bedre kâjâ?vai tas var bût

Aizsāka i 

i
bedre kâjâ?vai tas var bût
16.09.2005 13:29
vakar pamanîju, ka kâjâ, apmçram 10 cm zem ceïgala "izkritusi"bedrîte (vietâ, kur man jau vairâkus gadus bija tâds kâ zilumiòð). Abi ar puisi iztaustîjâm to vietu, salîdzinâjâm ar otru kâju un konstatçjâm, ka bedrîte ir izvedojusies kaulâ. Hmm, vai tas vispâr ir iespçjams (kaut kâ neticas)? Un ja ir iespçjams, vai tas nav nekas bîstams?
ku! no cita PC
Re: bedre kâjâ?vai tas var bût
16.09.2005 13:36
Ar to bedriiti ieteiktu griezties pie aarsta. Kjirurga, ortopeeda, traumatologa. Var gadiities gana biistama lieta!
i
Re: ku!
16.09.2005 14:03
Nopietni? Bet ja man nekas it kâ nesâp, arî tad jâiet pie ârsta?
dûda
Re: bedre kâjâ?vai tas var bût
16.09.2005 14:10
Tâ starp citu - vçzis var izaugt lîdz 4.stadijai un arî nesâpçt. Tâ kâ apauj kâjas un joz pie ârsta!

xyz
Re: bedre kâjâ?vai tas var bût
16.09.2005 14:12
Tas nav nekas bîstams... Padomâ, vai kaut kad nav bijis stiprs sasitums (kaut gan, ja reiz pieminçji, ka tur ir bijis zilums - tâtad ir bijusi kâda trauma)...
Man paðai arî ir tâda kâ bedrîte un es skaidri zinu, ka man tâ radâs pçc stipra trieciena pa kâju...
Re: bedre kâjâ?vai tas var bût
16.09.2005 21:53
Labak jau aizej pie arsta..atkartosos bet velreiz atgadinasu,ka katrs gadijums ir induviduals un ja si lieta tevi uztrauc tad aizej gan,savadak visu laiku uztrauksies un tas jau neko labu nedos...
Kaads mans koleegjis (tas pats ar mediciinisko izgliitiibu) reiz teica: katrs simptoms, kas traucee vai rada bazhas ir jaaizmeklee un pat ja tas buus iemesls aarsta pasmiiknjaashanai (jo varbuut tas nekas nav), tas tomeer buus arii iemesls sirdsmieram =)
Re: bedre kâjâ?vai tas var bût
16.09.2005 22:08
tiesi ta:))))labak but parliecinatam ka viss kartibaa,neka nedo dievs,pec tam kost pirkstos...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 3?
Ziņa: