Par daudz aizdomîga?

Aizsāka diamant 

Par daudz aizdomîga?
20.12.2005 14:39
Manai meitai vakar nozaga autobusâ maciòu, kura saturs bija apm.1 Ls, mçneðbiïete un skolçna apliecîba. Ðodien viòa priecîga no skolas atnâk mâjâs, stâsta: atnâca uz mâcîbu stundu onkulis atdeva maciòu, (pie apliecîbas klât pielikts 1 Ls) un veselu kuli ar konfektçm. Vîrietis bija ap 40 g.v.un stâdîjâs priekðâ kâ Sergejs. Ziniet, ja atdotu maku ar apliecîbu, es neko nepadomâtu, bet tâs konfektes...
Juris
Re: Par daudz aizdomîga?
20.12.2005 14:43
Vajag gan pasekot un ar bçrnu pârrunât, ka nedrîkst ar sveðiem ielaisties un neko òemt. Es savam sîcim to mâcu jau no dârziòa. Reizçm sanâk pat absurds - satikâmies uz ielas ar kolçìi, ðî mçìinâja pacienât, a sîcis "es no sveðiem neko neòemu". Labâk jau tâ, nekâ ka notiek kaut kas! ES izlasot ðîs rindas arî paliktu aizdomîguma pilns. Parasti jau ði labie onkuïi ir nepareizi orientçti :)
Re: Par daudz aizdomîga?
20.12.2005 14:53
Par to jau arî uztraucos.
vai
Re: Par daudz aizdomîga?
20.12.2005 17:23
vai tas nav kâdas narkotikas, vai tâs varbut man tikai iedomas?...
Re: Par daudz aizdomîga?
20.12.2005 17:42
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 12:57 by Runcene.
Re: Par daudz aizdomîga?
20.12.2005 18:32
Runcene
Piekrîtu tevis teiktajam, un labi, ka man ir iespçja viòu pie skolas sagaidît.
Re: Par daudz aizdomîga?
20.12.2005 18:44
kaa onkulis zinaaja ka japieliek 1LS? buus vien pats nozadzis un paraadaas kaa labais teels..... un konfektes vinjam pienaaktos nevis no vinja. saki viiram lai iet un sadod tam tipam pa kaklu kameer nav pa veelu....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 2?
Ziņa: