sirds slimibas

Aizsāka snowblind 

sirds slimibas
26.12.2005 18:53
ludzu kads var izstastit kas ir un kadi simptomi piemit sim sirds slimibam:
stenokardija, sirds mazspçja, miokarda infarkts, ateroskleroze, hipertonija, insults.
klaudija
Re: sirds slimibas
27.12.2005 13:56
nu baigi plaðo tçmu esi paíçris,palasi enciklopçdiju
Re: sirds slimibas
27.12.2005 14:15
Mani arî interesç par sirdi, jo mans draugs pastiprinâti svîst. Neesmu gan speciâliste un iespçjams neprotu to novçrtçt, bet kaut kur lasîju, ka stipra svîðana var liecinât par sirds neveselîbu. Izskatâs pilnîgi vesels, bet es gribçtu zinât pavisam skaidri, ka viòam tieðâm ar sirdi viss ir vislabâkajâ kârtîbâ, jo gribam bçrniòu un tad nu es tâda ïoti aizdomîga. Es viòam ierosinâju iziet visas pârbaudes pirms bçrniòa, bet viòð par to pat dzirdçt negrib.

pretiigi
Re: sirds slimibas
27.12.2005 15:41
un ja nu kaite uz muuzhu,ko dariisi? Laikam jau aizmetiisi. Un vai tu pati esi absoluuti vesela? Vai esi paarliecinaata?
Re: sirds slimibas
27.12.2005 15:55
Es cenðos domât pozitîvi, ceru, ka vesels, bet gribçtos, ka pârbaudâs. Bçrns jau arî uz mûþu un bûtu tikai labi , ja abi vecâki bûtu atbildîgi par bçrna veselîbu.

Þoriks
Re: sirds slimibas
28.12.2005 12:04
Tiku pârcietis miokarda infarktu.Tagad par to varçtu românus rakstît,tâpçc varu tikai piekrist cilvçkam,kurð norâda autoram,ka viòð ar savu jautâjumu grib aptvert neaptveramo...Par infarktu varu pateikt tikai to,ka populârâ veidâ par to inf-u var iegût tikai no grâmatas,kurâ 2 Austrâlijas medmâsas komiksu veidâ stâsta par ðo kaiti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 17?
Ziņa: