Sex 15 gados.

Aizsāka Celms 

Grrr
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 15:25
celms!
tu smirdi, arii tavs niks ozh peec provokaacijas, tu esi atmaskots=vecs draazeejs :PF
idiot! ja kas, 15 gados pat orgaani veel nav attiistiijushies liidz galam un taadas sievietes veelaak slimo vienaa gabalaa - galva+zemjostas vieta.
pelçkâ pele
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 15:58
man gan liekas, ka tâ informâcija, ka 15 gados lielâkai daïai ir jau bijis sekss ir drusku pârspîlçta. Varbût tas saistîts ar plûmes sacîto, ka bieþi tâ ir tikai tâda lielîðanâs, kad patiesîbâ nekas nav bijis. Varbût tas tâ tiek kultivçts jaunieðu þurnâlos - kâ norma. Protams, ka tas notiek, bet norma reâli tâ tomçr nav.
Man apkârt ir radu jaunieði un viòu draugi. Vismaz pçc tâ, ko viòi stâsta un ko var saprast no viòu savstarpçjâm sarunâm - viòiem sekss tik agri nav bijis. Mâsas meita, kam bija ïoti smags un konfliktiem ar mâti bagâts pubertâtes periods, attiecîbas uzsâka 18 gados - ar savu pirmo nopietno draugu.
jana
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 16:23
Es domaju,ka pa agru,bet ja meietene ir tiesham pietiekami pieaugusi un gatava,tad nezinu,gruuti spriezt,es tomeer uzskatu ,ka par agru!
Bet ja juus tomeer izdomajat ka to dariisiet,tad obligati,pilniigi noteikti Lubrikantu lietojat un prezervatiivu!:)
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 17:11
Man anatomijas skolotaaaja teica, ka ja sex ir drosh tad nekas slikts meitenei nevar notikt:P
nelaimîgâ
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 17:14
Celm, tai skolotâjai arî tâda pieredze kâ mums? Cik gados viòa sâka seksot?
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 17:22
Es vinjai neprasiju cik gados vinjai bija, bet vinjai es uzticos vairaak nekaa jums:) (Es tikai saku ka nekas slikts veseliibai nevar notikt ja miileejas 15 gados, taapat esmu jau izleemis pagaidiit kameer meitene pati sagribes)
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 17:32
Vieniigi tas var kaiteet cilveekam psihologjiski:)
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 17:50
Celms, teiksim tâ. Tu gribi skuíi paòemt piekðâ, lai draugiem stâstîtu - vot es viòai biju pirmais. Meitene negrib ar tevi seksu, viòai ir bail ka tu viòu pametîsi, jo tu viòai jautâ jautâjumus, kas viòu attur utt... Viòa to izdarîs, bet tikai vai viòai tas patiks.
Iz manas pieredzes:
pasaki viòai, ka tu viòu cieni, un tâpçc uz seksu speciâli nevedinâsi. Ja viòa to tieðâm vçlçsies, tad pati arî ierosinâs...
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 19:37
Es biju rakstijis, ka pat ja man ar vinju buutu sex es draugiem par to nestaastiitu:)
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 19:49
Nu taa vispaar ja tu vinjai esi ljoti iekaarojams tad varbuut tas atkariigs no meitenes un vinjas seksuaalitaates bet ja jau pasham nevajag ko tu gribi paspiideet tad veel pagaidi tad tosna nekas nebuus ja tev pat normaali nevajag ... Un vispaar vai vinja to grib?
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 19:51
Kr4 ir taa, man protams gribas, bet es negribu lai vinjas ciestu.
signe
Re: Sex 15 gados.
30.11.2005 13:48
karoèe tâ, es kâ mamma teikðu tâ, tas kretîns, kurð manas meitenes lîdz 17-18 gadiem aiztiks, atrausies. goda vârds, nogriezîðu!
nav meitenes psiholoìiski tam gatavas. veèi tik nez ko sadomâjas, atraduðies lieliskie veèi.
meitene atcerçsies tevi par super puper seksiòu, bet iespçjams par pirmo vienmçr kaunçsies. pirmais seksiòð meitenei ir liels pârbaudîjums, satraukums, nevis baigais kaifs!
attopies, un sâc domât kâ pieauguðais!
gh
Re: Sex 15 gados.
30.11.2005 17:44
signe,
1. tu gadiijumaa neesi taa, kuru vecteetinjsh panjeema priekshaa ? ;DD
2. neesi tik paarliecinaata, ka tavas meitas jau nav...
,,,
Re: Sex 15 gados.
30.11.2005 17:58
Elementârs jautâjums- vai 15 gadîgs jauneklis ir gatavs uzòemties atbildîbu par bçrnu, ja tâds rastos viòa darbîbu rezultatâ?
policija
Re: Sex 15 gados.
30.11.2005 23:25
ieteiktu gan nemçìinât...

kriminâllikumam uz ðo ir savi ieskati...
signe
Re: Sex 15 gados.
01.12.2005 13:36
gh
1) man pat domâs nav tâdas stulbas domas, idejas kâ tev!!!
2) pârliecinâta, ka nç (vienai 8 gadi, otrai bûs 10 mçneði) :P

atkal viens reti stulbs vecis, kas par citiem sprieþ pçc sevis!
kur tik stulbi cilvçki rodas!!!
Wienkaarshi es
Re: Sex 15 gados.
01.12.2005 13:41
Nujaaa juus esat kopaa 6 meen. un juus jau saakat domaat par seksu......esmu ar sawu draugu kopaa 1g un 3 meen. un ar seksu weel neesam nodarbojushies (man 16)......jo uzskatu ka neesmu weel tam gatava...winjsh saprot mani un gaida=DDD
brr
Re: Sex 15 gados.
13.12.2005 16:34
normaali, man pasham bija 13 gados :)
Peïuks
Re: Sex 15 gados.
13.12.2005 16:42
Man bija 19 gados un tad vçl likâs,ka par agru,jo ar draugu kopâ bijâm tikai 3 nedçïas.
Re: Sex 15 gados.
13.12.2005 20:10
Taa nu tas ir meitenes jau ir taa cieteejas sexa... Tikai nevajag jau atkal tik skarbi ar kaut kaadaam tur griesanaam kaa tur bij... Sex ir radiits priekam nevajag jau tur nez ko ar darusmiigu iztaisiit nejau te ar grib tik jaunu meiteni kaaqds izvarot ne ar tas rakstiitaajs ir iipashi liels, arii vinjsh ir beerns un nez ko sadomaajas, ka tur sex gribaas izmeeginaat nu labi ja meitene piekriit nu tad lai megina
Padomâ par aizsargâðanos, un par to kâ apmierinât meiteni, palasi COSMOPOLITAN!!!Palîdzç, man paðai ir biji sex 14 gados..un tagad man tas ir katru otro diienu!!!
velja
Re: Sex 15 gados.
21.12.2005 15:27
Nju, kas der visam, neder nekam!!!!!!!!!!!!!!
velja
Re: Sex 15 gados.
21.12.2005 15:27
Nju, kas der visam, neder nekam!!!!!!!!!!!!!!

iki
Re: Sex 15 gados.
21.12.2005 15:28
Pirmâ pieredze, tieðâm, nav pozitîva, man ar manu pirmo, pat bija vçl daþas reizes, bet pat tagad rakstot esmu saviebusies!
Bûtu man iespçja tagad to darît zinot, to, ko zinu, tad es noteikti to darîtu ne ar savu puisi, bet ar knapi zinâmu, no tâlienes!!!!!!!!!!!!!!!!
Mazâk labu sabojâtu atmiòu!
Re: Sex 15 gados.
26.12.2005 01:58
15 gadi it kaa liekas biku par jaunu, bet ja rez taa pirmaa nakts ir piedzivota tad diez vai ir veerts apstaaties...
Re: Sex 15 gados.
26.12.2005 14:09
visi tik gudri ka saak gribeeties uz toleti :))
varu dereet ka leilaakai daljai sheit tiem kuri ir iebildushi par sexu 15 gados tas patiesiibaa ir bijis, un ja ne tad 15 un 6 meneshos, jo pirmaa reize nepatika :P
tikai redz visi uz vecumu paliek aarkartiigi "pareizi"
man pirmais sex 19 gados, ja preciizaak tad dzimshanas dienaa
bet liidz tam es tiku jau no 12 gadu vecuma onaneejis
domaaju ja jaunietim ir sajega par ko un kaa sperma rodas un pats ir onaneejis biezji un lietos prezervatiivu tad sieviete ir pilniibaa droshiibaa
ja nav, tad neiesaku nekaadaa gadijumaa miileeties

Celms...galvenais nesteidzies, velc cik ilgi var to saakumu, lai vinja praataa sajuuk no gribeeshanas..galvenais neiekarsti...esi tas, kas kontrolee visu un sieviete tevii to noveertees, un ne tikai shii, bet naakoshaas arii

te kaada mineeja par pirmo reizi nepatiikamu, nu tad tas tikai rodas no taa ka viirietis ir paarak iekarsis un nemaakuliigs, bet sieviete savas runaashanas speejas un praatu ir atstaajusi uz kada seetas mieta

jauneekli, pirmais kas tev jaatceraas , >>tu gribi sniegt baudu vinjai, nevis apmierinaat sevi vai draugu interesi, par otro tu liekas pats jau esi sapratis, un tavi draugi tevi tad noveertees ja driizaak to uzzinas no tavas draudzenes draudzeneem nevis no tevis ;) ..bet tas taa ..neattiecas uz lietu

pirmajaa reizee jaabuut nodroshinaatam ar aizsargliidzekljiem uz 200% , jo tu jau saproti ka beerns var sagaadaat neertiibas jums abiem, vai aborts var izraisiit taadu lietu ka tava draudzene var palikt neaugliiga, to vinja tev katraa zinjaa nepiedos

taapeec, njem talkaa prezervatiivus ...otrkaart nepazjelo naudu kaut kadaam astaino izniideeshanas putaam,ko iesmeereet vai uzsmeereet ;)...paintereseejies intiimprechu veikalaa,
neaizmirsti par to ja tev pienaak taa likteniigaa miseeshanas, prezis sapliist vai kaa savaadaak, ir blakus kritiskie varianti, suuti uzreiz meiteni uz vannu lai ar, peec iespeejas siltaaku uudeni, ielaizj vagiinaa
(man taa labaakais draugs sexu veel shobaldien ar sievu piekopj, un nevienu reizi nav kljuume bijusi kaut gan es tam nepaljautos, bet meegjinat var)
ir veel veidi, bet tos pats uzzniaasi ar gadiem

tikai nesteidzies, un galvenais runaa ar meiteni, tas ir svariigi, un piespied vinjai runaat ja tomeer vinja kautriiga, meegjini saprast vinjas juutas, pirmaja reizee vareetu buut ka vinjai tomeer saapees tapeec stipri paluudz meitenei lai saka, ja gadijumaa taa ir

tas apmeram viss :)
veelu veiksmi !
Re: Sex 15 gados.
26.12.2005 21:30
Celms
Man domât, ka par agru tas nav, kâ daþi te uzskata. Mûsdienâs jaunieði ir informçtâki par sexu un izsargâðanos, nekâ pirms 10 un 20 gadiem ;)
Piekrîtu daudz kam no devil teiktâ un galvenais, lai meitene Tev stâsta par savâm sajûtâm, sâpçm utml. Pirmâ reize meitenei reti kad ir patîkama, tâdçï ðî pieredze paliek uz mûþu.
Protams jâizsargâjas, lai negadîtos nepatîkami pârsteigumi un grûtniecîba. Bet citâdi - lai veicas ;)
Pat esmu zaudçjusi nevainîbu 16,5 gados, tâdçï nedomâju, ka tas ir kas briesmîgs, ja vien to dara ar apdomu ;)
Re: Sex 15 gados.
31.01.2010 14:29
Man ir 15 gadi, manam zaķim 18, es ļoti gribu ar viņu pārgulēt,bet baidos. Vai tas ir normāli 15 gados zaudēt nevainību???
Re: Sex 15 gados.
27.12.2019 01:34
Atļauta pargulešana 14gados bet nedrīkst dzemdēt 14gados, jo ir jāiegādājas prezervatīvi lai tas nenotiktu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 18?
Ziņa: