Pateicos, ja atbildçsiet

Aizsāka ciprese 

ciprese
Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 16:36
Ko domâjat par ðo - vîrietis îsâks par sievieti. Tas neizskatas smieklîgi?
Par savu draugu esmu garâka par 5 cm.
Ja kâdam izskatâs smieklîgi, lai smejas.
hopse
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 16:46
Juutaam ar cilveeka izskatu, garumu vai kaadiem citiem parametriem ir mazs sakars Mans dziivesdraugs arii ir par mani iisaaks Esam laimiigi kopaa jau vairaakus gadus
sieviete
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 16:48
Îsâki vîrieði labâki sexâ.
Sieviete no malas
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 16:51
Tiesa-mazie ir òiprâki un izturîgâki:)
Sieviete
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 17:08
sieviete - Sieviete no malas
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nu i murgs!
ridaika
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 17:18
to ciprese:

un ko Tu pati par to domâ?
Daffy
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 17:33
ak, gruti jau teikt. varbut ne vienmer smiekliigi tas ir, bet nu aciis iekriit gan. Man vienmer kaa pirmais nosacijums ir bijis - lai tikai viriteis nebutu par mani mazaaks augumaa. Bet ja jau esi tikusi lidz milestibai, tad jau laikam tadiem jautajumiem vairs nevajadzetu buut..
go
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 19:19
Manâm draudzençm pârsvarâ pilnîgi noteikti nepatîk îsâki vîrieði, bet man gan tas ðíiet - nu nezinu, kâ apzîmçt, pat stilîgi varbût. Vienîgais nosacîjums - sievietei jâbût slaidai (-âkai).
esinjsh
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 19:22
mans arii ir mazliet iisaaks. nu un? nivaig sevi iegruziit ar to, ko domaa citi.
Domaaju,ka neizskataas smiekliigi. Ja vien neesi paastaaviigi saspringusi tieshi uz sho domu.
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 20:25
tam nav nekadas nozimes, ja virietis ir isaks. Man ir paris draudzenes, kuras augstpapezhu kurpes jau aizmirsushas, jo vinju viri ir isaki.
ciprese
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 20:28
vine
Jaa, tomçr tas, draudzenes izvairas no augtpapçþu kupçm liecina to, ka ðai sakarâ - vîrietis îsâks par sievieti - saskata problçmu :(
y
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 20:29
Nu nee, tas ir svariigi... Kaa tad daama bez augstpapeezhiem...? ;)
Dusma no cita pc
Re: Pateicos, ja atbildçsiet
02.10.2005 23:47
Smieklîgs ðajâ visâ varçtu bût tas, ka sieviete sâk blakus îsâkam vîrietim saliekt muguru vai ieraut galvu plecos, lai izskatîtos îsâka vai tieði otrâdi - iekâpj 12 cm-îgâs ðpiïkâs un vçl uzsien (laikam spîts pçc) milzîgu asti kâ palmu uz galvas.
Bet savâdâk neredzu nekâdas problçmas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 11?
Ziņa: