Zobaarsts

Aizsāka Dainis 

Zobaarsts
09.01.2004 00:31
Man ir drausmiigi slikti zobi, iesakiet luudzu kaadu zobaarstu, kursh nelasiis moraali par to, kaads es drausmonis ka esmu taa ielaidis utt. Un vai ir pieejama pilnaa anesteezija? Man ir bailes no zobaarsta kopsh beernu dienaam :) Smiekliigi, bet taa nu tas ir :(

Re: Zobaarsts
09.01.2004 13:08
Es eju stomatoloìijas institûtâ un nevaru sûdzçties. Dakteri jauki, salabo labi, nesâpîgi.
Es nezinu vai vajag pilno anestçziju, bet vietçjâ anestçzija ir pietiekama, turklât ðprices adatas ir tik tievas, ka tas dûriens nemaz nesâp.
Varbût kâdâs privâtklînikâs ir iespçjama pilna anestçzija.

Visas procedûras laikâ iesaku turçt acis ciet-tad neredz ko ârsts dara un nav bailes, lai gan anestçzijâ jau tâpat nekas nesâp. Vari ieraut arî kâdu balderjâni pirms ieðanas pie zobârsta.

Un tu neesi veinîgais, kam ir nâves bailes no zobârsta.
ku!
Re: Zobaarsts
09.01.2004 13:52
Turpat var sarunaat arii vispaareejo anesteeziju.
Liinux
Re: Zobaarsts
11.01.2004 22:33
es Tev silti varu ieteikt dakteriiti Inetu no Kates, baigi forshaa un iedod shprici ka vispaar neko nejuuti un sataisa visu taa kaartiigi...un TU pat nekutiisi ka Tev shpricee, nebaidies, man arii sakuma bija shausmigi bail, jo berniba bija trakas psihologiskas traumas sataisitas...galvenais neskaties uz tiem riikiem, ko baaz mutee:)
andziks
Re: Zobaarsts
16.11.2005 12:02
man ar itkâ bçrnîbâ baigâs traumas un bailes ir bijuðas, bet, kad tagad esmu bijis pie moderna zobârsta, tad vairs itkâ tik traki neraustâs. tagad akal bailes uzrauties uz kâda nemâkuïa, kurð tikko sâcis praktizçt un îstâ ârsta nav patreiz uz vietas... :D

varbût kâdam ir kâdi ieteikumi?
un vçl, kâ tas nâkas, ka pa dienu itkâ nekas traks, tâds drusku jûtîgâks tas zobs(priekðçjais, starp citu), a naktî, tieði kâ ieliekos gultâ, riktîgi sâk sâpçt. jau bûs ceturtâ nakts uz ibumetîna...
Re: Zobaarsts
16.11.2005 21:07
andziks:

bûs droði vien tev pulpîts (nervs zobâ satrakojies) - tam ir raksturîgas naktssâpes...
Re: Zobaarsts
16.11.2005 21:14
aha, izklausaaas peec saknju kanaala aarsteeshanas :)
Re: Zobaarsts
16.11.2005 21:18
man arii bija paniskas bailes no zobarstiem, liidz pusaudzes gadiem sanaaca taapeec ielaist zobinjus... saaku ar to, ka gaaju pie dr.Ilonas Viduskalnas stomatologjijas instituutaa - beernu daktere vinja ir, loti jauka, prata taa aprunaaties, ka peec laika gaaju pie vinjas ar prieku!
taa kaa meegjini atrast kaut ko liidziigu :)
Re: Zobaarsts
16.11.2005 21:25
zb:

droði vien, tev ðodien ir labs garîgais, ja par endodontiju vari pasmaidît ;)
Re: Zobaarsts
16.11.2005 21:57
puce:
tas tak priekshzobs - buus 1,2 un gatavs. nekaadu saapju un salds miegs :)
Re: Zobaarsts
16.11.2005 23:21
zb:

loìiski :)
andziks
Re: Zobaarsts
17.11.2005 09:38
kautkâds indîgs tas smaidiòð jums dakterîtes... :) vai tieðâm priekðzobs ir 1,2 un gatavs?
Justina
Re: Zobaarsts
17.11.2005 13:52
Baigi labais ir dakteris Andris Roze no Vecpilsçtas medicînas centra. Riktîgi humorîgs vecis, laba oma garantçta, tâ ka aizmirsîsi par visâm bailçm:)
Justina
Re: Zobaarsts
17.11.2005 15:06
Lçts gan við nav.
Re: Zobaarsts
17.11.2005 20:14
andziks:

taa ir - priekshzobi ir 1,2 un gatavs. ja vien nav kaadi paarsteigumi saknju kanaalu sisteemaa. bet tie nav tik biezhi lai par to velti uztrauktos.
smaidinsh - bez nekaadas indes - tipo: "neustraucies veciit, viss buus kaartiibaa" :)
Re: Zobaarsts
17.11.2005 20:23
andzik:

vai tad neesi vçl joprojâm pats pârliecinâjies, ka 1,2 ?

priekðâ tak nakts! :-o
andziks
Re: Zobaarsts
29.11.2005 09:25
nu ir, ir ok!
sakòu kanâli gan sagâdâja pârsteigumu... :D man vienu kanâlu tîrîja... tad aizpildîja(pçc nedçïas, protams) un tagad vçl pçdçjo reizi jâiet.
paralçli eju pie cita zobârsta, kurð man taisa visus pçc kârtas, kuri ir beigti, un tur jau arî joki parâdâs, tipa maziòð caurumiòð, kuru sâkot urbt atklâjas, ka tur ir nereâli liels caurums.
turpinot par tçmu... man viens zobs ir izaudzis ârâ no rindas, nu, blakus visiem, un to man tagad grib "òemt ârâ", jo tas sâk bojât tos divus, pie kuriem tas ir cieði klât, tas ir ok? bçrnîbâ man to neòçma ârâ, jo "labs, vesels zobs, priekðkam raut"?
un vçl, man ieteica taisnot zobus, ar tiem tur kautkâdiem, kas paðos pamatos tos zobus iztaisnos,... tikai jârçíinâs ar 2 gadiem ar dzelþiem mutç un daþu zobu "izòemðanu"... nu nez, man to negribâs darît, ok, pie higa aizieðu lai notîra smukus, bet òemt kautko ârâ lai smukâk,.. negribu, jo tas jau vairs nebûs mana mute... :D
tçma
Re: Zobaarsts
29.11.2005 09:44
Te bî nesen tçma ''breketes'', vari ielikt meklçtâjâ
Re: Zobaarsts
29.11.2005 16:05
andziks:

nu tad cik briesmiigi bija taa saknju kanaala aarsteeshana?
esse
Re: Zobaarsts
29.11.2005 17:03
Ogrç ir ïooti laba zobârste-Riande Tingbranda pieòem Dziednîcâ-silti iesaku,redzeju,ka viòa arî protezç.....
ase
Re: Zobaarsts
29.11.2005 17:18
Nu kas par vârdu! Pie zb ar tâdu vârdu diez vai daudzi iet! Pat nav nojausma, kas par tautîbu! Bet Valmierâ ir zb ìimenîte - Dûrçji, arî labi.
Re: Zobaarsts
29.11.2005 17:38
:)

dr. kaleejs arii labs :)
Re: Zobaarsts
29.11.2005 17:39
puce - a vispaareejaa anesteezija pie tevis nav iespeejama? ja jaa - tad cik tas maxaa?
puce no cita PC
Re: Zobaarsts
02.12.2005 21:01
nç, saulît, vispârçjâ nestrâdâju.
njaa
Re: Zobaarsts
02.12.2005 21:47
mmmm man arî bija bail no zobârsta, taèu zobi jâsalabo. Man bija caurs priekðzobs, gâju vienu dienu pie zobârsta un pierakstîjos uz nâkamo dienu, bet kâ garantu (paðai priekð sevis, ka patieðâm aizieðu) palûdzu vai nevaru iemaksât jau kâdus 10 Ls avansâ. Nâkamajâ dienâ baidîjos briesmîgi, taèu gâju. Tagad man ir smuks zobiòð un no zobârsta arî vairs nav bail. Nejutu pilnîgi neko.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 18?
Ziņa: