orgasms.

Aizsāka samanta 

Re: orgasms.
13.12.2005 11:45
to Juris!
Ei... tu atkal zirgâ!! vai ðodien pusdienlaikâ viss ok. vai sieva vçl nav pieskuvusi Tavus nedarbus?? vai darbus?? pa pusdienslaikiem, kad citi çd zupu.:)))) bet visâ visumâ, lai veicas! tavs padoms ðeit ir ok.. :))
Moljers
Re: orgasms.
13.12.2005 12:12
Paskataties uz ielâm kâdi ir LAtvijas vîrieði - drûmi, melnâs drçbâs, slikti skuvuðies, smarþojoði pçc sviedriem un lçtâm ziepçm un alus, netîrâm rokâm.
Kâds te orgasms, te jârunâ par to, ko darît, lai neapvemtos mîlçjoties ar vidçjo Latvijas vîrieti
gh
Re: orgasms.
13.12.2005 12:14
mnja lasu un njirdzu...

p.s. varu iedomaaties, kaadi krokshi patiesiibaa te postee komentus... attieciigi arii var buut taa ir atbilde, kaadeelj nav orgasma :DD
Re: orgasms.
13.12.2005 12:31
Moljer - neskaties uz tâdiem noïukuðiem, tâdi ir mazâkumâ, varbût pa pilsçtas nomalçm vairâk; paskaties uz gudriem un seksîgiem un tev arî seksu gribçsies un orgasms arî neizpaliks.

gh
Re: orgasms.
13.12.2005 12:48
Moljers,
satraukumam nav pamata, vecriiga ir pilna ar koptiem iiriem, angljiem spaanjiem, vaacieshiem utt.
iesaku
Re: orgasms.
14.12.2005 15:50
nomainît pozas. Piemeram suniski ar netiec pie orgasma?
Re: orgasms.
14.12.2005 17:23
Kas taam Sievietem vienmeer probleemas ar tiem O... laikam jau diezgan dzudz kas ir galvaa un arii starpcitu smkeshana un citu kaadu vielu lietoshana var ietekmeet dzimumdziivi un tieshi orgamsa sasniegshanu taa kaa sievietes kas smekee un arii vierieshi tas vairaak attiecas uz potenci viirieshiem vajadzeetu padomaat...
dziednieks
Re: orgasms.
14.12.2005 17:29
jo vairaak to orgasmu grib, jo mazaak iespeeju to dabuut. orgasms nav meerkis, kas par katru cenu jaasasniedz.

ar roku to var sasniegt un ja pie rokas pieradiis, tad tur arii paliks. neviens cits par sevi pasu labaak nezin. pats ar roku vislabaak zin kaa un ko aiztikt.
Re: orgasms.
14.12.2005 19:10
JOhan
peec tava komentaara par piipeeshanu ,...es ar visiem pieciem galiem balsoju par tavu patiesiibu
un...
...laikam buushu sapratis savu parmeeriigo tieksmi peec sexa :))
ir tachu zaales...ir
....jasaak buus no jaunaa gada piipeet, vsjo..mainu dziivesveidu :DD
Re: orgasms.
14.12.2005 19:13
da ko juus te njematies, nav sievietei ne vainas, man ir pazistamas paars kas ne reizi veel nav sajutushas orgasmu, bet domaa ka tas ir bijis, ko veel var zinat, paies gadi un samanta staavees uz chakenes lai tik vairaak dabuutu ;) :))

njaa un tas taisniiba ka mazaak vajag domaat par to lai sasniegtu, aizmirsti to veelmi un meklee iisto pozu uz kuras paraus orgasms ne taa tik vien, tikai tapetes no saakuma nopeerc jaunas ;)

veel ieteikumi ;)
var variçt ar to kad tavs viirietis iekshaa, piespied no malas kaunuma luupas, vai klitoru pie dzimumloceklja, galvenais sexaa nekautreeties ... pameegjini saspiest kaajas kopaa, var meegjinaat veel reguleet ar ieksheejiem muskuljiem, tikai skat ka krampii nesarauj, tad veel vietas mainiit, meegjinat visur kur iespeeja, teiksim liftu apstaadinaat ;) ...varbuut uztraukums par to ka tevi ieraudziis kailu tev var paliidzeet ;)

jautaajums, juus to gaismaa dariet?



Ziòojums rediìçts (14-12-2005 19:21)
alla
Re: orgasms.
14.12.2005 20:40
labi, ka man ir labi kopts, labi smarþojoðs, daþreiz neskuvies (bet arî tas ir jauki), latvieðu vîrietis.
nekâdu îru vai spâni nevajag. :)
un ar orâlo nav problçmas...
Samanta - vajag normâlu vîrieti atrast un tad visas prolçmas atkritîs :)
Re: orgasms.
21.12.2005 14:52
Atzîðos kad es neesmu sasniegusi orgasmu nekad!!!Mans partneris ar mani izjût orgasmu vienmçr bet es nç...Varbût tas ir atkarîgs no partnera, varbût tava vietiòa ir domâta lielâkam loceklim, resnâkam vai varbût tieði otrâdi...
uhu
Re: orgasms.
21.12.2005 15:37
Pamçìiniet jâtnieces pozu, kad sçdus ir arî vîrietis, dodu 95% garantiju, ka visss bûs un kâ vçl!
Ogijs
Re: orgasms.
21.12.2005 16:04
Neliels konspektiòð par anatomijas tçmu Kamasutriòai (un varbût citâm ar tâm paðâm bçdâm):
http://www.libchrist.com/sexed/Gspot.html
Lai ko teiktu skeptiíi par visu ðo teoriju, tâ strâdâ nevainojami un visos gadîjumos!
Vispâr jau nu katram vîrietim goda lieta ir apmierinât savu partneri, nevis sevi. Bet tâ jau ir atseviðía tçma...
Re: orgasms.
19.05.2006 12:18
Kaa izpaizhas orgasms? Esmu iesaaceeja, gribeetos zinaat kas tas ir? Man 19 gadi, vai man var buut orgasms?samanta rakstîja:
Re: orgasms.
19.05.2006 12:18
Re: orgasms.
19.05.2006 12:20
mîlçjoties misionâru pozâ paliec spilvenu zem dupða.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 8?
Ziņa: