dþinkstoòa ausîs

Aizsāka ausis 

dþinkstoòa ausîs
20.12.2005 22:37
Kaadi 4 meneshi atpakal paraadiijaas spiedosha sjuuta galvaa krisajaa pusee , kura pastiprinaas pie gariigas slodzes, bet pats nepatiikamaakais
pec dazaam nedeelaam saaka dzinksteet ausis citreiz tikai kreisaa citreiz abas, citreiz skalaak citreiz klusaak . Biju pie ausu aarsta . pie neirologa.
taisiija doplerogaafiju , magneetisko rezonansi - neko neatrod .
Ko lai dara ? Varbuut , kaadam ir liidziiga pieredze ?
zâlîte
Re: dþinkstoòa ausîs
20.12.2005 22:39
Kâ ar asinsspiedienu?
Re: dþinkstoòa ausîs
20.12.2005 23:21
shad tad meedz buut nedaudz paaugstinats .
iii
Re: dþinkstoòa ausîs
20.12.2005 23:52
Man ar vienreiz saakaas gandriiz paranoja.. seezhu istabaa un dzhinkst.. pastaigaaju - dazzaadi dzhinkst... izeju - klusaam dzhinkst.. ieeju - dzhinkst... nevareeju saprast.. dzina izmisumaa riktiigi... kaadu nedeelju nomocijos, beigaas izraadijaas, ka centraalapkures radiators taakaa dzhinkst/duuc, jo dziivoju pirmajaa staavaa un pagrabaa uzlikta kkaada sisteema... tagad jau esmu pieradis, bet vienalga naktiis aizmigt nedaudz traucee :(
Re: dþinkstoòa ausîs
21.12.2005 17:33
Man traucee guleet pamatiigi un ne tikai guleet bet arii vienkaarshi ikdienaa
rizeem nezin ,kur likties .
Pajolis
Re: dþinkstoòa ausîs
23.12.2005 20:07
varbût izslçdz plejieri?=)
Re: dþinkstoòa ausîs
23.12.2005 22:24
man kaut kas liidzigs ir peec armijas kad lika shaut guljus viens otram blakus, taa aizsita ausis ka kaadu menesi dþinksteeja, un ari tagad kad taa ieklausaas peec lielaaka trokshnja saak nedzaudz skaneet, bet kas gan tur liels, nav jaapieveersh uzmaniibu :)
Lops
Re: dþinkstoòa ausîs
23.12.2005 23:25
Nu viens izskaidrojums ir , ka tas ir briidis, kad kada dveesele tev pieskaraas. Noskaitot vienu pantinju, kuru es neatceros, vareeja no taa atbriivoties. Jebkura gadijuma, man skiet tas vairak ir kaut ka ar metafiziku un parapsihologiju izskaidrojums, nevis medicinska rakstura probleema. Dzinkst vienmeer tikai varbut tu nesen saki to ieveerot?
Re: dþinkstoòa ausîs
26.12.2005 18:58
man ari bija lidzigi, vinreiz sezot pie datora, nenokaa takds ka spradziens ausis, saka dzinkstet ausis, un kadas 2 nedelas visu laiku krita ciet, pec tam atklaju ka muziku pa skalu klausos (sasoditais death metal:D)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 18?
Ziņa: