VISION

Aizsāka neziniite 

aloe
Re: VISION
09.11.2005 12:33
Skye: saki - histçriíe?:) To bûtu interesanti dzirdçt gan manai ìimenei, gan draugiem un darba kolçìiem:) Saki - bçrniðíîgi teksti? Zombçtâji taèu parasti ir rûdîti un izceïoties ar îpaðu mâkslu iestâstît:) Un aizstâvçðanâs paòçmieni? - tie trakie izplatîtâji taèu uzbrûkot, kam viòiem aizstaveties? Un kurð teica, ka esmu izplatîtâjs??????
...
Re: VISION
09.11.2005 12:34
Jâ, ALstere te visus ir sazombçjusi un tagad mçs visi kopîgi dûcam jogas nodarbîbâs. Varbût ar to starpîbu,ka, cik zinâms, ALstere nesaòem % no mûsu apmeklçtajâm nodarbîbâm :-)

Vai tomçr saòem?

:-) Man îpaði patîk tie torgaði, kuri mainot pârstâvamo firmu maina arî viedokli par iepriekðçjo- tâ teikt, nâca apgaismîba un sapratu, ka tas bij bleíis, bet ðitâ gan ir ðtelle.
Skye
Re: VISION
09.11.2005 12:37
aloe

cool down...
Imants1
Re: VISION
09.11.2005 14:36
aloe!
Ja gribi manu e-pastu - ej uz diskusijas augshu - tur tas ir. Bet îpaði Tev pielikðu arî ðeit.;)

Vienîgi kâ ta tas Tavs komentârs: "bet zinot Tavu nostâju, kâda xsa pçc lai es vispâr Tev jelko stastîtu????"

Jâizbauda pçdçjie mirkïi veselâ saprâtâ - drîz bûðu zombijs ...!;))

Kamçr vel esmu pie veselâ saprâta varbût tomçr pateiksi:
Kâdus tieði UB Tu lieto un kapçc?
Vai ar ðâdu zîmolu "Vision" visi produkti tiek raþoti vienâ uzòçmumâ?
Re: VISION
09.11.2005 14:36
Aizmirsu e-pastu - tagad ir
Re: VISION
09.11.2005 16:20
aloe:

"aizstâvçðanâs paòçmieni? - tie trakie izplatîtâji taèu uzbrûkot, kam viòiem aizstaveties?"

tavs koments tieshi raksturo kaa tu atbildi uz VISIEM jautaajumiem.
veel aizvien neesi atbildeejusi pat uz vienu jautaajumu bez shii visionistu atbildes stila. un skiet ka shaadi arii "atbildat" uz savu upuru jautaajumiem.... nozheelojami.....
...
Re: VISION
09.11.2005 16:26
A nez ko VISIONisti saka uz Inâras (CCI) tekstu, ka nâk pie viòas visâdi pçc FitLine, VISIOn utt, kur tiem nekas nav palîdzçts? Tjip, sû... tie ir, a?
sesam Vision
Re: VISION
09.11.2005 23:05
IMANTAM1
<Kâdus tieði UB Tu lieto un kapçc?
http://www.vision.lv/article.php?cid=12
http://www.vision.lv/article.php?cid=13#Women_compleks

<Vai ar ðâdu zîmolu "Vision" visi produkti tiek raþoti vienâ uzòçmumâ?
Nç, UB Îrijâ, kosmetiku Francijâ
Re: VISION
09.11.2005 23:46
sesam vision: un tu tiehsaam lieto tos visus?
...
Re: VISION
09.11.2005 23:51
Mâjâs jâtur visi. Kâ var zinât, ko nâkoðâ rîtâ sagribçsies :-)
Re: VISION
09.11.2005 23:53
taa jau gan. nekad neko nevar zinaat ar to intuiiciju.
Linards
Re: VISION
09.11.2005 23:55
Dazham labam dakteriitim maajaas redzeeju kuliites ar shaibaam:) just noveerojums
...
Re: Linards
10.11.2005 00:24
A ko domâ. Darbs ar pacientiem neveicina veselîbu. Just novçrojums.
Re: VISION
10.11.2005 00:31
linards:

es briiniitos ja tiem dakteriem kuliitees buutu beigtas vardes.... bet shaibas.... jeb es kautko nesaptratu?
...
Re: zb
10.11.2005 00:41
Tâ kâ negudrs, no Dieva tiesas. Gudri dakteri ir tâ saçduðies koraïïkalciju, kalcijmedþiku un pârçjo, ka ir VESELI un ðaibas tiem nav vajadzîgas. Tie, kas rij ðaibas, neko nesaprot no veselîbas uzturçðanas, tâtad arî pacientu izârstçt nemâcçs un pie tâda nav ko iet. Tad labâk pie koraïïiem, Visiona vai vienalga kâ. Pie tiem, kas ârstç cçloòus, nevis sekas un izârstç. Tas nekas, kas tik un tâ visu mûþu jâdzer koraïûdens/kalcijs medþiks/lucerna un mikrohidrîns. Tie vismaz nav íîmija!!!!!
Interesanti- tas mikrohidrîns raþots pçc klâsteru tehnoloìijas ar nav íîmija, bet gan dabîgs produkts?
izsalkuðais
Re: VISION
10.11.2005 09:53
bet çst un dzîvot ta visiem gribas.. arî izplatîtâjam.
Re: VISION
10.11.2005 11:00
To: sesam Vision

Paldies par atsûtîtajâm adresçm. Es nepaslinkoju un palasiju.

Nu piedod - uzíerties uz tik lçtu bezpersonisku tekstu?!

Paanalizç ðos tekstus. Ko grib vairums sievietes - skaistus matus, nagus, âdu un labâku sajûtu kritiskajâs dienâs.
Lûk ko piedâvâ Vision:
"KOMPLEKSS SIEVIETÇM
Komplekss sievietçm - tâ ir iespçja risinât sievieðu organisma specifiskâs problçmas. Ðis komplekss palîdz labâk justies "kritiskajâs dienâs"; saglabât veselîgus matus, âdu un nagus, sniegs saprotoðu atbalstu sievietçm menopauzes periodâ; paaugstinâs organisma vispârçjo tonusu."

Ko grib vairums vîrieði - fizisku spçku, potenci.
Lûk ko piedâvâ Vision:
"KOMPLEKSS VÎRIEÐIEM
Komplekss vîrieðiem tika izstrâdâts, respektçjot vîrieða organisma îpaðâs vajadzîbas un to radîtâs problçmas. Tas palîdz atgût fizisko spçku, palielinât potenci un nostiprinât imûnsistçmu."

Kur ðeit ir runa par veselîbu? Skan apmçram tâ - dzer ðito un bûsi laimîgs!;)


Tâlâk par biznesu.
Teksts no nâkamâs saites:
Ðodien Tîkla Mârketinga ietekme uz ekonomiku un sabiedrîbu iziet ârpus vienkârðas patçrçtâju pieprasîjuma apmierinâðanas ietvariem. Ðobrîd tâ ir interesanta alternatîva vai lielisks papildinâjums tradicionâlajai profesionâlajai darbîbai un efektîvs preèu un pakalpojumu virzîðanas veids, kuru arvien bieþâk aizòemas arî lineârâs kompânijas, kas tiecas ieòemt lîderpozîcijas tirgû.

Ðitas teksts no Vision mâjas lapas skan pârliecinoði, kas arî slçpj visu savu bûtîbu!;)
Uldis no cita PC
Re: VISION
10.11.2005 11:19
Imant> vai tad stipra imûnsistçma nav veselîbas pamatâ?
Un vai Tu gribçji, lai tajâ linkâ bûtu recepte tieði Tev?
Starp citu ïoti daudzi veikali piedâvâ, atlaiþu, dâvanu, patstâvîgâ pircçja kartes... Tâ arî ir klientu piesaistîðana. Ar ko tâ ir labâka par tîkla mârketingu?
vinis
Re: VISION
10.11.2005 12:20
to ....

Palasies par mikroklasteriem ( Nanotechnology, nanoclusters ). Tad varçsim padiskutçt par ðo tçmu.
Tiem nav pilnîgi nekâda sakara ar íîmiju, drîzâk jai tad fiziku vai mikrobioloìiju.



Liela daïa Royal Body Care produktu , ko piedâvâ Koraïïu klubs ir raþoti pçc ðîs jaunâs mikroklâsteru tehnoloìijas.

Par mikrohidrînu :
http://nanotechnology-nutrition.com/
http://www.synergy-health.co.uk/supplements3/micro_studies.html

http://nanoenot.pisem.net/ne/ntr.htm
Re: VISION
10.11.2005 12:24
To: Uldis no cita PC

1. Imant> vai tad stipra imûnsistçma nav veselîbas pamatâ?
Tikai vîrieðiem?

2. Un vai Tu gribçji, lai tajâ linkâ bûtu recepte tieði Tev?
Jâ - arî man.

3. Starp citu ïoti daudzi veikali piedâvâ, atlaiþu, dâvanu, patstâvîgâ pircçja kartes... Tâ arî ir klientu piesaistîðana. Ar ko tâ ir labâka par tîkla mârketingu?
Tu runâ par zâbakiem? Pamçìini viòus notirgot par divdesmitkârtîgu cenu izmantojot MLM.
Ja Tu bûtu spçjîgs notirgot izmantojot MLM gumijas zâbakus par 100-200Ls pâri - tad es Tevi cienîtu un slavçtu, bet runa ir par UB tirgoðanu kuru sastâvâ ir daudzas vienas kurâm ir arî blaknes par kurâm cilvçkiem tiek noklusçts. Vientieðiem tiek sastâstîtas muïíîbas, ka viòi nopirks veselîbu. Tas vienkâði pçc manas mçrauklas ir NEÇTISKI!
Re: VISION
10.11.2005 14:36
To: vinis
Laikam tâ îsti neesmu sapratis kas tad îsti ir ðî mikroklasteru, nenotehnoloìiju bûtîba.
Kâds tam sakars ar "garantçti brînumaini veselîgu" vielu ieguvi? Vot toè nesaprotu!
Liine
Re: VISION
10.11.2005 16:17
slinkums bija lasiit visu sito garo penteri,bet pateiksu savu viedokli par vision...
Mana maasa izplatija so "brinumproduktu" 2 gadus..baroja ar to visu savu gimeni, ari mani parliecinaja par sa produkta veseligumu..Tad nu 7 menesus lietoju vision, katru menesi 4 dazadas bundzas (parekini cik man tas izmaksaja ar visu to,ka masa pardeva pa izplatitaja cenu). Kamer lietoju,jutos tiri ok,pat saku slaveet...BET! Pienaca dzive materiala krize un es vairs nevareju atlauties pirkt so labumu...pec 1,5 menesa vision nelietosanas saakaas probleemas - ekzemas,elpas smakosana,vederizejas problemas un...straujs svara pieaugums pa 6kg menesii turpmako pus gadu (dietas vairs nelidzeja), uztaisiju hormonu analiizes un izradijaas,ka man virsnieres vairs normali nefunkcionee...Iemesls...80% ka vision... NE KATRS UZTURA BAGATINATAJS DER KATRAM!!!
Tagad jau 2 gadus arstejos...bet isti gala tikusi vel ar sim problemam neesmu.

Maasa tagad arii partrauca so izplatisanas padarisanu un gimenes piebarosanu...un berns tagad pie mazakas saaukstesanaas slimo ar vidusauss iekaisumu...bet varbuut tas nav no taa...

Mans viedoklis - nevajag aizrauties ar sevis dakteresanu ar lidzekliem,par kura sastaava iedarbiibu tev nav ne jausmas (reali retais zin par katras sastavdaljas iedarbibu uz organismu).
Re: VISION
10.11.2005 16:58
Palasîju ðito visu un sapratu, ka cilcvçki dalâs 2 kategorijâs- vieni, kas lieto UB un kam tie palîdz un otri, kas nelieto, bet nogânît var no galvas lîdz kâjâm.

Protams, ka tas ir bizness, tapat kaa viss cits ðajâ pasaulç, bet, ja ðis bizness spçj atgriezt veselîbu, nu kâdi tur vçl jautâjumi- òem un çd, lai cik maksâ, ka tik tiec uz strîpas un kïûsti vesels.

Es esmu par ðiem UB ar visâm 4âm!
Re: VISION
10.11.2005 17:23
Grota> Nesasteidz ar tâm visâm èetrâm :)) Ja esi atradusi savus UB, tad labi, bet nevajag organismu pieradinât. UB ir domâts vairâk profilaksei!

Imant> Tu esi... vai vnk izliecies...?
Skye
Re: VISION
10.11.2005 17:43
> Grota

Ja neesi pamaniijis, ir veel treshaa kategorija - kas ir palietojushi un secinaajushi, ka ne tik vien nav labuma, bet ir arii sliktums.

Nu, taa iisti nav, ka atgriezh veseliibu. Tu nekljuusti vesels, tev vienkaarshi iedod krukji, lai ir sajuuta, ka juuties labaak. Ja uz pashiedvesmas pamata organisms sanjemas un tiek galaa ar kaut kaadaam kaiteem, tad uzskati, ka ir paveicies. Lielaakaa dalja UB pieradina kjermeniiti sanjemt visu gatavu, un tad vinjsh pats funkcioneet vairs negrib. Ja lietosi muuzhiigi, tad arii jutiisies normaali, bet, ja paartrauksi, buusi ar ragiem duunjaas (it kaa vision meegjina teikt, ka vinju produkti tieshi ir tie, no kaa taa nenotiek, jo tie, luuk, stimuleejot shuunas pashas darboties, bet tas tik un taa ir blefs). Izlasi Liines tekstinju tepat bishkji augstaak. Es arii shitaa atraavos, tikai vieglaakaa formaa. Peec 3 meeneshu lietoshanas paartraucu. Un saaku justies SLIKTI (aada briesmiiga, pashsajuuta dranjkjiiga, asinsspiediens leekaa utt.). Nospljaavos, paarcietu to posmu, saaku piedomaat pie eeshanas paradumiem. Paargaaja. Un secinaaju, ka man to nevajag. Ir labaaki veidi, kaa naudu pateereet.
Imants1
Re: VISION
10.11.2005 19:34
To: Uldis

Imant> Tu esi... vai vnk izliecies...?

Runâ bez daudzpunktiem.
Ko konkrçti gribçji ar to teikt?
...
Re: VISION
10.11.2005 19:54
Eediisim tik Vision UB un uzdzersim koralljuudeni pa virsu un buusim veseli..:)))
Re: VISION
10.11.2005 19:56
Imnats1:

uldim vairaak nav argumentu, taapeec saak visionistu parsasto taktiku - uzdot jautaajumus ar personiigiem apvainojumiem vai atbildeet garaa, uzbruukosha tonja penterii....

Liines tekstu vajag ielikt kaa saakumu jaunam topikam lai visi redz ko tie UB iisti dara ja lieto peec izplatiitaaju intuiicijas. un droshi vien ka veel daudziem ir taada pieredze. taa kaa sanaaktu pat mazs zinaatnisks peetiijums no iistiem cilveekiem... :)
aloe
Re: VISION
10.11.2005 20:48
Pârmaiòas pçc varçtu paaicinaat arî tos cilvçkus, kuriem tas ir palîdzçjis, bet tie jau ðeit neiegrieþas, par cik îpaðu sûdzîbu nav. Nedrîkst aizmirst, ka ðeit ir ârstu forums:)
Re: VISION
10.11.2005 21:24
...."paliidzeejis" un IIPASHU suudziibu VEEL nav....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 23?
Ziņa: