Pozitronu emisijas tomogrâfs(PET)

Aizsāka ervins 

ervins
Pozitronu emisijas tomogrâfs(PET)
01.10.2005 21:34
Sveiki,

Vai Latvijaa ir pieejams Pozitronu emisijas tomogrâfs (PET)?
Cik es saprotu taada pagaidaam nav, vai es kljuudos?

Varbuut kaads zin kur tuvaakajaas kaiminjvalstiis ir shaads aparaats pieejams un cik tas izmaksaa diagonoze?

Paldies,

Ervins
PET'a LAtvijaa veel nav, iepeejams ka buus 2008 gadaa.
Tuvaakais un leetaakais ir SanktPeterburgaa.
Izmekleeshana kuraa tiks izmantots tas LV agregaats ITKAA maksaashot 400Ls (gan jau x2 beigaas buus), bet krievijaa ja nemaldos bija 300 vai 350Ls
Paldies par informâciju.

Varbût jûs zinat tieði kur vai kur es varu atrast kontaktus uz tâm klînikâm, kur var veikt ðo izmeklçðanu?



Varbût ja kâds zin ko vairâk par ðo procedûru lûdzu padalieties informâcijâ, piemçram:

Vai var vienkârði braukt uz konkrçto klîniku, samaksât naudu un iziet procedûru?
ja tas nav iespçjams, cik ilgi iepriekð jâpiesakâs?
Cik vispâr ðâda procedûra ir kaitîga organismam?
Nu i kaada jeega Tev buus taa vienkaarshi iziet proceduuru. Vaig tak arii speciaalistus, kas to rezultaatu taalaak njem priekshaa. Es gan nezinu, bet vai nav iespeejams tikt pie kaada nosuutiijuma turp?
Latvijaa patreiz tikai nedaudzi speciaalisti izmanto sho izmekleejumu diagnozes noteikshanai, vai aarsteeshaanas efektivitaates kontrolei.
Tapeec arii ir precizi un skaidri formuleet kas un kaa ir jaaizmeklee. var tas speciaalists, kursh nosuuta - hematologs, neirologs, neirokirurgs, kardiologs, vai nukleeraaras mediciinas speciaalists
PET nav paredzeets vesellibas paarbaudei vai zinkaares apmierinaashanai.

Nekaadu kaitiigu ietekmi shii izmekleeshana uz cilveeka organismu neatstaj.
Jo nav nevienas izmekleeshanas metodes mediciinaa, kura vareetu kaiteet cilveeka organismam (t.sk. arii rtg)
a kas tâ par tâdu izmeklçðanas metodi vispâr ir?
nosaka vai ir vçþa ðûnas organismâ. Latvijâ tâdas nav, ar ðo diagonozi vçzi var atrast paðâs sâkumstadijâs.
interesanti..
Re: Pozitronu emisijas tomogrâfs(PET)
03.10.2005 16:20
Latvijâ ðo nemaz nevajag. Mum visu Inâra var noteikt savâs diagnostikâs.
Ðo izmeklçjumu var veikt Krievijas Centrâlajâ zinâtniski pçtnieciskajâ rentgenoloìiskajâ institûtâ, kas atrodas Pçterburgas rajonâ, Pesoènij ciematâ, var pierakstîties pa tâlruni 812 596 66 49, priekðâ jâliek valsts kods. Izmeklçjums maksâ atkarîbâ no izmeklçjumo lîmeòu skaita. Es biju 2004.decembrî, izmeklçja 2 lîmeòus un maksa bija 500 USD.
Juris_F
Re: Pozitronu emisijas tomogrâfs(PET)
04.11.2008 20:24
Un vai tagad kas ir mainîjies uz labo pusi? Vai tagad Latvijâ ir tâds PET?
Latvijā ir PET/CT! www.medvision.lv
Re: Pozitronu emisijas tomogrâfs(PET)
13.04.2016 19:38
Cenrāži ir ielikti???

Pagaidām 18F-FDG PET/CT un vēlāk ko citu plāno papildus piedāvāt?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 13?
Ziņa: