par pacientu veseliibu, nevis par taadu apseestiibu kaa kruushu implanti tavaa gadiijumaa.
Tava gariigaa veseliiba stipri pieklibo. Saakumaa-psihologs...
To: Doma

Kas tad nju... Tev kâda ar krûðu implantiem uzkâpusi uz varþacs???

:))
Skjet, es buushu uzkaapusi kruushu implantiem uz varzhacs!!!
Par savaam kruutiim nesuudzos tpfu 3X
Un netaisos graiziities un kaitinaat Dievu...
Shodien ir taada iespeeja kaa polstereeti kruushturi...un tjpr. Ja jau cilveekiem nav, ko dariit - uz priekshu... pretii canceram.. :P
To: Doma

Man prieks, ka Tev ar krûtîm viss O.K. Bet jokaini, ka ar neitrâlu jautâjumu Tevî var izraisît tâdu dusmu lçkmi:(( Labâk paliksim es - pie krûðu implantiem, bet Tu gan pakonsultçjies pie psihologa kuru ieteici...
: )) Bet jokaini, ka ar neitrâlu jautâjumu Tevî var izraisît tâdu dusmu lçkmi:(( Labâk paliksim es - pie krûðu implantiem, bet Tu gan pakonsultçjies pie psihologa kuru ieteici...
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Kur tu saredzi dusmu leekmi? Tas ir mans viedoklis. Nemuuzhaam savaam meitaam neljautu, vismaz atrunaatu no taada ''modes'' marasma... :P
nu nu Doma! nekad nesaki nekad:) nezin vai tâ varçtu skatîties ka meita mocâs ar kompleksiem un jûtâs ne kâ sieviete. Gan jau pati sameklçtu meitai to naudu un uzpriekðu,jo îstenîbâ nekas drausmîgs tas nav, kâ Tu to uztver. nez cik Tev gadu????
Un pa dusmu lçkmçm, a... moðka tâ ir skaudîba ka ar vien vairâk sievieðu staigâ ar kuplâm un smukâm krûtîm, Tev tas grem ne??? joks!
megija

Aiz nav, ko dariit, tu spaidi klaviatuuru un piesaarnjo i-netu.
Tavai zinaashanai,ka jau ieprieksh raxtiiju,ar manaam kruutiim viss ir OK,viirs manas kruutis dievina. Par to kuplumu nesuudzos,jo peec dzemdiibaam manas kruutis ir L izm. Un es saku paldies tam Kungam,ka man nav XLL izm.,jo veelaak ~peec 35g. taadas kruutis izskataas vienkaarshi FUI.

P.S. Man jau nav zheel, ka kaada apzinaati chakaree savu veseliibu un es jau rakstiiju, ka visas probleemas ir galvaa, taa visupirms ir psihologj.rakstura ''probleema''.
Un.... nez cik Tev gadu???? =)
Doma

Izskataas, ka Doma uzbruuk visiem un visam.
Izskataas, ka "Aiz nav, ko dariit, tu spaidi klaviatuuru un piesaarnjo i-netu."
Pieveers uzmaniibu pirmajam forumaa uzdotajam jautaajumam... Izskataas, ka nevienam neinteresee tavu kruushu kuplums, izmeers un kas par taam fano:((((((((((((((((((((((((((((((
FUI> Izskataas, ka Doma uzbruuk visiem un visam.
Izskataas, ka "Aiz nav, ko dariit, tu spaidi klaviatuuru un piesaarnjo i-netu."
Pieveers uzmaniibu pirmajam forumaa uzdotajam jautaajumam... Izskataas, ka nevienam neinteresee tavu kruushu kuplums, izmeers un kas par taam fano:((((((((((((((((((((((((((((((


FUI FUI Kur ir tava tolerance?
Re, kaa tu sevi apziimee:P Traapiits desmitniekaa;)
FUI tev pa visu tavu gjiimi:(((((!!!
FUI tante neprot atshkjirt dusmu leekmi no viedoklja.
Un veel:
Es nereklameeju savas kruutis, bet vienkaarshi staastu, ka peec dzemdiibaam manas kruutis ir lielaakaas, pat pret manu gribu;) Un galu galaa mans viirs mani appreceeja ne jau kruushu izmeera deelj, bet aiz miilestiibas... Un es nefanoju ne par S kruutiim. ne par XLLL. Taa ir gaumes lieta.
Vienam patiik maate...otram - meita...tresham - kleita... :P
megija
Re: Doma!!
18.09.2005 08:39
Doma!!!!! Nu par to gan var stîdçties kurð piesaròo i-netu!:D un kam nav ko darît. Tiðâm apsveicami ka Tev ir labas krûtis(it'seviðíi pçc bernu baroðanas). Tikai nesaprotu vienu ja viss ir ok, ko Tu lien tâdâ forumâ tçrç savu laiku un enerìiju:DDDD Un îstenîbâ Tev jau nav nekâda pieredze par ðada veida operâciju, kompleksi arî nav ar krûtîm saistîti:D kaut gan man liekâs ka i gan kautkas kas Tevi uztrauc:D Vajag izlasît jautâjumu pirms sâc ko rakstît, te jau skaidrs ka jautâ tâdâm kas kaut ko zin, bet Tu nezini ne kâ pa ðo tçmu.Tumsoòa!!!!!!Ja protams ka vîrs Tevi aprecçja ne jau krûðu dçï kâ jau mûs visas, klau ,a.... Tu piezobarsta ar neej ja izlûst priekðe'jie zobi pofig, izskatas gan jau viram patiks,jo viòð jau Tevi neprecçja zobu dçï:D Tu nekur neej uzlabot savu izskatu nevajag, Nu Tu tak esi îsta aita!Tev jau tâda lieta neinâca prâta ka ðada veida operâciju tais priekð sevis lai justies labi un pilnvçrtîgi un tad domâ pa vîru un.t.t....
Nee, nopietni iesaku Tev apmeklçt psihalogu,jo zinu tieði kautkas Tevi nomâc, varbût ðoreiz tâs nav krûtis kaut gan.......:DDDDD (kas tas pa L izmçru?? tas ir apìerbam??? jo tadu L apakðveïu neesmu manîjusi, varbût tâda ir nezinu:))))
Nu tâ Doma ðeit nodeva!!! Nesaprotu, ko skatâs jautâjumus, kuri viòai neinteresç!!! Redzçtu, ko Doma teiktu, ja viòai krûtis pçc bçrniòa baroðnas bûtu vienâs strijâs un kâ âdas ïerpatiòas!!?? Vai arî tad plastiskâ operâcija bûtu skrieðana lîdz modei!!??
Ja jau plastiskâ operâcija ir modes lieta, tad , kâ ir ar veïas automâtu - tîri labi mûsu senèi bez viòa iztika un pat neiedomâjâs, ka tâdi bûs nâkotnç:-) To paðu var teikt par ïoti daudzâm lietâm gan sadzîvç, gan medicînâ un paldies dievam, ka viòð mums ir devis tik gudrus cilvçkus, kas tos brînumus ir radîjuði ;-)
Nevajag òemt galvâ tâdas ka Doma, vienkârði tupas sievietes ar saviem uzskatiem lai iet ieskrieties:))))))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 1?
Ziņa: