bçrns un brâlçns

Aizsāka mika 

mika
bçrns un brâlçns
09.11.2005 15:18
Jau gadu draudzçjos ar savu brâlçnu tuvâk nekâ vienkârði radinieki. Tagad vçlamies arî bçrnu, taèu es baidos, ka viòð varçtu piedzimt slims. Cik liela ir iespçja, ka bçrnam varçtu bût veselîbas problçmas? Un kâ vispâr citi uztver ðâdas attiecîbas?
...
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 15:24
Es personîgi to uztveru kâ asinsgrçku.
Bet par bçrnu- kaut ko jçdzîgu laikam jau tikai ìençtiíi varçtu pateikt.
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 15:25
Reâli vajadzçtu izvçrtçt, kâdas iedzimtas kaites ir ìimenç, ja vispâr ir. Laulîbas tuvu radinieku starpâ neiesaka tieði tâpçc, ka bçrns no abâm pusçm manto "sliktos" gçnus. Pie tam jâòem vçrâ, ka ir iedzimtas slimîbas, kuras izpauþas vienam dzimumam, bet pârmantot var no abiem.
Vilnis
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 15:32
Jo tuvâka radniecîba jo vâjâki pçcnâcçji tâpat, kâ daþu ðíiròu suòiem kuri visu laiku jâârstç.
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 15:35
Man paziistams zellis savu maasiicu appreceeja. Beerniem nekaada vaina. Tiesa to zeli es pashu par sevi neuzskatu par iipashi gudru. Bet tas jau ir cits jautaajums.
No taam iedzimtajaam slimiibaam jaauzmanaas. Teoreetiski ir taa ka ja visi veseli tad arii ljoti tuvi radi var paaroties.
Lilina
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 15:43
protams,protams, ku! ...vajadzeetu tomeer piedomaat pie saviem vaardiem.
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 16:00
Lilina

Un kas ir neapdomiigi pateikts?
...
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 16:01
Laikam par to pâroðanos
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 16:05
Hmmm? Var jau buut.
zâlîte
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 18:13
nu nezinu, vai tieshaam miera laikos nevar atrast labâku kandidatûru bçrna radîðanai :)
Ave
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 21:55
Hi,hi man patika Zâlîtes koments,kuram pilnîbâ pievienojos
Moljers
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 23:01
Kur jûs miera laikus redzat
Re: bçrns un brâlçns
09.11.2005 23:37
nu a ko dariit ja ciemaa vieniigais kaiminsh ir braaleens?
Re: bçrns un brâlçns
10.11.2005 00:01
zb

Nu neko, ienjemt no taa pasha:)
Re: bçrns un brâlçns
10.11.2005 00:07
Neko nevar pateikt, kâ bûs bûs.
Protams var "izskaldîties" tâ sauktâs recesîvâs slimîbas.
bazuka
Re: bçrns un brâlçns
10.11.2005 09:28
Ðodien tieðâm likas kaut kâ jocîgi, varbût pat nepieòemami. Bet, kad îstu tâdu lietu sâka uzskatît par asinsgrçku? Vçl gadus 150 atpakaï tas bija pilnîgi normâla un plaða prakse, ka mâsîcas izprecinâja brâlçniem ...
veice
Re: bçrns un brâlçns
10.11.2005 10:34
No pieredzes varu teikt,ka anomâlijas iedzimst nâkamajâs paaudzçs.
Mans vecvectçvs aprecçjâs ar savu mâsîcu-tâtad manu vecvecmâti un tagad mûsu ìimenç ,lai arî no visiem pçcnâcçjiem viens,bet tomçr-ir kurlmçms.
bazuka
Re: bçrns un brâlçns
10.11.2005 12:31
Nepârliecinoða, pilnîgi un nemaz vçrâ òemama, statistika.
mazgadîgâ
Re: bçrns un brâlçns
10.11.2005 12:32
Cik tad Tev Mika gadu ( 13?)
Lilanda
Re: bçrns un brâlçns
10.11.2005 13:40
Latvijaa ar braaleeniem preceeties skaitaas nepiedieniigi, bet nebuut taa nav Anglijaa. Latvijas likumdoshana, cik zinu, ar braaleenu preceeties neaizliedz. Bet beernu laikam no tik tuva radinieka nevajadzeetu.
sauïuks
Re: bçrns un brâlçns
10.11.2005 14:15
manas domas ir ka Jums abiem ir jâaiziet pie spihologa vai kâda lîdzîga ârsta un tad rçdzçt kas notiks tâlâk.es uzskatu ka esat sapinuðies savâs jûtâs,cik jums abiem gadu?un cik ilgi esat kopâ?
radiniece
Re: bçrns un brâlçns
10.11.2005 15:09
Mans tçvocis bija precçjies ar savu mâsîcu, un bçrniòð kas piedzima (mans brâlçns) bija ar lîkâm kâjâm; bet citâdi ne vainas. Tagad jau pieaudzis. Satikusi gan neesmu jau ilgus gadus.
Re: bçrns un brâlçns
10.11.2005 16:00
Nu ko Jûs te òematies ?:)...mana krustmâte ir precçjusies ar savu brâlçnu,viòiem ir divi bçrni,kuriem savukârt arii jau ir bçrni !
Krustmâte pati ir mediíis (ârste,terapeite,nodaljas vadiitâja slimniicâ) un nedomâju,ka viòa dzemdçtu divus !!! bçrnus,ja tas bûtu tâds risks?!...nu labi-viens vçl var "gadiities", bet divi-tâ jau ir apzinâta izvçle....
Un par jûtâm starp diviem cilvçkiem vispâr nav ko spriest no attâluma...
zâlîte
Re: bçrns un brâlçns
10.11.2005 22:46
Autors: Lilanda
Datums: 10-11-2005 13:40

Latvijaa ar braaleeniem preceeties skaitaas nepiedieniigi, bet nebuut taa nav Anglijaa. Latvijas likumdoshana, cik zinu, ar braaleenu preceeties neaizliedz. Bet beernu laikam no tik tuva radinieka nevajadzeetu.



Manuprât ir stulbi precçties ar cilvçku no kura negribi/baidies/ palikt stâvoklî.
Lilina
Re: bçrns un brâlçns
11.11.2005 10:27
bazuka...par tiem 150 gadiem atpakalj...tajaa laikaa viss bija savaadaak..un cilveeki tajaa skaitaa - tomeer bija neattistiitaaki. nerunaaju, protams, par fizisku neattistibu. taapeec par kaut kaadu veestures periodu vispaar buutu nepraatiigi runaat, proti, shiis lietas nav saliidzinaamas..jo tad jau argumentu var atrast visam - a ziniet tad un tad cilveeki kaapeleeja arii pa kokiem...

vecaasmammas braalis appreceeja maasiicu (vinja teevs un maate teica, citeeju: "tikai paar manu liikji"). beerni-viens-kolosaals cilveeks mira 25 gados, otrs - normaals, jo tagad vairs nedzer). garantiju nav nekam.

Es tomeer domaaju - vai tad tieshaam kandidaatu truukst. man jau personiigi tas liekaas slimi, es pat iedomaaties kaut ko taadu nevaru...peeee...veemiens naak. mani braaleeni man ir kaa braalji, atskjiriibas nav!!!!!
sauïuks
Re: bçrns un brâlçns
12.11.2005 12:01
visi tie kuri atbalsta toka brâlçns ar mâsicu veido ìimeni!vai jûs darîtu tâ pat?vai esat iedomâjuðies sevi gultâ ar brâlçnu vai mâsîcu?padomâjiet un tad dodiet amorâlus padomus!
radiniece
Re: bçrns un brâlçns
12.11.2005 13:16
Vienu brîdi biju iemîlçjusies savâ brâlenâ (viòð krietni vecâks pie tam precçjies; par manâm jûtâm protams neko nenojauta) bet tas nevilkâs ilgi. Es bieþi iemîlos, arî visneiespçjamâkos vîrieðos, bet jâòem tak talkâ arî veselais saprâts ne tikai mirkïa iegriba.
Ezitis
Re: bÄ?rns un brÄ?lÄ?ns
12.11.2005 13:33
Domaju, ka bus gruti dzivot kopa ar savu bralenu, jo lielaka dala cilveku aprunas. Ja tam var tikt pari, tad kada vaina. Seit foruma ari izskaneja fraze-iedomajieties ka gultaa ar savu bralenu, fui, arprats. Tipiski, tapat ka ar gejiem. IEDOMAJIETIES KA VINS TUR VINU.. Kas tur butu jaiedomajas? Sitadi runataji barojas no citu atstumsanas un noliegsanas. Par berniem nezinu, neesmu dakteris.
upene
Re: bçrns un brâlçns
12.11.2005 21:39
Nav îpaði gudri, bet zinu arî gadîjumus, ka liekas ka ir ok, bet izòçmums apstiprina likumsakarîbu.
Mare
Re: bçrns un brâlçns
12.11.2005 22:46
ja nemaldos tad risks uz iedzimtaam patologjijaam, ja sakopojaas braaleens ar maasiicu ir 1/8 dalja - tas ir - 1 no astonjiem buus slims...bet preciizaaku info droshi vien tev dos gjeneetikjis
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 19?
Ziņa: