Pârâk daudz apmierinu pati sevi?

Aizsāka Neapmierinâmâ 

Neapmierinâmâ
Pârâk daudz apmierinu pati sevi?
28.09.2005 15:23
Briesmîgi neçrti jûtos, ka par ðo tçmu jâraksta, bet gribçtos zinât medicînisko viedokli ðajâ jautâjumâ. Tâtad, ºuna ir par orgasmu. Ar vîrieti nekad to neesmu sasniegusi, lai arî cik viòð bûtu prasmîgs un, lai arî ko darîtu. Varu to sasniegt tikai tad, kad pati sevi apmierinu - proti duðâ ar ûdens strûklu. Patreiz mani sâk nomâkt jautâjums par to vai tas, ka es gandrîz katru dienu pati sevi apmierinu, var atstât iespaidu uz to, ka "normâlâ" seksa laikâ negûstu baudu?
mnja, nu padomaa pati kaadu kairinaajumu dod uudens struukla un kaadu speejiigs dot viirietis, ja pierasts pie pirmaa, tad vecim tur ko dariit ir ljoti gruuti......
Man ir tâ pati problçma, kas Tev:-(( Es nekad neesmu sasniegusi orgasmu ar vîrieti, ja nu vienîgi apmierinot sevi un pie viena mîlçjoties ar vîru. Man jau tas mazliet sâk besît ârâ:-(( Nopietni apsveru iespçju doties pie kâda speciâlista! Vîrs protams neko nezin.
Man arî ir tâda problçma, orgâsmu sasniedzu tikai ar orâlo seksu:(((
tu vairs nekad neguusi apmierinaajumu ar viirieti :D
nopeerc rievainu gumijas dushas uzmavu falla formaa un aiziet :)

p.s. ja nemaldos, tad jautaajumus par dushu un orgasmu sheit ir "paceelies" vismaz 2-3 reizes...
Pameegjini sevi neapmierinaat, lai apmierina viirietis un viss sanaaks;)
Ak tad tur vareetu arii tas suns sleepties kaapec sievieteem ir kuraam gruuti sasniegt orgasmu, es domaaju ka dushas struukla kairina savaadaak un ir iztraadaajusies jau zinaams pieradums pie taa... Kas pa vainu bij ka ar viirieti nepietika?
med med
Re: Pârâk daudz apmierinu pati sevi?
28.09.2005 22:15
Atrodi vîrieti,kas to izdarîs ar viss lielâko baudu. Tâdi ir . Nevajadzçs paðai to darît.Paruòâ ar savu draugu par saviem sapòiem. Ja tev ir nepiecieðamîba tad stress jânoòem. Protams to labâk izdarît ar drauga aplîdzîbu.Atraisies un izrunâjies. Varbût viòð no sajûsmas sajuks prâtâ....
A kâ tad vçl citâdi
Re: Pârâk daudz apmierinu pati sevi?
29.09.2005 11:02
Pamçìini Volupta(R). Domâju ka tas ir 99,99% droða atslçga Tavas probzas atrisinâðanai. Kurss ir zem mçles no rîtiem 4 nedçïas un vakaros pati saproti kur. Vispâr- uz tûbiòas viss uzrakstîts, kâ arî www.osteos.ru
Kas tas par Volupta(R) ??? Vai tas ir tas preparaats, kas paris simtus maksajot?? kaut kur par tadu biju dzirdejusi, bet naudas tadas man nav ...

patiesiba man ari tada pati problema . nezinu gan kaa tas ir autorei, bet man piemeram ir bijis taa, ka loti ilgstoshiem periodiem nav bijis virietis.. pat gadu ... nu un ko tad man dariit, ja taa viriesha nav un ar jebkuru nevaru likties gultaa, bet to baudu gribaas kaa trakai?? turklaat ja ir atrasts saads lielisks paneemiens (dushas struukla) ar kuru var viegli aatri un ar lielu baudu un 200% garantiju vienmeer sevi apmierinaat.. gruuti no taa atteikties, ja nekaa cita vairs nav...

zheel tikai loti loti, ka te nekad neviens aarsts uz sadiem jautajumiem neko neatbild. NEKAD. bet gribeetos dzirdeet tomeer kada arsta viedokli, vai butu sevi pavisam janoraksta, ka nekad un nekaa ar virieti so baudu neguut... jeb tomeer ir kaadas iespejas...

par sexshopos noperkamajiem stimulatoriem ari nekad neviens neko nepadalaas pieredzee. neticu, ka neviena nav meginajusi. ,tad kapeec ir taadas problemas te anoniimi pastaastit, vai bija jeega iegadaties, vai palidzeeja utt...

kaut kaa tikai apriet parasti vienam otru sanaak.. bet patiesiibaa sitaa ir baigaa probleema taadaam kaa mums..
ingvery
Re: Pârâk daudz apmierinu pati sevi?
29.09.2005 17:03
Aizbrauc pie sexpatologa Jaanja Zaaliisha un savu probleemu risini.
Kaa var te MF atrisinaat TAADAS probleemas???
Kas vienam der, tas otram - garaam!
zini, ingvery, pa lielam jau sitas teju visiem vienaadi .. taa uzbuuve jau visaam vienaada .. nenaakam jau katra no savas planeetas...

un ko noziimee TAADAS problemas?? kur tad vinas risinaat?? uz ielas?? pie musu stulbajiem (sorry) gimenes arstiem?? vai pie pargudrajiem ginekologiem, kas ierosina pieteelot???

HA, sorry, stulbi. pilnigi piegriezies. saucaas medicinas forums, be ja te kaut viens medikjis apgrozitos.
nuu, tikai ar dusju sasniedz orgasmu?? un ja sevi stimulee ar pirkstiem, arii nee?? es arii sasniedzu tikai klitoraalo, tad nu njemamies ar partneri - no saakuma oraalais un maigosjanaas un kad esmu sasniegusi, tad parastais akts, citreiz veel viena metode - suniisju pozaa, tad tieku klaat pati klitoram un kameer partneris darbinju dara, arii es liidz galam tieku!!! nu taa kaut kaa.

bet par to, ka, ja nevar sasniegt orgasmu, kad viirietis kairina klitoru, liekas, ka varu apgalvot - viss atkarigs no viiriesja, bijusji man partneri, ar kuriem nu nekaa - tikai pasjai darbojoties seksa laikaa liidz galam tieku, bet ir taadi, kas jau no pirmajiem pieskaarieniem - skaidrs - buus orgasms. tehniski - it kaa visi liidziigi, ar dazjaam atskjiriigaam fiicjaam - taa kaa liela noziime arii tam, kas notiek sievietes galvaa.
eredisfunks
Re: Pârâk daudz apmierinu pati sevi?
30.09.2005 11:05
Nu no tâs problçmas manuprât var tikt vaïâ. Es arî, kad iesâku sexot ar sievietçm, sâkumâ neko nejutu, ne orâlo ne vaginâlo sex. Pârâk bija pieradis pie rociòas, kas ir diezgan stipra un parupja.
Tad nu pakâpeniski pusgada laikâ atgâjâs, ja paðâ sâkumâ man vajadzçja pûlçties bieþi vien vairâk par pusstundu, tad tagad kâ jaunçklim var arî pâris minûðu laikâ, ja nepakontrolç sevi.

Tâ ka met malâ duðu, pieciet sâkumâ trûkumu, vçlâk ilgstoðais gribulis visu nostâdîs savâs vietâs.

Bez tam varçtu bût arî tâ lieta atkarîga nevis no tâ cik stipri un kâ, bet gan cilvçks, kas pârâk bieþi paðapmierinâs, tad ðis pierod, ka baudas avots ir pats sev, viòð sev ir tuvs. Ja iesâc ar otru, vienkârði organismam grûti pieòemt to, ka tur gramstâs cits, pie tâ ir jâpierod, lai bûtu nepiecieðamais atslâbinâjums. Var jau bût, ka sievietçm ir citâdi, jebðu tâm ir doma, ka visu toni izdoðanos/neizdoðanos nosaka vîrietis. Es vienalga pieturos pie domas, ka daudz kas atkarîgs arî no paðas un lîdz ar to visu nav jâgaida no otras puses. Protams tavas problçmas var atrisinât kâds vîrietis sex experts, vai vîrietis, kuru jau satiekot uzmetas zosâda (augsta primativitâte), t.i., ka veidojas âtrs dzîvnieciskais kontakts, un tâlâk viss notiek instinktu lîmenî, lîdz ar to noòemas visi bloki, ko uzliek saprâts vai pieradumi.
Taèu uz to païauties nevar, jo ðâdam variantam piepildîties ir visai maza varbûtîba.
Susliks
Re: Pârâk daudz apmierinu pati sevi?
30.09.2005 12:10
Man ari ta savulaik bija.....Ar laiku orgasms radas ari ar virieti. Pareizi te saka - nu nafig tad tu masturbe? Partrauc to darit un megini jaukaas sajutas dabut ar virieti, ar laiku viss notiksies!
zobenrkr
Re: Pârâk daudz apmierinu pati sevi?
30.09.2005 13:11
Shii probleema rodaas deel slinkuma! Gandriiz visas shiis probleemas vajaataas sievietes atziist ka ar dushu sanaak vieglaak un aatraak!

Veel daudz paliidzeetu ja Juss rakstiitu cik Jums ir gadu.

Recepte:
1.diena
Noziedojiet laiku un naudu. Iegâdâjietes atribûtus masâþai, grâmatu par masâþu un mçìiniet darît visu pçc grâmatas. Galvenais nesteidzieties.
2. diena
Kopîgi dodieties uz sexshopu un iegâdâjieties atribûtus. Loti vçlams iegâdâties vidratoru vai vidrçjoðo stimulatoru.

Un tad tik aiziet. Ja Juus neesat pârak juna un nekautreejaties no sava viira vai drauga orgams notiekti buus.
man piemeram ir 34 un ar vieirti tikai vienreiz esmu orgasmu sasniegusi (jatnieces pozaa), bet tas jau sen kaa bija un ne tuvu sajuutu zinaa nebija tik izteiksmigi kaa pashai ar dushu...

nu jaa, es piekritu, ka laikam zinaams slinkums tas ir... esmu jau domaajusi, ka vajadzetu pashai ar rocinaam taa kartiigi sevi izpeetiit, kur un kaa uzspiezhot rodas vajadzigie feelingi... bet tas man ir sanacis tikai skatoties kadas erotiskaas filmas un ari tad tam vajadzigs laicinsh .. protams ar dushu sanaak aatraak vienkarsaak un ar 100% garantiju...

nezinu kaa citaam, bet mana problema ir, ka loti ilgstoshiem periodiem nav bijis virieshu. tagad ir, bet dzivojam dazadas valstiis un tiekamies pareti - kadas nedelas nogales menesii vai divos... vins jau loti censas un veelas, lai ari es aizlidotu tajos baudas vilnos, bet man nekaadi nesanaak.. ir super forhsas sajutas, bet lidz galam netieku

taa nu esmu reizeem domajusi, ka daretu iegaadaties tiesam vibratoru un varbut arii kaadu uzbudinajumu pastiprinoshu smeriiti klitoram, bet cik ir jautaats forumos par pieredzi ar tadaam lietaam, tad visi kaa udeni mutee ienemusi klusee ... esmu paskatijusies internetaa "labi" "piedavajumu, bet tur tachu visa kaa ir tik daudz un kaa lai saprot, ko un kaa labaak lietot??
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 4?
Ziņa: