zaudejot lauleni pec 70

Aizsāka atkal nezinu ka palidzet :( 

atkal nezinu ka palidzet :(
zaudejot lauleni pec 70
10.12.2005 00:49
Kada ir jusu dzives pieredze ar cilvekiem sirmaa vecumaa, kuriem nomirst laulaatais draugs/draudzene, ar kuru pavadiita muuzha lielaakaa dalja? Cik es saprotu, tad svariigi, lai palikushais nepaliek viens chetraas sienaas. Lai vinjsh turpina straadaat(ja lidz shim stradajis), vai rupeties par dzivnieku, aizrauties ar hobiju. Veel, manupraat, tik vecus cilvekus nevajadzetu "parcelt" uz dzivi pie berniem, jo bus smagi parciest apstaklju mainju,un cilveks var vienkarshi "izdzist". Labaak tad parcelties pashiem pie vinjiem. (Runa ir par cilvekiem, kuiem berni ir izveidojushi savas gjimenes,un dzivo atsevishkji). Pashsaprotami, ka pieaugushajiem berniem savam vienigajam vecakam javelta divtik daudz uzmanibas cik veltija agraak.
Bet kaada ir juusu pieredze shajaa jautajumaa, koleegji un nekoleegji? Kaadaa veidaa juus veel atbalstat shaadaa situaacijaa nokljuvushos vecakus, vecvecakus, krusttevus?
Re: zaudejot lauleni pec 70
10.12.2005 10:02
nu mani no pirmaas klasiites paarceela uz laukiem pie vecaasmaates, jo viena nevareeja palikt vairs, un otrs ir tas ka laukos ir daudz izgliitojoshaakas skolas nekaa klasee kuraa ir 30 cilveeki, mums klasee bija 6, ir atshkjiriiba
shausmiigi gan ir ka vajag beernam saakt apzinaaties ka ir atbildiigs par otru liidziigu beernu, tikai kursh veel ir pusakls un puskurls
bet ja pasham vecaa beernam ir darbs kuru negribeetu zaudeet, tad jaameklee izeja, un es domaju ka jebkursh vecaaks palicis viens buus ar mieru paarcelties pie beerniem, ja nu vieniigi vinjsh nemiil beernus kas ir mazticams, vai arii nav vecuma stulbums iestaajies, un neizdzisiis tachu , izdzist driizaak var ja paliek tieshaam viens,kuru pat beerni neatbalsta, vienkaarshi varbuut beerniem jaavelta vairaak uzmaniibas kaa agraak

es jau vienmeer saku , prieksh kam man tas vecums, apgruutinat beernus zinot kaa pasham nacies deelj taa ciest, nodziivot liidz kaadiem 70 un peec tam uz praami ar biljeti pusceljam liidz zviedrijai
(tas joks)
Re: zaudejot lauleni pec 70
10.12.2005 12:07
Manam vectevam, kursh ir palicis viens, ir 78 gadi. Vinjsh dzivo pilsetas dzivoklii. Meita gribeja vinju njemt pie sevis privatmaja laukos. Bet vinjsh saka, ka nevarees mainiit dziivi. Ka nevar dzivot bezdarbibaa, jo vinjam jaiet uz baznicu, jaiet pastaigaas pie Daugavas, jatiekas ar kaiminjiem, iepirkties arii vinjsh pats pieradis.
alko
Re: zaudejot lauleni pec 70
10.12.2005 18:55
Labak uzklausît viòa paða vçlmes un izturçties kâ pret cilvçku, ne pârceïamu lietu. Kâ Karote rakstija - viòam paðam ir savas intereses un darîðanas; ne citiem to izlemt un regulçt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 22?
Ziņa: