Tiem kam brilles , maza parbaude!

Aizsāka Fell 

Fell
Tiem kam brilles , maza parbaude!
28.11.2005 23:17
ko es novçroju , ka ar stikliem , kam vel+ parklajums tas aizsardzibas 98% gaismas vai kas tur cauri laiz , nu karo4 ne parastajiem stikliem , parverðot skatienu tieði uz spuldzi , man tagad istaba stav tikai 1 spuldze pie griestiem 80 vatîga , nav ne kupols ne lapa , koro4 no spuldzites atspid tâds mazs zals kermenitis uz stiekliem , nez man kautka tas nokaitinaja , karo4 butu labi ja kads parbauditu un uzrakstitu vai tâ ari ir vai nav , citadak varbut man stikliem kautkas nav kartiba , jo vakar dabiuju jaunas brilles itka ieprieks neko tadu nenoveroju , vnk domaju varbut tas filtrs ne tâds ka vajadzçtu ,

var ari nonemt brilles un pavçrst pret tieshi spuldzi un skatities itka tad var redzet ari tads maz zals stiebrins vai ari skatities ar brillem uzliktam uz acim itka tads mazs apaïs zaïgans "kermenis".....
Re: Tiem kam brilles , maza parbaude!
28.11.2005 23:34
ko tu piipee?
Re: Tiem kam brilles , maza parbaude!
28.11.2005 23:37
ja nopietni tad vajag paprasiit optometram kas vinjas gatavoja, vai tas ir normaali:)
Zb, ;))) oj - paarsmeejos!
Re: Tiem kam brilles , maza parbaude!
29.11.2005 01:04
Manai klasesbiedrenei arii bija zaljais atspidums!
snorke
Re: Tiem kam brilles , maza parbaude!
29.11.2005 08:54
Tâ ir papildus extra:)
Ezitis
Re: Tiem kam brilles , maza parbaude!
29.11.2005 09:17
Man ari ta ir, tikai man nav brillu;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: