atkal jau MR!!!

Aizsāka olita 

olita
atkal jau MR!!!
22.12.2005 14:32
Sveikas!
Padalieties ar savu pieredzi.. Vai tas ir normaali, ja pirmaa MR diena un dazhreiz arii otraa ir ljooti saapiiga? Liekas, ka velk chokura... :(( Kaa juus no shiis sajuutas tiekat valjaa? Pretsaapju liidzekljus negribaas dzert... un agraak taa nebija, bet peedeejos 3 meeneshu ljoti izteikti! Pirmaa nakts vispaar neguleeta no saapeem! :(((( Vai arii tas iespeejams ir kas nopietnaaks, par ko buutu jaauztraucas?
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 14:45
Es visu laiku èokurâ raujos un ne tikai...citreiz ir tâ, ka pat slikta dûða ir, kâ arî ìîbonis no sâpçm nâk... Ui, tâs ir vienkârði briesmu lietas.... Arî es esmu no tâm, kas ar zâlçm ir uz jûs, bet ðajâs dienâs, ja sâpes ir tik lielas, ka pat sirdspukstus var dzirdçt, tomçrt sevi nemoku un dzeru...pareizi sakot ârst man ir izrakstîjis svecîtes (bet diemþçl ðobrîd nevarçðu Tev pateikt to nosaukumu), sâpes pariet pçc 20min un ir tâ, ka nekas nebûtu- ne naktî, ne nâkamajâ dienâ... :))
Man jau sâkumâ arî ðíita ka varbût ar mani kaut kas nav tâ, bet biju pie vairâkiem ârstiem un visi vienâ balsî apgalvo, ka esmu vesela! :)) Ka tas pârieðot, kad bûðu kâdu mazuli pasaulç laidusi..., bet lîdz tam.... :(

Nemoki sevi, tâpat jau organismam grûti!

Bet ja kâds zina tautas paòçmienu (tik tieðâm efektîvu), labprât izlasîtu un pielietotu....
olita
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 15:03
Paldies! Ljoti patiikami, ka ir cilveeki, kas dalaas savaa pieredzee! :)
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 15:10
:))
Diemþçl ne visai patîkamâ.... :(
tia
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 15:15
50g balzamina, nopietni :)
Anta
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 15:15
Man arî reizçm ir lîdz ìîbienam, bet ne bieþâk kâ reizi gadâ. Sâp katru reizi, citreiz stiprâk, citreiz gandrîz nemaz, tikai velkoðas sâpîtes. Ja varu paciest un ir izdevîba - eju pagulçt un pçc 2 h vairs nevelk èokurâ, ja sâp briesmîgi, dzeru pretsâpju zâles, man palîdz ibumetin.
oga
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 15:45
Ikdienâ arî "nedraudzçjos"ar pretsâpju lîdzekïiem, bet MR dienâs necenðos bût varone-cietçja, iedzeru Ibumetin. Man palîdz.

Ir gadîjies ka ai sâpçm ir nelaba dûða, parasti palîdz apgulðanâs vismaz uz 15 min (kas laikam ofisaa tomeer ir diezgan grûti izdarâms:)

+ iepriekð minçtais stiprais alkoholiskais dzçriens miniatûrâ devâ pie tçjas.
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 15:47
Ja ir brîvdiena, tad tieðâm pagulçt paris stundas lîdz, vienîgais iemiegt pagrûti..., bet ja ir darba diena...., tad tâ ir kâ ir....

To: Anta
Vai tas ibumetin ir pçc receptes? Un kas tas ir/kâdâ veidâ?

To:tia
Aukst vai silts... :))
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 15:48
Tâtad silts... mh...

Tieði tâ MR dienâs nav ko varoni tçlot!Tâpat jau grûti.... :(
olita
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 15:57
Ibumetin esmu lietojusi citaam saapeem arii... Man paliidzeeja!
Buus jaaieprovee balzaams, kad atkal saapees... :)
Akaacija
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 17:45
Rasaspodinji/rasaskreeslinji-teeja vai tinktuuraa...Arii asinszaale paliidz...Var tachu aptiekaa pakonsultuteeties par briivu ar kaadu pieredzeejushu farmaceiti...homeopaatiskie liidzeklji..Man arii paliidzeeja Ibumetin=arii pret galvas-/zobusaapeem. Var dabuut bez Rp.= Arii es esmu ar kjiimiju uz Juus, bet.........saapes ciest ir ljoooti kaitiigi...pieraadiits>nesen lasiiju.....
Lasiits,ka taadaam saapeem pie vainas ir taada dzemdes gulja(uz aizmuguri..???)
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 18:05
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 12:59 by Runcene.
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 18:09
Karstâ melnajâ tçjâ (der arî kafija ) ielej 50 g labas vodkas ( sevi vajag mîlçt !!:) , piemet citrona ðíçlîti, cukuru pçc garðas. Palien zem siltas segas gultâ, lçnâm izdzer tçjiòu. Vajadzçtu palikt labâk. Ja pçc 1/2 - 1 stundas sâp joprojâm tikpat stipri, iedzer Ibumetin 400. Iepriekð jau te rakstîja, ka to var dabût bez receptes.

Kopumâ pârskati savu dzîvesveidu - vai nav pârlieku mazkustîgs. Sâpes rodas no tâ, ka neizdalâs asinis. Nu tad vajag sev palîdzçt - vingrot un sportot, vai dejot regulâri, un jo seviðíi MR pirmajâ dienâ. Sâkumâ bûs grûtâk, bet organismu vajag pieradinât pie slodzîtes. Un cik labi izsvîst tâdâs reizçs :)
Tâ teikt - efekts "divi vienâ" :)
blabla
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 18:18
Lulu!
Tu piedaavaa naavi "divi vienâ" - 50 g labas vodkas + Ibumetin 400
blabla
Re: atkal jau MR!!!
22.12.2005 18:23
Tie arii vareetu buut asinsrites trauceejumi...... un tad jau alkoholu lietot 50g-vai nav par daudz???
olita
Re: atkal jau MR!!!
23.12.2005 09:03
PALDIES!!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 15?
Ziņa: