Perdun!!!

Aizsāka Pirdiens 

Pirdiens
Perdun!!!
20.11.2005 23:05
Glâbjiet....lai kur es neietu visur man seko...-gâzes...Visas telpas,kurâs ieeju ,kïûst par gâzes kamerâm...Un tâ smaka ir tik necieðama...fuiiiiii..

Ko lai daru??- man visu laiku jâpirþ un vçders kurkst kâ varþu koris..visu laiku!un viss trakâk ir pçc çdienreizçm....Lûdzu,lûdzu palîdziet....man bails,ka kâdu rîtu nepamodîðos...nosmakðu pats no savâm gâzçm....HELP!!SOS???!!!!
Re: Perdun!!!
20.11.2005 23:20
Taadi gadijumi pasaulee ir zinaami kad cilvis noindeejies ar personiskajaam gaazeem. Tiesa gan tas ir ljoti reti. Domaaju ka vairaak ir to gadijumu kad vinjus nogalinaajushi liidzcilveeki. Jaasaak laikam ar to ka vajag mazaak eest un stipri piedomaat pie taa ko eed.
Pirdiens
Re: Perdun!!!
20.11.2005 23:39
:)...nu bet ko tad çst,ko nç?????Vai tad no çdiena var bût,ka tik briesmîgi???Man jau tâ problçma kâdus divus gadus neliek mieru,tad uznâk,tad pazûd...:(
Man bails,ka kâdu dienu man kâds uz muguras neuzlîmç..:UZMANÎBU!Sprâdzienbîstams!Netuvoties ar atklâtu liesmu!
:(
Re: Perdun!!!
20.11.2005 23:57
Hmm? Suudiigaak buus ja to liesmu reaali kaads pieliks :)
dusja
Re: Perdun!!!
20.11.2005 23:59
hihi, akdies, es atcereejos, ka manam draugam reiz bij draugs, kas muuzhiigi kad pielakaas, meegjinaaja aizdedzinaata savu purkshkji. Tas cilveeks man reaali krita uz nerviem, ciets es shitaada sizdariibas nevaru, veeeh :D pacelj pakalju gaisaa is vilina to gaazi :D
YYY
Re: Perdun!!!
21.11.2005 10:03
saka ka veeders uzpuushaas no baltmaizes, taadeelj iesaka rudzu maizi. Personiigi man tieshi otraadi.......... No bailtmaizes viss OK, bet no rudzu...... :((
Vairaak auglju un daarzenju! bez trekniem, asiem, eedieniem!
ja Tu kunjgii met visu peec kaartas, kaa atkritumu grozaa : torte, siljkje, salaati, medus, sk. gurkjis, vista, baltmaize, kechups, jogurts, kotlete, bulcinja, kjiploks..... u.t.t. tad nebriinies :))
Ko lai veel Tev iesaka? vai nu svara veerotaaji (ne jau lai samazinaatu svaru, bet lai iemaaciitos SABALANSAATI eest) vai nu kaadu dietologu.
Sorry, bet ir aizdomas ka svars droshi vien nedaudz paarsniedz normas robezhas,, vai ne?
jusii
Re: Perdun!!!
21.11.2005 10:18
Nelabâs baktçrijas tavâs zarnâs plosâs un tâpçc tu esi pilns ar pirdieniem...
Skumji,bet nepirst var tikai tâds,kas neçd neko-mironis,tas nepirþ...
Aiztec uz aptieíi un iegâdâjies Espumisan mîkstâs kapsulas.Palieto kâ norâdîts pamâcîbâ,zarnas noregulçsies,ja ne-lieto ilgâku laiku.
!
Re: Perdun!!!
21.11.2005 12:33
Jâtaisa klizmu!
Sems
Re: Perdun!!!
21.11.2005 14:19
Paluudz gjimenes aarstam nosuutiijumu pie gastroenterologa. Taa ir vinja specialitaate nodarboties ar kunjgji un zarnu traktu.
Re: Perdun!!!
21.11.2005 14:28
Perdite na zdorovje!!!!!!!!
Gumijas cauruliiti dupsii (uz nakti), otru galu spainii ar uudeni!
Viss buus OK!!!!
Re: Perdun!!!
21.11.2005 15:06
Oho!
buus jaaizmeegjina :D
Pirdiens
Re: Perdun!!!
21.11.2005 18:46
Ar svaru man viss kârtîba 70kg,normâlas miesas bûves.Biju pie ìimenes ârsta...viòð tieði neiesaka,augïus,svaigus dârzeòus!Izrakstija jogurta kapsulas(baktçrijas).Ðodien sâku lietot un jûtu jau uzlabojumu!!!Yes...ar dievu- smaka...!!!:)
Re: Perdun!!!
21.11.2005 20:45
Pirdiens

Nepaardozee taas kapsulas. No saakuma gaazes samazinaasies liidz nullei bet peec tam saaks gaisu caur pakalju suukt iekshaa :)
Re: Perdun!!!
21.11.2005 21:02
Re: Perdun!!!
21.11.2005 22:29
shis man atgaadina to staastu kad aarsts izrakstiija pacientam caurejas zaales pret sho kaiti :)
,,,
Re: Perdun!!!
21.11.2005 23:13
Caurejas zâles ðíiet bij pret klepu...
Re: Perdun!!!
22.11.2005 00:07
klepus bija ieprieksheejam pacientam...



Ziòojums rediìçts (22-11-2005 00:09)

zbvisus@hotmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 11?
Ziņa: