veezim - nee!!!

Aizsāka ilona 

veezim - nee!!!
16.09.2005 11:45
Kaadas ir versijas vai var izaarsteet veezi. Un ja jaa tad cik gadu jaapaiet lai vareetu zinaat ka recidiiva nebuus.
:-)
Re: veezim - nee!!!
16.09.2005 11:53
Pçc onkologu viedokïa- 5 gadi. Bet gadâs jau, ka vçlâk ir recidîvs.
Bet- jâ, var izârstçt, zinu vairâkus cilvçkus- ar krûts vçzi, ar leikçmiju, ar limfomu.
Re: veezim - nee!!!
16.09.2005 12:12
Draudzenes mammu vçzis lika mierâ 20 gadus. Pçc tam bija recidîvs.
anu
Re: veezim - nee!!!
16.09.2005 13:08
Ari leikemiju???
Re: veezim - nee!!!
16.09.2005 14:16
Alsterei

Kas tas bija par veezi un kur vins atkal paraadiijaas
Re: veezim - nee!!!
16.09.2005 14:19
to ilona
Bija dzemdes vçzis. Dzemdi izoperçja. 20 gadus bija regulâras pârbaudes, bet vçzis pçdçjâ stadijâ tika atklâts zarnâs.
Lada
Re: veezim - nee!!!
16.09.2005 15:18
Manai mammîtei bija krûts vçzis, vismaz mçs ceram, ka bija. Maijâ viòai krûti noòçma, tagad jâiet íîmijas terapija. Pagaidâm vçl turas, bet nezinu, kâ bûs vçlâk. Ïoti jûtu izmaiòas viòâ - miegainîba, nogurums, kaitina visâdi sîkumi, mati sâk krist pastiprinâtâk utt. Vispâr tas jebkuram cilvçkam ir smags periods. Viòa tagad esot iekðâ tajâ vidç, saka, ka krûtî ir labâkâ vieta, kur var bût - noòem un viss. Citas mokâs ar taisno zarnu, ctâm vispâr nevar atrast, kur ir - analîzes uzrâda, bet nevar atrast!
Jâbût ïoti uzmanîgi ar ðo lietu!!! Mammai neliels bumbulîts krûtî jau bija 23 gadus, kâ beidza barot brâli. Te parâdijâs, te pazuda, ârsti teica, ka nekas nopietns, bet redz kâ beigâs izrâdijâs...gana nopietns!
dakteris
Re: veezim - nee!!!
17.09.2005 19:39
Visa pamatâ ir imunitâte. Mûsu onkologi ârstç- " izgieþot " , bet Vâcijas kolçìiem ir cita pieredze. Tikko Latvijâ bija dr.Kustermans. Seminârs bija labi apmeklçts, bet diemþçl priekð Latvijas ârstu auditorijas - apmeklçjums neliels. Viòs to dara nopiertni ârstç audzçjus. Palîdzçt var ( vai visos gadîjumos - nezinu ), bet tas ir process abiem - ir pacientam , ir ârstam. Kas vçlas - varu padalîties , tikai protams jâzina Jûsu e -pasts - tas nenozîmç, ka obligâti bûs jânâk pie manis vizîtç - varu padalîties...
Re: veezim - nee!!!
17.09.2005 20:37
Pastaasti par so teemu ja vari kb29@e-apollo.lv.
Gaidiisu
Re: veezim - nee!!!
18.09.2005 15:14
Dakterim! Lûdzu padalies informâcijâ par Vâcijas pieredzi..Ar ðo lietu cînos trîs gadus.Paldies.
Re: dakterim
18.09.2005 18:01
Lûdzu, mani arî tas interesç....
Re: veezim - nee!!!
18.09.2005 20:34
Man arî , lûdzu, informâciju:)
Re: veezim - nee!!!
18.09.2005 21:29
Mani arî tas interesç!Paldies jau iepriekð!
Re: veezim - nee!!!
19.09.2005 16:36
Arii mani ljoti interesee jautaajums par veeza izaarsteesanu ar dazaadaam metodeem, vai tiesam nav neviena cilveeka kam veezis ir izarsteets ilgstosi teiksim 30 un vairaak gadu atpakal..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 10?
Ziņa: