IMAGO diagnostika

Aizsāka Mimo 

Mimo
IMAGO diagnostika
30.11.2005 11:11
Labdien, es lûdzu atsaukties tos, kuriem ir bijusi saskarsme ar IMAGO diagnostiku, kuri ir veikuði to, un kâdas ir jûsu atsauksmes. Ar nepacietîbu gaidîðu atsaukmes, jo patriez man tas ir tieðâm aktuâli.
Lilanda
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 12:51
kas tas ir IMAGO diagnostika??????
made
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 12:54
Es izgâju IMAGO diagnostiku,pateica vissu ,ko es jau zinâju, nebija nekâ lieka.Lietoju produktu 3.mçneðus,uzlabojâs paðsajûta,izgâju atkârtoto diagnostiku,rezultâti ïoti labi,tiku vaïâ no savâm problçmâm.Ja ir vajadzîba ârsts pasaka pie kâda speciâlista vajadzçtu griesties,vai iesaka veikt asins analîzes-ja tas ir nepiecieðams.Vçlu veiksmi!!!
irbîte
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 12:57
to Made

Kurâ vietâ tu gâji,man meitu arî vajadzçtu aizvest,jau 2gadus netiek vaïâ no hroniskas kaites.
Mimo
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 14:07
made, lûdzu pasaki, kâ pierakstîties un kur jâjiet. Mâjas lapâ ir mobilais numurs- pa to arî jâzvana? Vai Tev ir kâdas citas koordinâtes? Un kâda viòiem ir adrese? Man arî ir hroniskâ kaite, un neviens ârsts neko nevar.... tâtad, bûs jâjiet... Ja, un kas to veic - Blums?
daalija
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 14:12
cik tas prieks izmaksaa?
Mimo
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 14:14
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 15:40
Atsûtiet savu e-pastu un aizsûtîðu Jums sîkâku informâciju.
Diagnostika maksâ Ls 25 . Raiòa bulvârî.
zane
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 18:13
a kâpçc IMAGO diagnostika ir tik noslçpumaina lieta? kâpçc nekur neparâdâs oficiâlais nr, pa kuru var zvanît un pierakstîties? vai tâ tiek veikta pie kâda mâjâs? :-)
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 21:09
Kaapeec tik nosleepumaini- to es arii viniem prasiiju. Atbilde bija, ka labaam lietaam iipasu reklaamu nevajagot. ES biju Kr. Barona iela 2 7 .stavaa. Interneta mani uzrunaja kada korallkluba konsultante. Caur vinu tad ari pierakstiijos pie daktera. Es arii maksaaju 25 Ls. Ar paraak lielu ticiibu es uz visu to neskatiijos, bet gala rezultaataa tomer bija jaasecina, ka baigi preciizi un galvenais ceeloni atrodot , uzraadiija diagnozes. Ar ko un kaadaam zaaleem taalaak aarsteeties, tas jau paliek katra pasa zinaa. Es neko no tiem korallu preperaatiem nepirku, jo baigi daargi. Ar varu neviens neko neuzspieda, tikai centaas iestaastiit un pierunaat. Mani tik viegli pierunaat nevareeja.
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 21:47
a kaadi dakteri to dara? gjimenes aarsts? nutriciologs?
,,,
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 21:50
A daþâdi. Tiem organizatoriem vienalga, ko var pierunât, tas arî taisa. Patiesîbâ jau zafig tur ârsts, visu jau tas kopjûters pasaka. Nu, tâ kâ taisîtu rentgenu, tik tur ne bilde, bet uzreiz jau diagnoze nâk ârâ- vaigu kaula lûzums :-)
Re: IMAGO diagnostika
30.11.2005 22:27
aha, un jebkura kaite aarsteejama ar koraljuudens skalojumu? :D

katram taadu maajaas vajadzeetu, tad dakteri vairs nebuutu vajadziigi :)
&-&
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 15:39
nevajag jau tur ârstçties, tçrçt lîdzekïus tiem preparâtiem, bet diagnostika gan ir laba! Daudz precîzâka, nekâ ìimenes ârsta "viedoklis"...
,,,
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 15:41
Precîzâka gan ;-) Jo lai ìimenes ârsts uzstâdîtu standarta- parazîti, gastrîts, tievo un resno zarnu iekaisums- bûtu jâsabâþ katrâ ðïaukas pa abi gali. Nez kurð uz to parakstîtos bez îpaðâm sûdzîbâm? Es noteikti ne.
geitina
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 15:46
Nezinu, gan... man pateica pilnîgi zarâ! Man sastâstîja, ka visâdi parazîti pa mani dzîvojâs... loìiski, es skrçju nodot visas iespçjamâs analîzes un izrâdîjâs ka NAV nekâdu parazîtu, i vçl naudu ietaupîju, tajâ laikâ, ap 25 $, jo nepirku tâs viòu brînumtçjas. Man viòi ticîbu par tâda veida diagnostiku dzçsa uz visiem laikiem!
&-&
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 15:58
man liekas, ka par parazîtiem viòi pasaka, kad tieðâm nekâ nav, lai kaut ko noviòiem iegâdâties... bet pasaka jau arî kâdu kaiti.... ârsti ilgstoði nevarçja man pateikt diagnozi, un biju spiesta griezties pie ðîs diagnostikas, un tur man pateica, kas pa vainu. Es neticçju, aizgâju pie ârsta pârbaudît tieði to orgânu, un ticiet vai nç izrâdîjâs tieði tâ.
,,,
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 16:16
Un kas bij tâ mistiskâ vaina?
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 16:24
njaa, izskataas ka paraziiti ir standarta diagnostika visiem....
&-&
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 16:52
problçmas ar plauðâm. dakteri bija mani sûtîuði jau uz visâdâm astmâm, alergijâm, utt, bet kas bija pa problçmu pateikt nevarçja..
,,,
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 16:53
Nu bet kas tad bija galu galâ?
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 16:57
...paraziiti... :)
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 17:18
Man gan nekâdus parazîtus neuzrâdîja,pat teica, ka liels retums, ka tâ esot. Man savukârt pie ðâdâm, tâdâm nopietnâkâm problemâm vçl trûka labâs baktçrijas ,kas palîdz gremoðanas orgâniem ar visu tikt galâ.Es gan varu arî teikt, ka tomçr stipri ticami dignozes uzstâdîja un galvenais tik tieðam bez ðïauku stumdîðanas vienâ , vai otrâ galâ. Un vçl pateica tâdu lietu ,ka hroniski trûkst organismâ ðíidrums. Un tâ absolûta taisnîba, ka lietoju ïoti maz ðíidruma. Tagad gan cenðos laboties.
viòa
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 20:45
man ðî datorprogramma nekâdu ticîbu neieviesa. uzskatu- naudas izmeðana vçjâ. :( aizgâju pie ârstes- uzdeva desmit jautâjumus par veselîbu. savadîja visus datorâ, un tad iedeva paturçt rokâ tâdu kâ mietiòu. un tad nu man dators parâdîja kaites ( protams minçtos parzîtus arî :):) ), kuras es jau zinâju, un kuras varçtu izsecinât arî no uzdotajiem jautâjumiem.... turklât, nesaprotu kâ var, no 30 sekunþu ilgas proceduras, kur caur datoru tiek palaist zemas frekfences signâls, tikt "vaïa" no 20 % parazîtu... murgs. izgâju no tâ kabineta ar sajûtu, ka kâds par manu naudu "jauki" pajokoja :(:(:(
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 20:49
tiki valjaa no 20% paraziitu? tu domaaji 20Ls?
dina
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 20:55
Ar tiem it kaa paraziitiem tikpat interesanti bija arii iridodiagnostikaa. kameer taas zaales nebija ievestas, nevienam diagnozee paraziitus neuzraadiija, bet tikko pieveda jaunas zaales shim noluukam, visiem paraadiijaas paraziiti.
,,,
Re: IMAGO diagnostika
02.12.2005 23:43
Sakot, ka hroniski trûkst ðíidrums nekïûdîsies 99% gadîjumu. man rados neviens vairâk par 3 krûzçm kafijas un glâzi kefîra nedzer ne sitami. Kâ lielâkâ daïa cilvçku.
///
Re: IMAGO diagnostika
03.12.2005 08:31
TAPÇC jau arî smadzenes te lielâkajai daïai izþuvuðas, ka ÛDENI nedzer, tikai kâdu kafiju vai krâsaino limpeni...
Vakar joka pçc nopirku 36,6 pielikumu... interesants, izlasîju no vâka lîdz vâkam. Par koraïïiem vairs nesmîkòâðu.... Taisnîba jau laikam vien viòiem bûs.
Ezitis
Re: IMAGO diagnostika
03.12.2005 09:35
Bet vai nevar aiziet uz to diagnostiku un neteikt konkretas sudzibas un tad jau redzes ko daris.
Re: IMAGO diagnostika
03.12.2005 10:05
///:

tev ar smadzenes izskaloja? :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 2?
Ziņa: