maksts sçnîte

Aizsāka @*@ 

@*@
maksts sçnîte
30.11.2005 10:46
Drîz bûs pusgads, kâ lietoju FEMODEN, un laiku pa laikam mani "apciemo " sçnîte (attiecîgi arî manu puisi). Diezgan kaitioða problçma. Vai ir kâdas svecîtes vai kas tamlîdzîgs, kas palîdz, un kam nevajag recepti, jo negribas katru reizi skriet pie ârsta. Un kâdas varçtu bût aptuvenâs cenas?
Lilina
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 10:49
Nav normaali, ja seene paraadaas periodiski. tas noziimee, ka ir probleemas ar imunitaati...savukaart tas liecina par kaadaam citaam iespeejamajaam saslimshanaam, iespeejams - ginekologiskiem iekaisumiem! vajaga paarbaudiities!!!!
@*@
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 10:54
Nav ginekoloìisku iekaisumu. Bet sçne aptuveni reizi mçnesî. :( Ginekoloìe teica, ka tas tâ varot bût no Femoden, un izrakstîja Gyno-Pevaril. Bet negribas kautkâ katru reizi iet pie viòas pçc receptes, ja jau tâpat zinu, kas man kaið.
zane
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 11:20
nu tad neej - Gyno-Pevaril var dabût arî bez receptes, ne katrâ aptiekâ, bet var!
tia
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 11:34
atvainojos, bet kas ir FEMODEN un Gyno-Pevaril??
@*@
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 11:36
FEMODEN ir kontracepcijas tabletes, un Gyno-Pevaril ir vaginââs svecîtes.
fel
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 13:26
nu skaidrs, ka tas no tableteem. es arii kameer lietoju slimoju. kaa paartraucu, taa nekaadu probleemu.

@*@
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 13:49
Ko tad man darît- pârtraukt tbl lietoðanu? Un kâ tad ar kontracepciju? Vai visâm tbl ir tâdas blaknes?
daalija
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 14:28
man arii bija! taapeec atteicos. viiram arii piegriezaas, jo nemitiigi mociijos. turklaat pilnveertiiga miileeshanaas nesanaak, ja tajaa galaa nav kaut kas kaartiibaa.
li
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 14:50
Jânomaina pret citâm tabletçm. Man arî bija problçmas ar sçnîti un nekâdas zâles nelîdzçja, bet kâ sâku lietot cita raþotâja tabletes- problçmas pazuda.

Bez receptes var dabût Vagisan svecîtes vai Klotrimazola ziedi.
daalija
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 15:18
diemzheel Vagisan neciinaas ar seeniiti...prasiiju savai ginekologjei, jo biju salasiijusies reklaamas, cik tas ir labs. Man vinja paskaidroja, ka tas tikai normalizee mikrofloru. labas ir poligynax sveciites. padaargas, bet efektiivaakas parklotrimazolu un ne visur bez receptes var dabuut, bet, ja uztaisa zheelas acis, tad var paveikties;)
li
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 16:26
Nu bet sçnîðu slimîbas jau arî izraisa problçmas ar mirkofloru. Katras sievietes makstî ir lçrums mikroorganismu, bet tad, ja kaut kâdu iemeslu dçï makstî tiek izjautks dabiskais baktçriju lîdzsvars, savairojas sçnîtes.

Sçnîtes ir dabisks maksts iemîtnieks, un ja maksts mikroflora bûs kârtîbâ, tâs sçnîtes nevairosies un netraucçs.

Papildus svecîtçm jâlieto uzturâ skâbpiena produkti - nâks par labu imunitâtei un visâdâm mikroflorâm.
fel
Re: maksts sçnîte
30.11.2005 16:34
jaa, iespeejams, ka vajag nomainiit tabletes. bet man veel bija arii citas blaknes, taapeec tabletes riit mani vairs neviens nepiespiediis!mees ar draugu tagad izsargaajamies ar prezervatiivu.

Ezis
Re: maksts sçnîte
14.03.2006 11:10
Man ta senite paradijas pec antibiotiku lietoshanas. Delfi foruma izlasiju, ka var lietot Gynogelu, vai kadai ir pieredze ar sho gelu?
aga
Re: maksts sçnîte
17.11.2006 19:20
Manuprat, notiek kaut ka sadi:
- kaut kadu iemeslu del saskobas imunitate -
- izmainas mikroflora maksti un visur citur -
- savairojas senes, kas maksti tapat ir visu laiku tikai mazakas devas -
- sene izraisa niezi utt.


Kur tad sini kede ir senisu pielipsana no kada??? Ta ir lipiga??? Neko vairs nesaprotu! Vai ari partnerim ir jaarstejas no senes? Vai tapec es netieku no vinas vala?

Vai ir iespejams, ka kadu nedelu pirms MR organisms ir novajinats, jo parasti sini laika katru menesi sevi piesaka sene, nogurums, saaukstesanas utt. Tklidz sakas MR viss atkal ir kartiba!
Re: maksts sçnîte
17.11.2006 22:05
Par imunitaati mana versija ir taada ka tas galvenokaart no konservantiem paartikaa.
Citur arii mainaas bet tas nav tik juutams.
Vairojas kaa reiz taa seene kas tur makstii jau ir.

Seene praktiski nepieliip. Agraak uzskatija ka taa ir STS, tagad taa vairs neuzskata. Viirietis jaaaarstee tikai tad ja vinjam seene rada probleemas. Kas ir ljoti reti. Ja iesiet pie vecas aarstes tad teiks ka jums jaaaarstee seene un viirietim arii jaaaarsteejas bet ja pie jaunaakas tad uzsvars tiks likts uz mikrofloras uzlaboshanu un viirietis nebuus jaaaarstee.

Praktiski ir taa ka ja aarsteeshanai izmanto stipru pretseeniishu preparaatu tad ir gandriiz 100% garantija ka seene atgrieziisies. Domaaju taapeec ka shie preparaati stipri bojaa organisma imunitaati.
Re: maksts sçnîte
17.11.2006 22:28
Kaa taa seeniite izpauzjas??
Re: maksts sçnîte
18.11.2006 02:31
jeena

Izpauzhas biezpienam liidziigos izdalijumos un/vai niezee.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 7?
Ziņa: