iesakiet ìimenes psihologu

Aizsāka slims 

zane
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 19:18
Pa manam jâmianâs ir tad, kad tas paðam traucç. Nevis kad tas traucç citiem.
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 19:31
Slimais, es Tev piedavaju bezmaksas gjimenes psihologu. Kapec neatsaucies? Tu domaa, ja par briivu, tad slikti? Kaut gan drizak Tu negribi neko risinaat, gribi, lai Tevi tikai sheit pazheelo.
Ja tomeer paardomaa, tad dod zinju. Tas cilveeks nodarbojas ar jaunishiem, kas taisaas preceeties, un tieshi ar jaunajiem paariem un jaunaam gjimeneem.
slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 19:50
to karote
atvaino ka neatbildçju, bet es tieðâm gribu kopâ ar meiteni aiziet, bet ja tas arsts ir uz reliìisko pusi tad meitene to nesapratîs, viòa vispâr noliedz ticîbas rakstu pareizîbu. Es pats dievam gan neticu, bet tomçr daudz ko òemu vçra no mâcîtâja teiktâ. Tapçc esmu izlçmis aiziet vispirms pie Dr.Siliòa un pec tam tad jau redzçs kas sanâks, ja kas tavu meilu jau tiku saglabâjis. :)
slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 19:55
to zane
tu uzskati ka es esmu teicis ka man nemaisa mana paða dusmas?
un tu uzskati ka nevajag teikt otram cilvçkam ka viòam kaut kas ir jâmaina savâ attieksmç ne tikai pret otru bet arî pret apkârtçjiem, ja tu to pamani?
Es jau neesmu ar tâdu nostaju ka tas viòam obligâti jâmaina, bet pateikt un otram to uzklausît ir pilnîgi abu cilvçku lieta. Pârejais atliek viòu darîðana, vai mainîties vai nç. Konkrçti manâ situâcija meitene netic man uz acîmredzamâm lietâm, piezîmçðu ka nevis varbûtîbâm, bet tieðâm acîmredzâmâm.
slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 19:58
Kapçc es to visu gribu mainît?
Tâpçc ka man tas (dusmas, un sâpes ka meitene tâ dara) traucç ne tikai dzîvç, bet pat ar pilnu atdevi strâdât darbâ un protams ne tikai.
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 20:02
Vinjsh ir uz religjisko,tikai ja Tu vinjam taa paluugsi. Bet taa vinjsh religjiju ar gjimenes problemaam nejauc.
Veiksmi jums!
zane
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 20:06
Pagaidâm es problçmu redzu Tevî, nevis meitenç.
Meitenei jâmainâs TAVU dusmu dçï, jo TEV tas traucç? Man nebûtu motivâcijas.

Es audzinu SAVU suni kâ ES uzskatu par pareizu un man pieòemamu, ierodas viens jefiòð un sâk kaèât pravas. Nesaprotu kamdçï man kas bûtu jâmaina. vienkârði jâsaietas ar cilvçku ar kuru dzîves uzskati saskan. Es par piemçru ar zvçru nîdçju, mednieku vai vçl kâdu nebût pa manam ne tik labu cilvçku nekad nesasietos. That's all! Nevis aizliegt medniekam medît vai zvçrunîdçju piespiest mîlçt manu suni gultâ (ne burtiskâ nozîmç, protams ;-))
slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 20:12
to zane

burtiskâ nozîme
atbildi, tu guli ar savu suni sexa laikâ veinâ gultâ? ;)
zane
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 20:20
Sexa laikâ neguïu. A vispâr guïu. Un nekâdi nenosodu tos, kas seksa laikâ ar guï. varbût viòiem gultas lielâkas par mançjo :-)
Kaíis gan ir ðad tad pa kluso ielavîjies tâ kâ ðo pamana tik paðâ atbildîgâkajâ brîdi. bet nu traìçdiju netaisu. Jo man netraucç.
Es nedomâju, ka Tev sunî tâ vaina ir. Nebûtu suns, ko citu atrastu. Jo cietçjs- tâ arî ir poza.
slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 20:34
un nav jâpârvçrð jautâjums par joku. Uzreiz var redzçt ka tev tâda pati putra galvâ, salîdzinât kaíi ar suni. Neka kopçja pat nav.

nu tu pateici ar, tev paðai nav suns krietna mâjlopa lielumâ tad tu nekad nevarçsi arî iedomâties kâ tas ir kad suns tev blakus siekalojas gultâ tad kad milçjamies, un piedevâm vçl lien kâ sasodîts virsu.
Ja nezini tad lûdzu neizsaki par to secinâjumus.
slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 20:35
Un suns ir bijis tikai kâ nianse no pâreja.
zâlîte
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 20:54
Izlasîju tikai pâris pirmos komentus.
to Slims.
Kas tur ir ar to suni laulîbas gultâ ? Kad gribat mîlçties meitene neïauj viòu "izraidît" no istabas ?
zane
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 21:27
Man ir suns krietna vilka lielumâ, ja kas :-)
slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 22:00
to zane
un tu mîlçjies ar viòu vienâ gultâ, joprojâm neesi atbildçjusi

to zâlîte
kâda tur neïauðana?, suns neklausa paðu saimnieci. Ja arî viòa ir beigâs tam piekritusi, tad tas nav iespçjams, ja negribi zobus dabût izbaudît. Tas pats uz saimnieci attiecas arî.
zane
Re: iesakiet ìimenes psihologu
06.12.2005 22:09
Jau rakstîju, ka seksa laiâ kopâ neguïu, a vispâr guïu :-)
!@#!
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 09:48

to zane
sorry, bet tu neesi tad jau normala, jo neguli sexa laikâ ar suni tâ pat kâ viòð ... :D
Tev ieteikums...Vispirms padoma par ko strîdies un tad izsakies.
slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 10:16
Nu tad luk pirms ieðanas pie ârsta vçlreiz runaju ar meiteni par viòas pâsrpîlçðanu.
Rezultâts
1.Viòa pilnîgi piekrît tam ka viòai ir pârspîlçta uztvere, bet tikai tâpçc ka viòas viena draudzene ir tâda pati un viòa savukârt esot teikusi ka tas ir priekð sievietem normâla parâdîba.
2. Tika atkal no pirksta izzîsts no mana teikta cik viòa esot ïauna un slikta, neòemot vçra, ka lielâkâ daïa no manis teiktâ bijâ jautâjumi, veila pârdomâm un pârdomas kapçc ir viena vai otra lieta. Piemçram,ja es paòemtu Noteikumus kuri apakðâ rakstîti.
----------------------------------------------------------------------------
www.dr.lv neatbild par portâla lietotâju ievietotajiem komentâriem, kâ arî aicina portâla lasîtâjus, rakstot atsauksmes, ievçrot morâles un pieklâjîbas normas, nekurinât rasu vai sociâlu naidu, neaizskart personas godu un cieòu. Lûguma neievçroðanas gadîjumâ www.dr.lv ir tiesîbas liegt rakstu komentçðanas iespçju un dzçst personu aizskaroðus un rupjîbas saturoðus komentârus.
---------------------------------------------------------------------------------
te bûs apskatâms piemçrs
>>>tâtad dr.lv grib pateikt ka mani komentari te neiederâs nekad,m man nav nekâdas sajçgas par par morali un pieklajiîbu, piedevam es vel kurinu rasu un socialu naidu, un vel aizskaru personu godu un cieòu,<<<

Tad saprotiet paði kâ var risinâties sarunas, ja no visa ko es saku tiek ðâdi izvilkts tas, kas pavisam tur nav teikts. Vakar arî tâda paðâ veidâ es beigâs paspçlçjos pret viòas teikto, viòa sâka uzskatît to par joku. Kaitinoði tomçr, jâtiet man bûs pret dusmam ârstçties ;)
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 10:38
Îstenîbâ, vçlreiz izlasot - baigais murgs. Slims - Tev tieðâm jâiet pie ârsta, jo ja pats tâ "muïïâjies" ðajâs attiecîbâs, tad normâli tas nav. Nesen skatîjos filmu, tâ garâmejot - mâju tîrot. Ideja tâda - skaists pâris, laimîga laulîba, bet tikai it kâ , jo sievietei ir nemitîgi sânsoïi. Viòa pati strâdâ par psihologu un ir veikla vîra apmânîðanâ. Bet vîru mîl. Vienâ brîdî vîrs pârliecinâs, ka viòu atkal krâpj un pamet sievu. Sieva raud gauþi, jo saprot, ka vîru joprojâm mîl un rîkojusies nelietîgi. Mierinâjumu brauc rast pie mammas, tur atrod tçva vçstuli mammai, kur tçvs raksta, ka mammu mîl bezgalîgi un pa îstam vienîgo, bet ka nekad nespçs bût viòai uzticîgs. Tâ sieviete paíer to vçstuli un sameklç aizgâjuðo vîru un nolasa to viòam un izskaidro, ka tagad viòa saprot, kâpçc viòai bijuði sânsoïi, jo tçvs jau tâds bijis. Nonâk abi gultâ un îstajâ brîdî zvana telefons un sieva saka - mamma es tev pârzvanîðu un vîrs viòai nenotic un prasa cik vîrieði bijuði viòa gultâ un viòa saka, ka neviens un viòð nenotic un aiziet, jo nespçj ðo situâciju pieòemt. Tâlâk viòa paliek stâvoklî un apgalvo , ka tas ir vîra bçrns un vîrs notic un viòi paliek kopâ. Pçc tam domâju - nu ir gan psiholoìe, vajadzçja tçva vçstuli, ,lai sevi attaisnotu, lai ticçtu , ka sânsoïi vairs nekad ne mûþam. Es nenoticçju un vîra man palika baigi þçl, nu vispâr jau tâ sieviete arî man þçl un vçl psiholoìe skaitâs. Tâdâ pat putrâ vârâs kâ Tu slimais ar savu meiteni. Un nav pirmâ filma, kur râda, ka tiem kas citu prâtus ârstç paðiem galîgi nekas nav kârtîbâ.
Tomçr vairâk man izskatâs, ka Tu slimais gribi "pârtaisît" to meiteni, un meitene tam pretojas jau varbût zemapziòas lîmenî.
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 10:38
Îstenîbâ, vçlreiz izlasot - baigais murgs. Slims - Tev tieðâm jâiet pie ârsta, jo ja pats tâ "muïïâjies" ðajâs attiecîbâs, tad normâli tas nav. Nesen skatîjos filmu, tâ garâmejot - mâju tîrot. Ideja tâda - skaists pâris, laimîga laulîba, bet tikai it kâ , jo sievietei ir nemitîgi sânsoïi. Viòa pati strâdâ par psihologu un ir veikla vîra apmânîðanâ. Bet vîru mîl. Vienâ brîdî vîrs pârliecinâs, ka viòu atkal krâpj un pamet sievu. Sieva raud gauþi, jo saprot, ka vîru joprojâm mîl un rîkojusies nelietîgi. Mierinâjumu brauc rast pie mammas, tur atrod tçva vçstuli mammai, kur tçvs raksta, ka mammu mîl bezgalîgi un pa îstam vienîgo, bet ka nekad nespçs bût viòai uzticîgs. Tâ sieviete paíer to vçstuli un sameklç aizgâjuðo vîru un nolasa to viòam un izskaidro, ka tagad viòa saprot, kâpçc viòai bijuði sânsoïi, jo tçvs jau tâds bijis. Nonâk abi gultâ un îstajâ brîdî zvana telefons un sieva saka - mamma es tev pârzvanîðu un vîrs viòai nenotic un prasa cik vîrieði bijuði viòa gultâ un viòa saka, ka neviens un viòð nenotic un aiziet, jo nespçj ðo situâciju pieòemt. Tâlâk viòa paliek stâvoklî un apgalvo , ka tas ir vîra bçrns un vîrs notic un viòi paliek kopâ. Pçc tam domâju - nu ir gan psiholoìe, vajadzçja tçva vçstuli, ,lai sevi attaisnotu, lai ticçtu , ka sânsoïi vairs nekad ne mûþam. Es nenoticçju un vîra man palika baigi þçl, nu vispâr jau tâ sieviete arî man þçl un vçl psiholoìe skaitâs. Tâdâ pat putrâ vârâs kâ Tu slimais ar savu meiteni. Un nav pirmâ filma, kur râda, ka tiem kas citu prâtus ârstç paðiem galîgi nekas nav kârtîbâ.
Tomçr vairâk man izskatâs, ka Tu slimais gribi "pârtaisît" to meiteni, un meitene tam pretojas jau varbût zemapziòas lîmenî.

slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 10:46
to maiga

es îsti nesapratu no kurienes secinaji ka es cenðos pârtaisît
Es taèu minçju pilnîgi idetisku viedokli par piemçru òemot foruma noteikumus kuros tiek aicinâts to nedarît, bet tas vârdiòð netiek òemts vçrâ. Tev uz to nekas nav sakams? :)

P.S. es jau sakumâ teicu ka vienîga vaina ir ðâda veida pârspîlçðana. Varbût neviens tam nevaçs noticçt jo neticçs ka tâ var bût. Nezinu. Bet tâ patieðâm ir.
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 11:27
Slims - nu ko nozîmç pârspîlçt ? Tev liekas, viòa pârspîlç, bet viòa tâ domâ un jût, tad Tu ar viòu runâ un pierunâ ( un no Tava viedokïa argumentçti) viòu piekrist , ka viòa pârspîlç, bet tad viòa atkal domâ un secina pati un viss atkal Tev izskatâs no viòas puses pârspîlçts. Vai es to tagad pareizi saprotu, vai tomçr viss ir atkal citâdâk ?

Tâpat vien
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 11:56
Aizejiet tak pie tâ psihologa, kâds pârîtis te tika ieteikti! Ar kabatas formâta psiholoìiju mçs nodarbojamies visi, bet vai tam liela jçga?
Ezitis
Re: iesakiet ģimenes psihologu
07.12.2005 12:39
Varbut es parspileju, bet tu tak Slim neesi isti riktigs:), a varbut caur netu, tevi isti nevar saprast. Tu cepies drusku pa traku..
slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 14:54
to Ezitis
Tev tasinîba, ar mani nav riktîgi un cepjos pa riktîgo. :)

Tiko esmu atpakaï no psihologa.
Nu tad tâ. Viòð teica ka mçs abi nemâkam pieòemt otru tâds kâds viòð ir. Un es laikam arî tam piekrîtu , vismz es zinu tagad kur vaina un varu sâkt censties mçìinât sevi pârveidot un centîðos visu labot. Bet paliek jautajums vai viòa to spçs. Tâtad esam pârâk lîdzîgi.
Bet varbût tâ visur ir, ka viens no ìimenes vienkârði dominç pâr otru un otrs pakïaujas. Bet lîdzîgi cilvçki vienkârðio nespçj viens otram pielâgoties. Hmm, sorry,saaku jau spriedeleet :)
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 15:14
Slims - nu Tu taèu nemainies, viòa nav vçl to pat sâkusi, ka Tu jau ðaubies vai viòa varçs. Man domât, ka Tev jâmainâs "pçc bûtîbas" nevis vârdos. Vari pateikt cik tev gadu ? Man interesç vai cilvçks ir spçjîgs mainîties to vienkârði apòemoties. Es, piemçram, arî esmu ar mînusiem un cenðos no to izpausmçm izvairîties, bet nu ïoti visâdi man iet. Vai diennakts bez dienas un nakts var pastâvçt ? - nç taèu, tâ es sevi mierinu gadîjumos, kad ar sevi neesmu mierâ.

es-e
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 15:15
vai tev tas psihologs pateica kaut ko tâdu, ko tu jau iepriekð nezinâji?
ka nemâkat viens otru pienemt tâdu, kâdi esat - tas laikam izskançja jau vakardienas diskusijâ. un ka tagad viòð iesaka jums vienam otru pieòemt - nu varçtu padomât, ka no diagnozes uzzinâðanas vien cilvçks kïûst vesels. tas tâ, tikai interese par ârsta darba metodçm.
slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 15:53
forumaa jau daudz ko var pateikt, tas nebuut nenoziimee to ka es netiku njeemis juusu domas veeraa, bet ar ârstu aprunâties tas devis ir lielâku pârliecinâjumu tam ko man tâlâk darît
Esmu tomçr izlçmis vçl aiziet uz to ìimenes terapiju pie Siliòa, varbût tur konkrçtâk ieteiks ko un kâ.

tas taa starp citu(neattiecas uz problçmu)
ârsts pats teica ka nav normali suni pilsçtas dzîvoklî turçt, protams ka man ar to jâsamierinâs, bet fakts tâds paliek, ka vairums cilvçku saprot ko nozîmç priekð suòa pilsçtas dzîvoklis
(vçlu veiksmi dzîvnieku spîdzinâtâjiem ;) )
es-e
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 16:00

nu tad labi, ka vismaz veterinârijas jautâjumos ðis ârsts orientçjas.
alko
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 17:35
Zane raxtîja:

Ko nozîmç - ierodas viens jefiòð? Meitenes izvçle uzsâkt partnerattiecîbas ar konkrçtu puisi = ierodas viens jefiòð???

Ir tâda grâmata. autors -Bçrnss "Spçles ko spçlç cilvçki". Varbût tur ko noderîgu var atrast.
Spçles spçlç bçrni. Pieauguðie nespçlç. Slima situâcijâ izskatâs pçc tâdas spçles, - ka meitene iedala savas valstîbas/pasaules iemîtniekus (slimu un suni) labajos un sliktajos.
Izskatâs ka Slims un suns nav atseviðías personas, bet spçles kauliòi vai personâþi pasakâ ko konstruç meitene.

Tad Slimam ir jâatbilst meitenes izdomâtajam scenârijam un jâspçlç sava loma pasakâ , kuras personâþi: meitene-suns-slims.

Slim, ko tu saki - vai atbilsti viòas izplânotajai tev iedalîtajai lomai? Kas tu tur esi - sapòu princis kas ikvakaru nes puíi un iznes miskasti? Un ar smaidu un "jâkundze!" pieòem spalvaino suni laulîbas gultâ?

Un pie viena - kâda loma tai meitenei iedalîta pasakâ ko par savu dzîvi sacerçtu tu? Un sunim - kâda tur bûtu loma?
slims
Re: iesakiet ìimenes psihologu
07.12.2005 17:56
to alko
nezinu kas es esmu viòas pasakâ
Sava pasakâ meitenei bûtu galvena loma, es visu uzmanîbu vienmçr pievçrðu meitenei, nez, varbût par daudz varçtu bût, bet sunim jau rakstîju ka jâzin sava vieta. Man bçrnîba ir èetri suòi bijusi un viss ir bijis normali, suòi pat netika speciâli audzinâti, tie nekad nemaisijâs un vienmçr bija pa rokai kad vajag. Praktiski jau laukos suni tura priekð mâjas sargâðanas un çdamâ parpalikumus lai nebûtu þçl sviest ârâ. Ðeit pagaidâm suns viòas paasakâ ir rotaïieta, kura tiek mocîta pilsçtas mazâ dzîvoklîtî kâ cilvçks cietumâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 9?
Ziņa: