iedodiet padomu

Aizsāka aaaa 

Re: iedodiet padomu
25.11.2005 11:56
Vai nu man râdâs, vai nu tas aaaa ne pirmo reizi raksta par savu apòçmîbu. Kaut kur es tâdu stilu jau redzçju.
MiniMe
Re: iedodiet padomu
25.11.2005 12:35
aaa

dziivee ir viens paarbaudiijums aiz otra un tos izturot mees kljuustam stipraaki...ir taa, ka aiz melnaa perioda naak labaaki laiki...vienkaarshi nepienjem paarsteidziigu leemumu...
pati arii eju te uz augshu te uz leju...bet aiz katra shaada posma naak maaciiba un es saprotu ko esmu guvusi arii no slikta perioda un tad kljuust patiesi labi un varu iet taalaak dziivee ;)))

ja gribi uzraksti uz meilu... vub@inbox.lv
Lelle
Re: iedodiet padomu
25.11.2005 18:06
>aaaa
Nu NETICU es Tev!!! Ja cilveeks seezh taadaa praata tumsaa, vinjam praataa nenaaktu x pazinjaam daavaat dziivokli... vinjam tas viss buutu pie kaajas, ja jau pat pasha dziiviiba shai skaistajaa(!) pasaulee ir pie kaajas!
N-E-T-I-C-U !!!
Atziisties, ka taa ir provokaacija un Tu speeleejies ar uguni... ar pashu Dievu...
Lelle
Re: iedodiet padomu
25.11.2005 18:11
P.S. un ko teica Tava pazinja...par taadu kaa neadekvaatu riiciibu no Tavas puses...vai vinja maz zina, ko Tu esi izleemis dariit.. vai arii vinjai VISS ir pie kaajas, bet ... kaa tik pashai buutu labi.. - DZIIVOT... ?!
Lelle
Re: iedodiet padomu
25.11.2005 18:24
aaaa>es tikai pabeidzu kaartot visu kas man palicis nepadariits

Mees visi kaut kad aiziesim uz NEkurieni(?) Un NEKAD nevienam nebuus taa, ka shai saulee VISS buus padariits... vai Tu taas formalitaates(dziivoklis,konts..)apziimee ar ''nepadariito''...!?
:-(
Re: iedodiet padomu
25.11.2005 18:31
aaaa... palasi daþas no tçmâm, un mçìini saprast, ka aiziet ir VISVIEGLÂK, un Dievs ir dodis mums dzîvi, ar visâm tâs traìedijâm, un to risinâðana ir viena no tâm sastâvdaïâm! Tâ nedrîkst! Tu neesi vienîgais, kuram iet slikti, bet tas jau nenozîmç, ka mirt priekðlaicîgi ir izeja! Palasi iepriekðçjâs tçmas, un mçìini saprast, cik daudz ir cilvçku, kuriem patieðâm iet slikti, ir tâdi, kuriem ir vçþi, un citas ÏOTI nopietans kaites, un mçìini saprast, ka pçdçjais, kas atliek cilvçkam ir CÎNÎTIES, un tikai! Paskaties, kâdas debates tagad ir ap tavu personîbu, un saproti, ka jau tas nozîmçm, ka cilvçkiem nav vienalga!
Ezitis
Re: iedodiet padomu
25.11.2005 19:14
To aaa. Velreiz tev saku, es tev devu padomu kaa nomirt vakar ap 12.30, un vel seit bija paris padomu, taa ka.. Jeb tev tie neder? Mos paprasi forumaa vai kads tevi nevaretu nosist, skaisti un nesapigi..
eu...aaaaa
Re: iedodiet padomu
25.11.2005 20:38
eu,kâ ir....tu vçl dzîvs?
Pajolis
Re: iedodiet padomu
25.11.2005 23:11
Hmmm...kam gan tâdi momenti nav bijuði...Labi,ka man pietrûka spçka to izdarît un atradu citu dzîves aicinâjumu....Man ar bija meitene,kuru biju spiests pamest(pats)..-tas ir vçl sûdîgâk nekâ ka tevi pamet..:(divus gadus mocijos ar domâm: kas mani vçl te tur?-tie bija mani brâïi,man bija þçl,ka viòiem bûs jâaprok savs jaunâkais braèka...
Bet nu ir cerîba,ka drîz varçðu ar viòu atkal bût kopâ....redz kâ-dzîvç viss sagrieþas...
Pajolis
Re: iedodiet padomu
25.11.2005 23:30
PS.Labs veids kâ tikt kukaiòu pasaulç ir sâkt braukt ar moci....Es iegâdâjos,ïauju liktenim izlemt- mirt vai dzîvot....Bet jâbrauc âtri lîdz robeþaj,ko vari....Pagaidâm gan mans rezultâts ir tuvu nullei-pâris.. rçtu..Bet nu viss vçl priekðâ...www.offroadmoto.lv-Iesaku enduro,ja salauzîsi mugurkaulu vismaz neviens neatradîs un verçsi mierîgi nosprâgt...bûs sâpîgi,bet bûsi iespîtçjis tâ kârtîgi viesiem(gan jau kâds aizdomâsies par tevîm) un galvenais pats sev..
md
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 00:44
To aaaa
Uzraksti savu vecaaku tel.Nr,es vinjiem gribu pateikt, kaaaaaaadu egoistu vinji ir uzaudzinaajushi...
Ja gribi mirt,uztver to kaa signaalu,ka IR jaadziivo,jo mees dziivojaam shai pasaulee,lai dariitu kaut ko achgaarnu...Padomaa par sev ne tik tuviem cilveekiem...varbuut tieshi Tu vari vinjiem paliidzeet un Tevii atmodiisies prieks...Varbuut Tevi gaida kaada iipasha sieviete un kad Tu vinju satiksi,mums visiem foruma ''idiotiem'' pateiksies, ka glaabaam Tavu dveeseli,kaa nu vareejaam...
Atraksti mums, kaa juuties...! :)
Dusma no cita PC
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 10:02
Uzdâvinât dzîvokli bez otra piekriðanas vai zinâðanas nemaz nevar! Interesanti kâ draugs reaìçja, kam Tu to dzîvokli uzdâvinâji?
Man ðíiet, ka aaaa nemaz netaisâs nekâdu paðnâvîbu taisît, tas tikai tâ paspçlçðanâs un pamuldçðanâs!
Îsti paðnâvnieki uzvedâs savâdâk, ja kas!
lillu
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 11:42
upene
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 12:28
Izskataas, ka aaa grib paþçloties, viòa psiholoìiskais portrets ir paðapmierinâts nîkulis, kurð pazaudçjis rotaïlietu. Bet es saprotu, ka arî tie ir cilvçki un nopitens padoms - palasi Bîbeli - palîdz.
dansiga
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 12:35
es pasmiiknjaaju par shito visu ....... dabiski ka taa IR provokaacija ... tapaat kaa mani dazhi labi textinji .... raxtu un skatos kaa cilveekir reagjes .....
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 12:39
Es gan domâju, ka cilvçks îsti nav vesels. Tapçc, kâ jau par jebkuru slimîbu, nevajadzçtu smieties. Viòam grûti paðam ar sevi. Un tas nav pirmo reizi. Jâcer, ka viòam blakus ir kâds saprâtîgs cilvçks, kas var palîdzçt.
Kaíuks
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 12:40
nuuu...nesakiet vis.
Nereti ir gadîjies,ka cilvçks lûdz palîdzîbu,apelç pie lîdzjûtîbas,sagudro nez ko,lai tik gûtu uzmanîbu..bet tam apakðâ ir dziïais,baigais izmisums,kas tomçr var beigties ar suicîdu..
Nav tiesa,ka paðnâvnieki nerunâ par saviem plâniem.
dansiga
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 12:48
plants!?!?!?!
Tu ari tads esi!?!?!?!?! Tik pat nejuutiigs ...... ja jau saki - balkus cilveks .... JA TAADS BUUUTU - nez kadam vinjam jabauut, lai ljautu aiziet miiljam cilveekam tik taalu ....
Kaíuks
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 13:03
Bet,ja cilvçks ir vietuïð,kaut vai sirdî,ja nevar mâjiniekiem uzticçties un tâpçc maisâs pa forumiem?Tieði tâpçc jâizvairâs no asumiem un neiejûtîbas.Vai nu ir provokâcija vai nav.Mçs taèu esam spçjîgi kaut ar vienu labu vârdu uzmundrinât sveðinieku.
Plant..
Tev lielais paldies.Man reiz bija tçma,kur Tu man riktîgi palîdzçji ar padomiem,ar atbalstu,pareiziem vârdiem.Respect:)))
Moljers
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 13:07
Iznâc no duðas, paòem lielo kafijas krûzi, apsçdies uz dîvâna, tâ dçï vien ir vçtrs dzîvot.
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 14:34
"Mçs taèu esam spçjîgi kaut ar vienu labu vârdu uzmundrinât sveðinieku."

:-)))
dakteris
Re: iedodiet padomu
26.11.2005 20:12
Tu vel lasi?Tad jau vel dzivs!HA-HA.Tie kas negrib dzivot padomus neprasa,bet ja jau Tu ta gribi...Klau a ko Tu esi jau meginajis?Lai sniegtu kvalificetu konsultaciju,vajag zinat Tavu ieprieksejo pasnavibu pieredzi.
labveele
Re: iedodiet padomu
27.11.2005 02:27
aaaa - atsaucies!
Grrr
Re: iedodiet padomu
29.11.2005 01:25
aaaa
Kaapeec neraxti???
Re: iedodiet padomu
29.11.2005 01:49
lillu
Re: iedodiet padomu
29.11.2005 10:51
. tieði tâ!kâds bûs iedevis vajadzîgo padomu!
inini
Re: iedodiet padomu
06.12.2005 19:14
aaa....
kad lasiju tavu rakstito,likas ka es pati to esmu rakstijusi.man ir tieshi tapat un es TIK LJOTI veeleetos zinaat kaa aiziet no dziives.vai tu uzzinaaji kaadu veidu?
kaa to izdariit??
luudzu dot kaadu zinju,,,,,,,,,,,
Ezitis
Re: iedodiet padomu
06.12.2005 19:40
Ta nu gan. I kaa nomirt vairs neviens nevar izdomat, padomi forumaa japrasa.. Aizej uy mcdonaldu un pierijies lidz navei.. Tik vien, ka nebus estetiski..
pârsla
Re: iedodiet padomu
06.12.2005 20:55
Eziti, lai pierîties lîdz navei nemaz nav jâiet uz McDonaldu.... Var to izdarît arî mâjâs. Ja tu par çdamo, kas McDonaldâ, tad nemaz tik neveselîgs nav, ja çst prâtîgi (nevis kâ tu iesaki) :-)
Ezitis
Re: iedodiet padomu
06.12.2005 21:11
Nu mazas devas jau nav kaitigi. Iesaku noskatities filmu ''Uzbaro mani'', tur dzeks 1menesi sez uz mc dietas. Baisi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 1?
Ziņa: