!!!par zobu higiçnistu

Aizsāka laila 

laila
!!!par zobu higiçnistu
07.11.2005 16:41
Vai higiçnistam jâbût obligâti rokâs uzvilktiem cimdiem izmeklçðanas laikâ?

Re: !!!par zobu higiçnistu
07.11.2005 23:24
protams, tâpat kâ katram cilvçkam, kurð taisâs bâzt savas rokas jûsu mutç :))
vikucis
Re: !!!par zobu higiçnistu
07.11.2005 23:53
Cimdi pamataa ir daktera/ higeenista aizsardziibai. Ja rokas tiiras tad ir ok :D, tev pat to nav jaauztraucas!
vikucis
Re: !!!par zobu higiçnistu
07.11.2005 23:54
Bet tomeer pareizaak buutu, ja vinna tos uzvilktu :)
lille
Re: !!!par zobu higiçnistu
09.11.2005 16:11
un vai tas ir normâli, ka apmeklçjuma laikâ, viòa ar to paðu roku òçma telefonu un runâja, bet pçc tam rokas jau otreiz nemazgâja...?
Re: !!!par zobu higiçnistu
09.11.2005 16:21
droshi vien ka arii kasiijaas, utt. kur tas bija?
lille
Re: !!!par zobu higiçnistu
09.11.2005 16:31
kâ tu to domâji - kasîjâs? Nu jâ, laipna viòa nebija gan...bet nu par tiem cimdiem jau neko neteicu....tik tagad saaku domât, vai nevajadzçja, bet ar tâdu kâ viòa runâties ne seviski gribas...
Re: !!!par zobu higiçnistu
09.11.2005 16:35
"kasiijaas" - nu tad kad niez kaada vieta.
laila
Re: !!!par zobu higiçnistu
09.11.2005 16:37
:D sapratu savâdâk... bet, man naakamreiz tacu ir tiesiibas pieprasiit, lai tiktu lietoti cimdi?
Re: !!!par zobu higiçnistu
09.11.2005 17:12
jaa. prasi. jaacer ka vinjiem ir. kur tas ir?
Tev bûs gadîjies zemas kategorijas higiçnists... protams, viòam/viòai ir jâbût cimdiem, arî sejas maskai un brillçm. Reizçm brilles uzliek arî pacientam, ja ûdens ðïakst uz visâm pusçm var trâpît acîs un izsmçrçt skropstu tuðu :)
Es gan pie tâda neietu. higiçnista pakalpojumi visur maksâ apmçram vienâdi ~ 15 ls. labu kantoru netrûkst !
laila
Re: !!!par zobu higiçnistu
11.11.2005 15:57
nu es tur vairs neiesu ;(
es-e
Re: !!!par zobu higiçnistu
11.11.2005 18:16

es eju pie zobârstes, kas strâdâ bez cimdiem.

beidzot pçc ilgiem laikiem esmu atradusi ârsti, kas ir pieredzçjusi un rûpîga, ar vieglâm rokâm. to zobu, ko man cimdotâ ârste gribçja raut (bet es aizlaidos), ðî ârste saglâba - uzlika kronîti.
man pçdçjos gados tieðâm nepaveicâs ar zobârstiem. izmçìinâju vairâkus. plombes sâka kustçties jau daþas nedçïas pçc ielikðanas, tad sâp urbðanas laikâ, kaut gan ârsta apgalvo, ka ðpricçm vajag iedarboties. tad 1 zoba sakni man èakarçja 4 stundas (pçc 3.5 stundas asistente pierunâja ârsti uztaisît rentgenu; rentgena aparâts bija turpat kabinetâ).

ir jau protams visâdi ârsti.
cik saprotu, zobu laboðanâ ir apdraudçts ârsts un nevis pacients, jo pacientam jau tek asinis un nevis ârstam. (man gan visas laboðanas pie viòas bija bez asinîm.) protams, darbarîki ir cita lieta.

es tikai gribçju padalîties. cik saprotu, necimdotu ârstu ir daudz. starp viòiem ir aî ïoti labi ârsti.
anciite
Re: es-e
11.11.2005 21:17
Pastaasti, kur atradi un kaa sauc Tavu dakteri. Loti mekleeju labu arstu. No savas puses apsolu nevainot Tevi, ja nepatiks. :)
Re: !!!par zobu higiçnistu
12.11.2005 04:36
labaak iet pie cimdotiem. jo ja piemeeram kautkas sakraajas zem nagiem no viena pacienta un peec tam tiek tavaas asiniis?????
es-e
Re: !!!par zobu higiçnistu
12.11.2005 11:01
ancîte, ieliec meilu, nosûtîðu (man liekas, viòa negribçs, lai ðeit par viòu aizsâktos publiska diskusija).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 23?
Ziņa: