pastiprinâta siekalu izdalîðanâs

Aizsāka neziniite 

neziniite
pastiprinâta siekalu izdalîðanâs
24.11.2005 17:45
Sveiki,
Par ko liecina pastiprinâta siekalu izdalîðanâs, it îpaðu naktî... pamoþos no tâ kâ aizrijos ar pilnu muti siekalâm?????????
Skatoties kâdus medikamentus lieto
Man reizeem arii shitais uznaak. Pamostos no taa ka notek jau pa spilvenu. periodiski uznaak un paariet un nespeeju to izskaidrot, kapeec visu laiku speeju normaali guleet, bet peekshnji peedeejaa gada laikaa esmu saakusi periodiem siekaloties
Man sitas ir jau no bernibas, un tagad ari vel. Bet man tas kaut ka nesagada problemas. Vienigi krasainai spilnvendranai var labi redzet, ka vis ir nosiekalots. Izzustot paliek balti plankumi, tadi pasi ka pec trennina uz sasvidusa krekla, kad tas izzust. Tas no saaliem?
Man balti gan nepaliek, man tâs krâsas sakrâso spilvenu apakðâ :( un man riebjas pamosties no taa, ka pa kaklu tek siekala ;(
Var buut helmintoze.
kas ir helmintoze??
Re: pastiprinâta siekalu izdalîðanâs
30.11.2005 21:45
droshi vien ka ir sapnji ar gastronomiskaam izvirtiibaam :)

vai pamosties izsalkusi?
kad neguli, kaa ar siekalaam?
vai ir gruuti elpot car degunu? ar deguna blakusdobumiem viss kaartiibaa?
kraac?
Prièom tur deguna blakusdobumi? Naktî pat ar normâli funkcionçjoðu degunu Tu nekontrolç savu elpoðanu- caur degunu vai muti...

Parazîtus vajag izdzît! Un lieta bûs atrisinâta :))
Re: pastiprinâta siekalu izdalîðanâs
01.12.2005 00:24
ja deguns/dobumi nefunkcionee, cilveeks elpo caur muti - parasti valjeeju.
un tad. dazhiem mute paliek sausa, bet citiem siekalas tek aaraa ja pagriezies uz saaniem.

a kaads sakars paraziitiem ar siekaloshanos? un kur tie paraziiti ir?
bariibas vadaa..zarnaas...
Ja mute paliek sausa, tas nozîmç, ka organismam trûkst ûdens!
Tiem kas siekalojas naktî, visticamâkais ir kâds no plakantârpiem.
parazîti var dzîvot arî asinsritç, piem. ehinokoks.
Nu tak nevar but, ka man ir tarpi 20 gadus no vietas?
Var, var bût :( Viòiem arî kaut kur ir jâdzîvo un jâvairojas :)) Pie tam tie parazîti nav ieinteresçti Tava organisma bojâejâ, jo tad viòiem pazûd dabîgais miteklis un jâmeklç jauns :(
Klau, bet nevajadzetu but vel kadam pazimem? Tu mani nobaidiji:)
nu ko var muldçt!
ja bûtu târpi, tad tas jau nu parâdîtos analîzçs. nesen veicu visas iespçjamâs.
tâ ka iemesls visticamâk ir cits, droshivien, kad deguns ciet un elpoju caur muti, tad arî siekalas tek. Bûs jâpapçta kâ ar degunu
Re: pastiprinâta siekalu izdalîðanâs
01.12.2005 21:05
Uz cçrmçm analîzes ir jânodod 3x
Uz atseviðíiem parazîtiem fekâlijas ir jânodod "tieði uz mikroskopa" , t.i. siltas :))
Arî no mçness fâzçm ir atkarîgs vai jûs konkrçtu moðíi redzçsiet vai nç. Aktîvâki viòi ir uz pilnmçnesi.
Re: pastiprinâta siekalu izdalîðanâs
01.12.2005 21:13
kur tad vinji paliek citaas meeness faazeees? remontee teleskopu?
Jâ jâ, târpi. Visâm kaitçm diagnoze - târpi.
Ja jau tie târpi bûtu, tak slimotu nevis labi justos. Es nesûdzos. Analîzes nodevu,jo ir iespçja veikt pârbaudes par velti un kâpçc gan ne? Lai pârliecinâtos, ka vçl joprojâm viss ir okei
A ka tos parazitus var dabut araa? Tapat ka suniem, ar prettarpu tableti?:)
Re: pastiprinâta siekalu izdalîðanâs
01.12.2005 21:28
yis:

shie ir supertaarpinji, kas ir mazi mazi un parastaas analiizes tos neuzraada. vinji naktii karina siekalu dziedzerus lai tu siekalotos un bauda pilnmeenesi seedeedami uz zoba malas.
droshi ka jums jaagriezhas pie imago diagnostikas un jaalieto UB izplatiitaaju produkti lai taarpi paareestos un nobeigtos. :)
zb:

Tâ izskatâs :D Bûs jânopçrk koraïkluba kâds preprâts, fitline zarnu tîrîtâjs, tad jâveic, protams, tâ diagnostika un jau savlaicîgi jâiegâdâjas koka mçtelis ;)
Un par to pilnmçnesi Tev bûs taisnîba - uznâk jau tikai periodiski, tâtad ðie tieðâm lien laukâ pablenzt uz lielo spîdîgo :) Man kâreiz logâ spîd :))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 8?
Ziņa: