krutis loti jutigas kluvushas

Aizsāka Daffy 

Daffy
krutis loti jutigas kluvushas
02.10.2005 16:04
iz vestures - biju pavasari/vasara dazadu stresu deel krietni patieveejusi un krutis kluva taadas mazas, nokarajushaas un kaa lupatinas...

tagad esmu sakusi pienemties svaraa un krutis ari kluvushas uzreiz tadas skaistas un tvirtas... bet divaini, ka loti jutigas ... ari agraak ir bijusas svara izmainas, bet nekad krutis nav bijusas jutigas ...

biju jau iedomajusies, ka varbut stavokli esmu, bet bija jau 2 menesreizes (tadas divainas gan, laikam del tam ka lietoju Nuvaring), tatad saprotu, ka grutniecibas del tas nevaretu buut

veel es jau menesi citigi vingroju ar hanteleem, speciaali krushu apvidus muskulaturai (saaku, jo bazhijos par taam lupatinaam, dikti jau nepatika) ... varbut no tiem vingrinajumiem krutis ir jutigas?????

ginekologe ir daarga un katru milu bridi jau negribas skriet pie vinas... varbut te kadam ivaretu buut kada ideja, kapeec krutis palikushas jutigas..
dakteris
Re: krutis loti jutigas kluvushas
02.10.2005 16:49
Varbût tâs nav krûtis , kas sâp , bet zem esoðie un citi krûðukurvja priekðçjâs sienas muskuïi ?
Daffy
Re: krutis loti jutigas kluvushas
02.10.2005 17:35
hmm... kaa lai to saprot?? naktii reizeem uz vienu vai otru saanu parveloties, krutis taadas saapigas un jutigas ir.. ari kad ar plaukstaam taa viegliteem paspaidu, ari liekas, ka taas ir kruutis, nevis kas cits... laikam isti neizprotu, kas veel tur varetu buut
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 7?
Ziņa: