meklçju coral club info

Aizsāka lilu 

lilu
meklçju coral club info
22.11.2005 10:53
apnicis slimot.. man vecaki lieto un visu laiku baazaas virsu ar to coral club, bet es iz za principa neee... nu pasakiet kas tas ir.. mani besi ara mammas dedzigie paskaidrojumi( mums ðtruntîgas attieciibas)..
vai te ir kâc kas ir tas biedrs?

,,,
Re: meklçju coral club info
22.11.2005 11:04
meklçtâjs
Raksti: Margaritaangel@inbox.lv, ja patieðâm gribi ko uzzinât, nevis tikai "pabesîties" :)))

Skye
Re: meklçju coral club info
22.11.2005 13:05
He, he, Inâra atkal medîbâs...
www.coralclub.ru
Kaut gan mûsu platuma grâdos diez vai ir labâkais zelta korallis.Kâdreiz Dziedniekâ laikam lasîju,ka mums apkârt aug mums vajadzîgie augi.Ja mçs dzîvojam Latvijâ,tad Latvijâ arî satopami augi,kuri nepiecieðami.Nu tâ es domâju.Citi var domât savâdâk.
Sevgilim
Re: meklçju coral club info
22.11.2005 13:58
maziòâ - vairumâ gadîjumu gribçtos piekrist attiecîgajai teorijai. pavisam labi ðî teorija darbotos, ja mçs ikdienas uzturâ arî lietotu pârsvarâ tikai vietçjo platuma grâdu pârtikas produktus - bet... mçs jau izjaucam organisma lîdzsvaru ar visâdiem ievestiem produktiem - tajâ skaitâ ðajâ reìionâ neaugoðiem augïiem, dârzeòiem, grauddaugiem, attiecîgi izlecot ârâ no dabîgâ, ðim reìionam paredzçtâ uztura spektra.
beedu maasa
Re: meklçju coral club info
24.11.2005 09:16
Iegâdâjos slaveno koraïu ûdeni. Neteikðu, ka tas lçtâkais. No 6 paciòâm, ko satur viens iepakojums, 3 izrâdîjas jau izlietotas (2 iepakojumi - tâtad 6 izlietoti). Nezinu, vai tâ ir labâkâ reklâma ðim klubam. Par biedru var kïût, nopçrkot 5 iepakojumus.
auda
Re: meklçju coral club info
24.11.2005 10:26
Latvieshi varbuut no visiem kluba biedriem ir kaadi 5-6%.. (tas nu taa, vienkaarshi informaacijai)
Bet tie paareejie, kas tur tusee, nu taadi diezgan tumsoniigi izskataas, nav nekaadi intelidences paarstaavji.. Vispaar tas klubs, liekas, ka godam pilda savu uzdevumu-pumpeet naudinu no leetticiigiem cilveekiem. Vienreiz aizgaaju, apskatiijos, nu nee-paldies!
Skumjâ
Re: meklçju coral club info
24.11.2005 14:28
Neesmu izplatîtâja / bet ðo to pçrku savâm vajadzîbâm.
Ja interesç / raksti

zuzazu@tvnet.lv
Varu nopirkt par lçtâkâm naudiòâm.
Labâk jau skaties=

www.coral-club.com
Nevienam nebçþos virsû /jo kâ jau minçju, iestâjos savu vajadzîbu dçï.
Draugiem, kolçìiem pârdodu par iepirkuma cenu / jo nekâdu biznesu neaktivizçju.

Inârai droði ka nepatiks mans komentârs / bet tâ nu es daru.
Gan dieviòð atmaksâs par kâdu labu darbu.
nu nç
Re: meklçju coral club info
24.11.2005 23:21
Kolegis darba sapirkas, dzera menesi - ar burcinam , ar koralleto udeni pudele uz darbu no darba , tagad tik splaudas - nu nekadas reakcijas:(
Un ta "diagnostika " tacu nav sertificeta . Bet vai ta produkcija ir sertificeta ?
,,,
Re: meklçju coral club info
24.11.2005 23:32
UB nekâdus îpaðus sertifikâtus nevajag. Ir reìistrçti Pârtikas centrâ.
Nu ja
Re: meklçju coral club info
25.11.2005 13:26
njemot veeraa kaadi dunduki shito izplata, baigi jau laba produkcija :P
nu nç
Re: meklçju coral club info
25.11.2005 15:33
Ka tad nevajag ???? Vajag gan, tagad pat Eiropas standartiem atbilstosus!
,,,
Re: meklçju coral club info
25.11.2005 15:40
Tas sertifikâts norâda, ka tas UB nav kaitîgs. bet tas neko nepasaka par viòa efektivitâti/neefektivitâti.
loxs
Re: meklçju coral club info
26.11.2005 13:49
Skumjaa, ko fleitee, tu citaa forumaa piedaavaa cenu,kas atbilst paardoshanas cenai... Laba cilveeku muljkjoshana!
---
Re: meklçju coral club info
26.11.2005 14:28
:DDDD Ir jau kas perk ari faberlic,avon, oceolon (nu kaut ka ta) visadus meslus
Nu laikam jau Tavs niks atbilst bûtîbai=== loxs ==
Vienîgâ vieta kur rakstîju / atbildçju / cik maksâ zobu pulveris- mikrobraits- 12 ls.
Negâja saruna / ka es to tagad kâdam piedâvâju pirkt. Pârlasi vçlreiz / tâ bija atbilde uz cilvçka jautâjumu.
Kur rodas ðâdi indivîdi ??? Kaut ko sagramsta + paði piedomâ klât +gudri komentç.
Ja Tu / loxs / pirksi, parâdîðu katalogu ar pârdoðanas cenâm / un katalogu / kas domâts kluba biedriem. Tad varçsi salîdzinât / un nemurgot.
Labâk ej slçpot.
Autors: Skumjâ
Datums: 24-11-05 13:45

Tas pulveris ir Coral Cluba produkts.Maksâ aapm. 12 ls
Tâ kâ esmu ðî kluba biedre /ir iespçjas nopirkt lçtâk/
Ja interesç, raksti
zuzazu@tvnet.lv
=loxam=

Bet nu ja Tev grûtîbas ar teksta uztveri / tad jau neko.
Ðie UB nederçs / jâmeklç nopietnâkas zâles.
Grrr
Re: meklçju coral club info
26.11.2005 16:38
Cik maxaa 1 pacinja uudens...? Man te pazinja piedaavaaja par Ls 5,-
Shausmiigi daargi!!! Brrr
Vai taa ir taa iistaa cena???
Tas ir dârgâk / kâ pçc kataloga pârdoðanas cenas.
Iepakojums ar 5 paciòam maksâ 36 USD ( visas cenas ir dolâros / pçrkot pârrçíina LS pçc USD kursa. Tâ kâ dali ðos USD ar 5 / tâ tad bûs 1 paciòas cena. Pamatâ vidçji sanâk ap 4 ls viena paciòa.
Kluba biedra cena lçtâka / bet ne jau ïoti.
loxs
Re: meklçju coral club info
27.11.2005 21:48
Autors: Skumjâ
Datums: 24-11-2005 14:28
...pârdodu par iepirkuma cenu / jo nekâdu biznesu neaktivizçju.
Inârai droði ka nepatiks mans komentârs / bet tâ nu es daru.

Diez kaa Tava reklaama par iepirkuma cenu atbilst realitaatei?
36$ ir mazumtirdznieciibas cena... kluba biedra cena 28$

Un vispaar, netaisi antireklaamu...
no malas
Re: meklçju coral club info
27.11.2005 23:29
Visu pârlasîju 2 reizes.
Man sanâk, ka -loxa- norietâ sieviete gan raksta to paðu, ko viòð (domâts par cenu).

Grrr -- jautâ, cik maksâ ðis C.. ûdens. Skumjâ atbild. Arî raksta, ka kluba biedriem lçtâk.
Vai Tev nevelk uz kaðíi?
Bet varbût tieðâm grûtîbas ar uztveri ?

==Autors: loxs
Datums: 26-11-2005 13:49

Skumjaa, ko fleitee, tu citaa forumaa piedaavaa cenu,kas atbilst paardoshanas cenai... Laba cilveeku muljkjoshana!

==Autors: Skumjâ
Datums: 24-11-05 13:45

Tas pulveris ir Coral Cluba produkts.Maksâ aapm. 12 ls
Tâ kâ esmu ðî kluba biedre /ir iespçjas nopirkt lçtâk/
Ja interesç, raksti
zuzazu@tvnet.lv

== Ja es protu lasît, tad arî ðeit (nezinu gan no kurienes pârkopçts) tiek minçta pârdoðanas cena, ar piebildi, ka..............
Re: meklçju coral club info
28.11.2005 05:40
pamekjee kaukur ieprieksh, bija web lapas adrese kur var nopirkt koraljpuulveri par ~17 dolaariem puskilogramu - pietiek apmeeram gadam.
:(
Re: meklçju coral club info
04.12.2005 14:03
Njâ ta jau tie koralji tâda èigânu padarîðana vien ir!!!! Labi ka paskaidrojât, biju jau domâjis iegâdâties, bet ja tâdas tâs lietas tad labâk minerâlûdeni iegâdâties!!!!!!
Re: meklçju coral club info
04.12.2005 15:13
Varena infa http://www.dr.lv/forums/read.php?f=3&i=118001&t=116972#reply_118001

Sevishki beigas :)
Ne -kluba biedrs
Re: meklçju coral club info
04.12.2005 15:14
Cik gan mçs visi (daïa) esam dîvaini. Neesmu ne ðî kluba produktu piekritçjs, ne arî noliedzçjs. Tagad lasot iepr. kom.????
Cilvçkam bija interese. Bet kâdi argumenti visiem tiem (atvainojos) dirsçjiem. Katrs izvçlâs, kas viòam ðíiet pieòemams. To, ka viennozîmi ðie UB neder kâ zçles. Bet domâju, ka organisma stiprinâðanai un uzturçðanai ,kâ teikt ,labâ formâ, visnotaï pozitîvi vçrtçjami.
Tikkko kolçìe atgriezâs no Coral Cluba konferences Çìiptç. Cilvçks izglîtojas, viòam tas interesç. Protams, ka ne jau par ideju. Bet kurð tad ko dara idejas vârdâ. Pati lieto 3 gadus. Nu sievitei 52, bet nu ideâla veselîba+izskats. Nedaudz jau fanâtiski tam visam pieiet, bet kâ jau teicu, katram savs.
,,,
Re: meklçju coral club info
04.12.2005 15:58
Vot ja viòus tâ arî pozicionçtu kâ stiprinâtâjus un uzturçtâjus, domâju, problçmu nebûtu. Bet tepat ðai forumâ, kâ arî citur tos piedâvâ kâ panaceju pret visâm slimîbâm. un tas ir jâizskauþ jau iedîglî.
Tieði tâ.
Patiesiibaa ne jau zaales aarstee cilveeku. Cilveeka organisms pats saved sevi kaartiibaa, ja tam ir visi priekshnoteikumi. UB stiprina imunitaati un rada priekshnoteikumus, lai organisms atveseljotos. Zaales parasti noveersh sekas, ko rada kaads ceelonis, bet cilveeku neizaarstee.
lillu
Re: meklçju coral club info
04.12.2005 22:59
piekrîtu Mellenei!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 9?
Ziņa: