pusaudzju probleema

Aizsāka aiva.rudzite 

Luudzu iesakiet LABU psihologu vai psihoterapeitu-pusaudzim-zeenam,pusaudzju probleemu atrisinaashanai!veelams viirieti
zâlîte
Re: pusaudzju probleema
15.12.2005 13:16
Tçva viòam nav ?
Re: pusaudzju probleema
15.12.2005 14:59
to var atrisinât domâju tas pats 'vîrieðu dakteris'...
zâlîte
Re: pusaudzju probleema
15.12.2005 15:01
Re: pusaudzju probleema
15.12.2005 15:06
Kâdas ir problçmas?
Vai pats tâs apzinâs?
Vai ir ar mieru ðâdu dakteri apmeklçt?
Re: pusaudzju probleema
15.12.2005 15:15
Kadas ir tas problemas? Un cik vecs puika? Es varetu ieteikt vienu psihologu.
,,,
Re: pusaudzju probleema
15.12.2005 15:16
Ir dzirdçts, ka iesaka sâkumâ vecâkiem noiet lîdz psihologam/psihoterapeitam un aprunâties un tad nepiecieðamîbas gadîjumâ iesaistît procesâ bçrnu. Sakne jau lielâkoties vecâkos iraid. Bçrns- ìimenes spogulis tâ sacît.
teevs ir!!!!
ja gribeejaat tik ljoti to zinaat,bet vinjsh nav TIK izgliitots shajaa.
lai izklaastiitu probleemu,es pati saprotu,ka tas aiznjem ljoti daudz laika un papiira:)
runaaju ar vinju katru dienu,iespeejams,ka vinjam piegriezjam paaraak lielu veeriibu un uzmaniibu,bet no muusu puses pamaaciibas kaa dziivot neizskan.patreiz nav motivaacijas maaciibaam,kaut uz skolu iet perfekti,bet no Valsts Gjimnaazijas grib paariet uz lauku skolu,jo tur neesot taadas prasiibas utt.tikko atbraucu no skolas-runaaju ar maaciibu dalju,puika esot labs-skolotaaji nesuudzas,iznjemot vienu,kura uzeedusies...bet vinjsh droshi,ka nav taa radis-ir pieradis,ka visi vinju miil un respektee.godiigi sakot teevs arii-...bet razbainieks arii nav.
visam punktu pielika tas,ka draugos izlasu,,ieniistu sho suudaino dziivi un gribu nospraagt,,...nu kaa nesatraukties!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pagaajusho gadu 8njus men apmekleeja psihologu,bet jauna sieviete-usi susi...uzskatu,ka veltiigi.
tur jau viss kopaa-gan pirmaas meitenes,droshi,ka arii iemiileeshanaas-puikam ir 15gadi,bet nav bosiks...radzinji un nadzinji gan ir...vaardu paraadaa nepaliks...
tapeec arii jautaaju par konkreetu aarstu,jo,lai sheit visu izrunaatu,man nepietiks ne laika,ne vietas:)
Re: pusaudzju probleema
15.12.2005 16:28
Es sacîtu, ka vispirms Tev un tçtim abiem jâaiziet pie psihoterapeita. Tâdas drûmas domas&nepârliecinâtîba par sevi nenâk no pusaudþa gadiem (saasinâs), bet no ìimenes. Psihologs diez vai palîdzçs.
Es ïoti labi zinu, ko nozîmç pusaudþa gadi. Pieredzes ar 4 puikâm gana. Un esma tikuði cauri tikai ar minimâlu "lecîbas" slimîbu, bet jaunâkajam vispâr tos gadus nejuta/nejût.
psihs
Re: pusaudzju probleema
15.12.2005 16:53
www.psihoterapija.lv
pie terapeitiem ir vairâki vîrieði arî.
kurð cik strâdâ tieði ar pusaudþiem - nezinu.

A J Stabingis pie reizes vada raidîjumu Sems un seksperti - atbild uz pusaudþu vçstulçm.
Iv
Re: pusaudzju probleema
15.12.2005 20:36
Gatis Buðs.
Re: pusaudzju probleema
15.12.2005 22:50
Teetis-autovadiitaajs-taalbrauceejs...vinju psihologs var konsulteet tikai un vieniigi pa mobilajiem sakariem:)
tas nav reaali:)
PROBLEEMAs ir visiem...visiem...un ES TO apzinos-neesmu augusi mezjaa!
bet par visu vairak neveelos,lai mans beerns buutu nelaimiigs.bet visatljautiiba vai miera likshana arii to laimi nenesiis...tapec es ciinos...
,,,
Re: pusaudzju probleema
15.12.2005 23:26
Arî tâlbraucçji kâdreiz ir mâjâs.
KLAUDIJA
Re: pusaudzju probleema
16.12.2005 08:34
man liekas ka tu saasini situâciju un par cik vîra nav mâjâs pârâk koncentrçjies uz puiku
atslâbsti nedaudz un pavçro kas mainâs jûsu attiecîbâs....
turies, man arî mâjâs 2 pusaudþi ar lîdzîgu storiju
alko
Re: pusaudzju probleema
16.12.2005 14:59
Aiva, pamçìini pieòemt zçnu, ka viòa pârdzîvojumi un intereses ir tikpat nozîmîgi kâ tavçjie!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 7?
Ziņa: